Şimdi Ara

Amazon.de den aldığım Xbox series X 'im 2.gün bozuldu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
7.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

2 konsol aynı anda çalışacak mı

2 konsol aynı anda 500watt dersek

55"tv ortalama 100-130watt çeker

Normalde 1000Va üzeri lazım size 1200Va olabilir

2 konsol aynı anda çalışmayacaksa 650- 850va alabilirsin

650Va 360watt verir

850Va 450watt civarı

1200Va lar 660watt verirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstan34bul

2 konsol aynı anda çalışacak mı

2 konsol aynı anda 500watt dersek

55"tv ortalama 100-130watt çeker

Normalde 1000Va üzeri lazım size 1200Va olabilir

2 konsol aynı anda çalışmayacaksa 650- 850va alabilirsin

650Va 360watt verir

850Va 450watt civarı

1200Va lar 660watt verirler.

Yok dostum aynı anda çalışmaz, biri dinlenme modunda olur diğeri çalışırken.

Hangi marka ve model önerirsiniz?

Tv pat diye kapanmasın hocam.

• _CHARLOTTE_ kullanıcısına yanıt

Dinlenme modunda cihaz pek birşey çekmez.

Trendyolda 575tl ye makelsan 1200Va var link atamadım uzun bir link verdi

Bunun içinde 2 akü var 12v 7ah gayet yeterli çat kapanmaz

650va lar tek akü

850va tek akü oluyor

Bu marka idealdir. 575 fiyatıda iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstan34bul -- 2 Aralık 2020; 1:0:46 >
  • arkdaşlar bugün tam 3.hafta bitiyor iş günü olarak,yine aradım ,bildiğiniz gibi series x stokları yok ,bekledim günlerce .İlk gün preorder yapıp bir hayal kırıklığı yaşadım.Ama bugün kargolama safasına geçildiğini söylediler.P.tesi bende olacaktı ama sokağa çıkma yasağı var,inşallah salı alırım elime.

• quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

arkdaşlar bugün tam 3.hafta bitiyor iş günü olarak,yine aradım ,bildiğiniz gibi series x stokları yok ,bekledim günlerce .İlk gün preorder yapıp bir hayal kırıklığı yaşadım.Ama bugün kargolama safasına geçildiğini söylediler.P.tesi bende olacaktı ama sokağa çıkma yasağı var,inşallah salı alırım elime.
    Aynen banada aynısını söyledi hocam. Bugün kargolanabilir dedi. Yada en geç pazartesi kargolanır dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Hocam çünkü stok 1 1 girmiyor fazla giriyordur,ama adam dedi ki siz gamepadi filan yolldınız mı izah ettih inşallah full set yollar beklediğimze değer,1 gamepad hdmi artı da oluruz ama zannetmiyorum bu firmalar kar için ethernet kablosunu bile çıkarıyor.
  • quote:

Hocam çünkü stok 1 1 girmiyor fazla giriyordur,ama adam dedi ki siz gamepadi filan yolldınız mı izah ettih inşallah full set yollar beklediğimze değer,1 gamepad hdmi artı da oluruz ama zannetmiyorum bu firmalar kar için ethernet kablosunu bile çıkarıyor.
    İnşallah hocam full yollarlar bakalım. Bana sormadı kadın çıktı telefona.

• quote:

Servis sadece cihazın kendisini istiyor ve yine cihazın kendisini gönderiyor. Değişim cihazı müşteriye gönderilmeden önce, kutu içerisinde yer alan aksesuarlar alınıyor. Xbox one ve one x'de işleyiş bu şekilde. Series X'de farklı olacağını sanmıyorum. Hayırlısı artık. :)

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Ya şimdi yeni çıkmış cihaz,servis de sırf konsol sıfırı yoktur diye belki bir umut 😬

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phantom_coal -- 4 Aralık 2020; 17:16:7 >
  • Arkadaşlar cihazım çok şükür geldi

• quote:

Dinlenme modunda cihaz pek birşey çekmez.

Trendyolda 575tl ye makelsan 1200Va var link atamadım uzun bir link verdi

Bunun içinde 2 akü var 12v 7ah gayet yeterli çat kapanmaz

650va lar tek akü

850va tek akü oluyor

Bu marka idealdir. 575 fiyatıda iyi

Hocam hem ps5 hem series x için yetersiz dediler mesaj attım satıcıya ups gerekli wattda olursa çok yüksek fiyatlar istiyorlar.

• phantom_coal kullanıcısına yanıt

Ps5 ve Xbox series Cihazın aynı anda oyun oynamayacağın için sadece Ps5 ve xbox series x cihazına 850Va yeterli

ancak hem ps5 açık oyun oynarken, hemde xbox series X açıp oyun oynarken tam yükte dahi olsalar aynı anda oyun oynatıyor olsalar 300+300=600watt yapar

Onada 1200Va yeterli 850watt yapar

kaldıki ps5 tam yükte 200-250watt xbox series x te 200-250 watt çeker

Yani aslında ortalama 500watt çekerler. 1200Va ups ler 850watt verirler

aynı anda iki cihazla oyun oynamayacaksan biriyle oynayıp diğeriyle indirme yapacaksan 850Va bile yeterli

Çünkü indirme yada uyku modunda çok az 0,5-10watt enerji çekerler

• quote:

Ps5 ve Xbox series Cihazın aynı anda oyun oynamayacağın için sadece Ps5 ve xbox series x cihazına 850Va yeterli

ancak hem ps5 açık oyun oynarken, hemde xbox series X açıp oyun oynarken tam yükte dahi olsalar aynı anda oyun oynatıyor olsalar 300+300=600watt yapar

Onada 1200Va yeterli 850watt yapar

kaldıki ps5 tam yükte 200-250watt xbox series x te 200-250 watt çeker

Yani aslında ortalama 500watt çekerler. 1200Va ups ler 850watt verirler

aynı anda iki cihazla oyun oynamayacaksan biriyle oynayıp diğeriyle indirme yapacaksan 850Va bile yeterli

Çünkü indirme yada uyku modunda çok az 0,5-10watt enerji çekerler

hocam ses sistemi var pc var,deneyimimden söylüyorum illaki açık oluyor 2 tane,bir tanesi bu yüzden bozuldu.

• quote:

Arkadaşlar gelişmleri anlatayım.

Microsoft hesabına login olduktan sonra support kısmından telefon numaranızı giriyorsunuz ve 14 dakika içinde aracağınızın bildirimi geliyor.

Amerika'dan aranıyorsunuz microsoft çağrı merkezi yani.Arayan kişi Türkçe konuşuyor.

Sorunu anlatıyorsunuz,tabi size tekrar fişe takın ,basılı tutun vsvs diyor.neyse size bir servis no veriyor bunu kaydediyorsunuz.Konsolu bir kutuya koyun diyorlar ama konsoldan başka hiç birşey olmaması belirtiliyor,ayakkabı kutusuna koyun diyor ama series x çizme kutusuna sığar anca.Kutunun üstüne servis noyu yazıyorsunuz.

24 saat içinde mail geliyor,bir kod ile ups i arayıp o kodu veriyorsunuz,evinize gelip konsolu arayıp servise götürüyor.

Amazon almanyadan aldım Türkiyeden değil sorduğumda Amerikadan alsam bile bu hizmeti alabiliyormuşuz,Türkiye garantisinin hiç bir anlamı yok.Tr den alsanız bile prosedür aynı.

Evet Türkiye için öyle direk , Türkiye Xbox destek ekibine gönderdiniz değil mi siz

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Evet direk xboxTürkiyeye yolladım ,amazona değil.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bende de sorun olabilir bugün gorustum yenilenmiş cihaz göndeririz dediler biraz kafama takıldı doğrusu sonuçta sıfır cihaz vermeleri gerekiyor

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Evet ,yeni cihaz göndermeleri gerekir,sonuçta tamir görmüş parça değişmiş 2 .el cihaz gelecek.Eğer gelirse tekrar geri gönderin.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Direk öyle gelicekmis Xbox söyledi bunu pazartesi bir daha sorucam

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.