Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.235
Cevap
92
Favori
84.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • razer deathrader aldımda 15 dolar kargoyu farketmedim 70 dolara denk geldi sorun çıkmaz inş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr10ur1907 -- 30 Ocak 2015; 3:15:03 >
  • Guhong01 kullanıcısına yanıt
    kusura bakma bu sterlinle euroyu karistiriyorum hep dedigini yaptim 79,90 £ degismedi hic kargo bedeli gumruk bedeli yokmu bunun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim bekliyorum logitech g930 alıcam ama bi türlü indirim olmadı. Eski indirimleri kaçırdım. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr10ur1907

razer deathrader aldımda 15 dolar kargoyu farketmedim 70 dolara denk geldi sorun çıkmaz inş

Ne gibi sorun çıkabilir mesela?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ne bileyim çok geç gelir, bozulur, kaybolur, gelmez ilk defa yurtdışından birşey aldım
  • quote:

ne bileyim çok geç gelir, bozulur, kaybolur, gelmez ilk defa yurtdışından birşey aldım

Sorun çıkmaz rahat olun

Thank you for shopping with us. You ordered "Razer DeathAdder Ergonomic...". We’ll send a confirmation when your item ships.böyle mail geldi bişi yapmak gerekiyor mu tc soran mail gelmedi
  • quote:

Thank you for shopping with us. You ordered "Razer DeathAdder Ergonomic...". We’ll send a confirmation when your item ships.böyle mail geldi bişi yapmak gerekiyor mu tc soran mail gelmedi

Kargolandığında bilgi vercez diyor, kargo yapıldı diye mail gelcek, 1-2 gün sonra iparceldan mail gelcek, ona girceksin tc yi

teşekkür ederim çok sağol
  • Beyler yurtdışından gelirken yanımızda klavye , mouse ,kulaklık getirmekte sıkıntı olur mu? Tahminen 200 dolar civarı 2-3 tane ürün olacak. Bilgisi olan varsa yardım bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

Beyler yurtdışından gelirken yanımızda klavye , mouse ,kulaklık getirmekte sıkıntı olur mu? Tahminen 200 dolar civarı 2-3 tane ürün olacak. Bilgisi olan varsa yardım bekliyorum.

Yaninizda her urunden 2 adet getirebilirsiniz,fiyati onemli degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

quote:

Orijinalden alıntı: EvoRoncatto

Beyler yurtdışından gelirken yanımızda klavye , mouse ,kulaklık getirmekte sıkıntı olur mu? Tahminen 200 dolar civarı 2-3 tane ürün olacak. Bilgisi olan varsa yardım bekliyorum.

Yaninizda her urunden 2 adet getirebilirsiniz,fiyati onemli degil.

Teşekkürler
  • Arkadaslar vergi olayi tam olarak nasil isliyor. Simdi 110$ lik tek bir urunddn vergi aliniyor peki 50+60$ lik 2 farkli urunun toplaminin 100$ i gecmesi durumunda vergi aliniyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan - Drake

Arkadaslar vergi olayi tam olarak nasil isliyor. Simdi 110$ lik tek bir urunddn vergi aliniyor peki 50+60$ lik 2 farkli urunun toplaminin 100$ i gecmesi durumunda vergi aliniyor mu?

Sepet tutari kargo haric 84 dolar gibi bir rakami geciyorsa vergi odersiniz

• Gunaydin Forumdaslarim bi sorum vardi
    160 Dolarlik alisverip yapip gumruge takilmamasi icin amazon yetkilileri ile gorusup faturayi 70-80 dolar gostermek gibi sorunsuz fiyata dusurme sansim var mi

• thiler kullanıcısına yanıt
    Çok küçük bir ihtimal.
  • quote:

Arkadaslar vergi olayi tam olarak nasil isliyor. Simdi 110$ lik tek bir urunddn vergi aliniyor peki 50+60$ lik 2 farkli urunun toplaminin 100$ i gecmesi durumunda vergi aliniyor mu?

Evet yine de alıyor ama önce 1 ürünü alıp o kargoya verildikten sonra diğerini alırsan sorun olmaz ama bu seferde kargo parasını fazla ödemiş olursun.
    Mesela örnek veriyorum SS Rival ve DA Chroma alıyorum ikisi birlikte 114.28$ yapıyor, 15.52$ da kargo var 23.72$ da gümrük için alıyor amazon toplam 155.52$ a ikisi geliyor.

Ayrı ayrı alırsak;

Da Chroma 59.99$, Kargo 15.08$ toplam 75.07$
    SS Rival 54.29$, Kargo 15.43$ toplam 69.72$

tek tek aldığımızda 144.79$ ediyor ikisini aynı alsaydık 155.52$ olacaktı aslında fazla fark yok vergi yerine kargoyu daha fazla ödemiş oluyorsun 10.73$ Kar etmiş olduk.

Sistem böyle çalışıyor sadece örnek verdim umarım yardımcı olmuştur.

• Bende geçtim bi sipariş de hadi hayırlısı bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FLowme131

quote:

Evet yine de alıyor ama önce 1 ürünü alıp o kargoya verildikten sonra diğerini alırsan sorun olmaz ama bu seferde kargo parasını fazla ödemiş olursun.
    Mesela örnek veriyorum SS Rival ve DA Chroma alıyorum ikisi birlikte 114.28$ yapıyor, 15.52$ da kargo var 23.72$ da gümrük için alıyor amazon toplam 155.52$ a ikisi geliyor.

Ayrı ayrı alırsak;

Da Chroma 59.99$, Kargo 15.08$ toplam 75.07$
    SS Rival 54.29$, Kargo 15.43$ toplam 69.72$

tek tek aldığımızda 144.79$ ediyor ikisini aynı alsaydık 155.52$ olacaktı aslında fazla fark yok vergi yerine kargoyu daha fazla ödemiş oluyorsun 10.73$ Kar etmiş olduk.

Sistem böyle çalışıyor sadece örnek verdim umarım yardımcı olmuştur.

Çok teşekkür ederim hocam. Peki yurtdışından alışverişin bir sınırı varmı atıyorum senede sadece 5 ürün alabilirsin gibi ?

• 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.