Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.234
Cevap
92
Favori
84.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı hata ile karşılaştım. Hatta naga 2014 aldım ve detayları diye bir yazı yazdım. Bu durumdan da bahsettim. Eğer iparcel ve amazon a mail atarsan sana yardımcı oluyorlar. Gecikme olmasına rağmen mail attığım için hemen çözüm sağladılar ve toplam 5 günde geldi. Eğer mail atmazsan gecikmeye sebep olan her neyse çözülene kadar beklemek zorunda kalırsın. Yazdığım yazıyı okursan ürünü satın aldıktan sonraki geçen süreçte ne gibi şeyler olduğunu ve ne yaptığımı öğrenebilirsin.
  • Konu için teşekkürler takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR ACİL YARDIM BENDE ŞİMDİ BÖYLE YAZIYOR SON HAREKETTE Initiated customs clearance process. 70 DOLAR NE GÜMRÜKLEMESİ NASIL YAPICAM YARDIM EDİN ENGELLİYEMEZ MİYİZ
  • mr10ur1907 M kullanıcısına yanıt
    Biraz önce PTS'yi aradım.Hafta başından beri gümrük girişlerinde problem yaşandığını söyledi.Ne zaman çözülür diye sordum perşembe çözülmesini bekliyoruz dedi.Siz yine de amazon ve kargo şirketine mail atmayı deneyin.Ben amazona mail attım cevap bekliyorum.
  • GL4URUNG kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hala gümrük işlemleri devam ediyor diyo perşembe çözülse pazartesi anca gelir (:
  • Amazondan aldığım oyunlar cuma gününden beri gümrükte. Normal mi bu?
  • Arkadaşlar epey delay (gecikme) sorunu yaşayanlar var. Siz mail atmadıkça ilgilenmeyecekler ve süreç uzayabilir.

trackmyparcel@i-parcel.com buraya mail atarsanız anında cevaplarlar. Gecikmenin neden kaynaklandığını kaç gün süreceğini ve şuan paketinizin nerede olduğunu sorun. Ürünün takip kodunu da eklemeyi unutmayın. Ayrıca amazon a bu durumla ilgili mail atın. Aynı şekilde gecikme olduğunu sorunun ne olduğunu sorun. Gecikme ne kadar sürecek bu durumdan rahatsız olduğunuzu söyleyin. Verdiğiniz kargo ücretini belirtin ve gecikme eğer kargo firmasından kaynaklanıyorsa şikayet eder gibi ve rahatsız olduğunu yazın. Geç gelecek olmasından dolayı endişeliyim diye ayrıca ekleyin. Hızlı bir şekilde cevaplıyorlar ve yardımcı oluyorlar. Süreci hızlandırıp sorunu da çözüyorlar yada kargo ücretini amazon iade ediyor. Amazon kullanıcı memnuniyetini çok önemsiyor ama mail atmanız lazım.

• onizuka_sensei O kullanıcısına yanıt
    İ parcele yazdım. Amazona nereden yazıyoruz hocam ? Canlı sohbetten mi yoksa mail ile mi ? Şimdiden teşekkürler.
  • Beyler şimdi ben sades sa-903 almak istiyorum ürün 40 dolar ben bunu alırsam 40 dolara free shipping yazmasına rağmen kargo ödermeyim ve ne kadar öderim 30 dolar kargo çıkacaksa hiç bulaşmayalım

• Arkadaşlar ben bu kulaklığı alayım diyorum ama üstteki seçenek 9-16 gün diyor ben onu seçersem kargo ücreti öder miyim ödesm ne kadar öderim ürün 64.99 dolar.
  • axeles kullanıcısına yanıt
    orders@amazon.com bu adrese mail atabilirsin. Ürün epeydir gecikme halindeyse kargo ücretini iade ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onizuka_sensei

orders@amazon.com bu adrese mail atabilirsin. Ürün epeydir gecikme halindeyse kargo ücretini iade ederler.

konuyla ilgiili bilgin var mı hocam soru sordum da üstte
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    Ben fareyi o seçeneği işaretleyerek aldim 15 dolar kargo fiyati çıkardı.ürün 57 dolardi ben aldiğım zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: GL4URUNG

Ben fareyi o seçeneği işaretleyerek aldim 15 dolar kargo fiyati çıkardı.ürün 57 dolardi ben aldiğım zaman.

hocam sades alayım diyorum 17.70 çıkarıyormuş artık ama kargo pahalı cidden 17 dolar az para deil bizim tl ye çevrildiğinde hele
  • Arkadaslar gumrukdeki problem cozulmus pts 20bin uzerinde kargoyu vermis yurtici kargoya artik ne kadar surer dagitimi bilinmez

• razer deathadder chroma mi steelseries rival mi ?

• Vegola V kullanıcısına yanıt
    Razer DA Chroma'ya gerek yok bence. Standart DA'yi tavsiye ederim. Daha F/P oluyor.
  • kassatura kullanıcısına yanıt
    10 tl fark var fp oranini fazla degistirmez bence

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.