Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
114
Favori
176.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahsettiginiz salon baya büyük bir alan 65 m2 ,bu alanın belirli bir bölgesini avr den ses veya muzik için kullanacaksınız her halde.Denon x 1400 giriş seviyesi için iyi bir avr ,bir çok yeniteknolojiyide ihtiva ediyor iyi bir seçimolabilir ama bu salonun tamamını sesle doldursunuz derseniz belkide daha üst modellere bakmalı ama genelde 1400 uygun olur derim selamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bloody Mary B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada Denon Avrx-1400h 333 eur’ya düşmüş. Mükemmel bir fiyat.

• Denon x1400 300 euro ihtiyacı olan hemen alsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brkblk10

Bu arada Denon Avrx-1400h 333 eur’ya düşmüş. Mükemmel bir fiyat.

sepete ekleyip ilerlerseniz 300 euro olduğunu görürsünüz mükemmel.
  • valla sabah sabah gaza getirdiniz aldık avrx1400'ü... avrx2000'in yerine aldım, hata mı ettik bilmiyorum?
  • bende 333 eur hala. dund geceden ber boyle. sizde nasıl 300 eur gozukuyor anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thurguth

bende 333 eur hala. dund geceden ber boyle. sizde nasıl 300 eur gozukuyor anlamadım.

ödeme ekranına geliniz.
  • quote:

bende 333 eur hala. dund geceden ber boyle. sizde nasıl 300 eur gozukuyor anlamadım.

Sepete at ödeme ekranına geç ne görüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

valla sabah sabah gaza getirdiniz aldık avrx1400'ü... avrx2000'in yerine aldım, hata mı ettik bilmiyorum?

Hayırlı olsun x2000 eskidi baya spotify bile eski tip girişli

• Yönlendirmeniz için teşekkür ederim 305 Eur a düştü :)) Almak üzereyim son dakiklarım :)) Hoparlör tavsiylerinizi beklerim.(Film için)
    45m2 salonda kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cromartie

quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

valla sabah sabah gaza getirdiniz aldık avrx1400'ü... avrx2000'in yerine aldım, hata mı ettik bilmiyorum?

Hayırlı olsun x2000 eskidi baya spotify bile eski tip girişli

haber verdiğiniz için teşekkürler...
  • Bizdeki de şans ya. 4-5 gün beklesek 60-70 eur kardaydık avr x1400’den. Neyse sağlık olsun:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Brkblk10

Bizdeki de şans ya. 4-5 gün beklesek 60-70 eur kardaydık avr x1400’den. Neyse sağlık olsun:)

Nerden bilebilirdinizki? Döviz uçtu iyice değersizleşti paramız. Artık euro olarak makul olan bir ürün de pahalı geliyor.

• thurguth kullanıcısına yanıt
    45 mt salonda o cihaz zayıf kalır .
  • Son uc siparisimde gumruk icin kesilen paranin tamami iade edildi.

Yani umarim sonradan bir sey cikmaz.

170 euro iade aldim toplamda ama henuz hesabima yatmadi.

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar

• Değerlendirmeniz için teşekkürler. Siparişi verdim bile hocam artık yettiği kadar. Sırf aklıma geldiğinden soruyorum aynı durum harman kardon 171s içinde geçerli olacktı değilmi? Bu cihaz ile birlikte maksimumum verim alabileceğim hoparlör takımı önerileriniz var mıdır?

Edit: Eğer Harman Kardonun 171Avr + Hkts16Q modeli daha iyi ir cihaz oluyorsa(daha fazla yetebilecek) bu siparişi iptal edil harman kardonun setini alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thurguth -- 24 Kasım 2017; 12:50:39 >
  • Brkblk10 kullanıcısına yanıt
    sony 770 ile hemen hemen ayni fiyat, hangisi tercih edilir film icin ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Değerlendirmeniz için teşekkürler. Siparişi verdim bile hocam artık yettiği kadar. Sırf aklıma geldiğinden soruyorum aynı durum harman kardon 171s içinde geçerli olacktı değilmi? Bu cihaz ile birlikte maksimumum verim alabileceğim hoparlör takımı önerileriniz var mıdır?

Edit: Eğer Harman Kardonun 171Avr + Hkts16Q modeli daha iyi ir cihaz oluyorsa(daha fazla yetebilecek) bu siparişi iptal edil harman kardonun setini alabilirim.

Harman Kardon eski teknolojidir göz önünde bulundarmanız lazım güncel ses formatlarını desteklemez...
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.