Şimdi Ara

Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.234
Cevap
92
Favori
84.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an söylediklerim geçerli mi emin değilim ama eskiden ticari tabela mı belge mi ne o olmadan, aynı üründen 2 tane alamıyordun ve yurtdışından 5 ürün getirebiliyordun ama pek önemli değil (amazonun t.c no almasının sebebi bu galiba) 5 tane kendi adına alırsın, 5 annenin adına alırsın, 5 babanın v.b. Ama belki de böyle bir sınır yoktur şu an eskiden vardı.
  • arkadaşlar Razer DeathAdder World of Tanks Edition şu ürün alınır mı ne dersiniz görünüş olarak razer a benzemiyor worlf of tanks da oynamam ama fiyat cok iyi ne dersinizhttp://www.amazon.com/gp/product/B00JF63SQI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
  • quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

arkadaşlar Razer DeathAdder World of Tanks Edition şu ürün alınır mı ne dersiniz görünüş olarak razer a benzemiyor worlf of tanks da oynamam ama fiyat cok iyi ne dersinizhttp://www.amazon.com/gp/product/B00JF63SQI/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Chromayla arasında 10 dolar fark var,bence gerek yok buna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksk_kaan -- 2 Şubat 2015; 19:22:50 >
  • ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    10 dolar da 25lira hocam :) sırf tip için değer mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: shineon25

10 dolar da 25lira hocam :) sırf tip için değer mi

Bence orjinal deathadder tipine uygun değil o tanklı olan.Sadece tek renk olan normal deathadder da alabilirsiniz.5 dolar farklı.5 dolar daha verip her renk ayarlanabilen ve 10000 dpi olanı almak daha mantıklı diye düşündüm.
  • ksk_kaan kullanıcısına yanıt
    Evet hocam oyle yapayim icime sinmedi zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesajım Bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Amazondan kredi kartı ile alışveriş yaparken cep telefonunuza bir kod geliyor mu ? TR'de ki sitelerde telefona gelen kodu girip öyle alışverişi tamamlıyorduk.
  • En son yaptığım alışverişte öyle bir kod gelmemişti bana, belki kartdan kartta değişen birşey olabilir ama sanmıyorum öyle bir kod gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XeeenRipper -- 4 Şubat 2015; 2:46:09 >
  • February 2, 2015, 3:21 pm, Edison NJ US Package arrived at a carrier facility en son 2 şubatta hareket var.On the way yazıyor üstünde ama 29 unda verdim siparişi hala tc soran mail gelmedi.
  •  Amazon'dan ucuza klayve, fare almak [REHBER]

Arkadaşlar siparişinde hiç böyle bi sorunla karşılaşan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GL4URUNG -- 6 Şubat 2015; 13:12:45 >
  • Thank you for your recent purchase from Amazon.com!

Did you know that you can help improve Amazon's packaging by leaving feedback for your recent purchases? It's very easy--just click the "Leave Packaging Feedback" button below.

Amazon's Packaging Feedback form is now optimized for your smartphone and mobile device. Please leave your feedback today!

bana böyle dedi tıklayım mı feedbacke?
  • Dostum pts.net'ten takip et kargonu. Daha ayrintili bilgi veriyor. Ayrica ref2 kodu girildiyse yurtici kargodan takip edebilirsin ref2 koduyla.
  • Bu mousela bu mouse un arasında ne fark var?

• GL4URUNG kullanıcısına yanıt
    BANADA AYNI HATAYI VERDİ ÇÖZDÜN MÜ NAPICAĞIZ?
  • Amazon ne zaman indirimler yapıyor yada en yakın bayram falanları var mı yakın zaman içinde ? Belki indirimlerden yararlanırız? Gerçi dolar 2.47 oldu alışveriş yapmak ne kadar doğru olur bilemicem.
  • Bir fark yok. Muhtemelen satıcılar farklı. 44$ olan amazon tarafından satılıyor ve TR'ye gönderiyor. Diğeri amazon üzerinden bir başkası tarafından satılıyor ve TR'ye göndermiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Regulus Black

Bu mousela bu mouse un arasında ne fark var?

İlk linkteki sıfır, ikinci linkteki tamir edilmiş 2. el ve Türkiye'ye gönderimi yok.

• Dolar 2.5 tl oldu. Artik alinmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GL4URUNG kullanıcısına yanıt
    aynı hatayı bende verdi pts den kontrol ettiğimdede sadece Gönderi Bilgisi Veri Girişi Yapıldı diyor nasıl yapacağız en son hareket 6 şubatta ordada o hata geldi.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.