Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
114
Favori
176.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu durumda olan bir arkadaşımızdan diğer tek kuleyi geri alıp para iadesi yapmışlardı ama ,inşallah sizinki gelir ,başlıktan takip ederseniz bilği alabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ürün iade sürecine girdi şimdi. Müşteri temsilcisi ile görüştüm TR gönderimi kapandığı için tekrar gönderemiyorlar. Para iadesi olacakmış.Bunun yerine 40 euro indirim teklif ettiler yeni ürün alırsam ne yapmalıyım sizce ?
  • 7 ay'a yakındır Klipsch R-112sw 'nin gönderiye açılmasını bekliyordum fakat bir hareket olmayınca ve Euro kur'u tam gaz yükselise geçince daha da yükselmeden Elektrowelt24 isimli satıcıdan satın aldım toplam kargo dahil 509€'ya mal oldu.TR'ye gönderi yapan tek third party seller Elektrowelt24 %98 olumlu feedback sahibi.Daha ürün gönderilmedi ulaşır ise sorunsuz bir şekilde :) buradan tekrar bilgi vereceğim.En azından almayı düşünen arkadaşlarımız için fikir olur third party seller'lar.
  • Sipariş ettiğiniz hoplaran biri gelmemişmiydi ? . O zaman tek olan ne olacak .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunhun34 kullanıcısına yanıt
    Hocam onu geri göndereceğim büyük ihtimal de Almanyaya nasıl göndereceğim onu bilmiyorum ama aklımda 1 tanesini Türkiyeden almak fikri de var zaten aynı fiyatmış kararsız kaldım biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murathülagü -- 3 Kasım 2017; 21:33:38 >
  • Bence tekini burdan alın ve hiç uğraşmayın , eğer aynı fiat sa fazla bir zararınız olmaz ,40 euroluk indirimi de başka bir ihtiyacınızda kullanırsınız .
  • hunhun34 kullanıcısına yanıt
    Bu arada Amazon Pioneer sc-lx501 avr siparişimi de stokta yok diye iptal etmiş bende denon x3400H aldım bakalım o gelecek mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spirit_Rises

7 ay'a yakındır Klipsch R-112sw 'nin gönderiye açılmasını bekliyordum fakat bir hareket olmayınca ve Euro kur'u tam gaz yükselise geçince daha da yükselmeden Elektrowelt24 isimli satıcıdan satın aldım toplam kargo dahil 509€'ya mal oldu.TR'ye gönderi yapan tek third party seller Elektrowelt24 %98 olumlu feedback sahibi.Daha ürün gönderilmedi ulaşır ise sorunsuz bir şekilde :) buradan tekrar bilgi vereceğim.En azından almayı düşünen arkadaşlarımız için fikir olur third party seller'lar.

Hocam bunun gümrük vergilerini felan kim ödeyecek onu anlamadım fiyata dahil mi ?
  • quote:

7 ay'a yakındır Klipsch R-112sw 'nin gönderiye açılmasını bekliyordum fakat bir hareket olmayınca ve Euro kur'u tam gaz yükselise geçince daha da yükselmeden Elektrowelt24 isimli satıcıdan satın aldım toplam kargo dahil 509€'ya mal oldu.TR'ye gönderi yapan tek third party seller Elektrowelt24 %98 olumlu feedback sahibi.Daha ürün gönderilmedi ulaşır ise sorunsuz bir şekilde :) buradan tekrar bilgi vereceğim.En azından almayı düşünen arkadaşlarımız için fikir olur third party seller'lar.

Üstüne gümrükte eklenecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratakbulak

quote:

Hocam bunun gümrük vergilerini felan kim ödeyecek onu anlamadım fiyata dahil mi ?

gümrük eklenecek üzerine hocam 60€ shipping'i düşecekler geriye kalan 460€ üzerinden %18 vergi kesilecek yani ya klaşık 370tl gibi bir rakam çıkacak.

• https://www.newegg.com/Special/ShellShocker.aspx?cm_sp=Homepage_SS-_-P8_9SIA1J742Z9644-_-11052017&Index=8

Amazon degil ama fiyat çok iyi . Isteyen varsa bir incelesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yavuzazgin

https://www.newegg.com/Special/ShellShocker.aspx?cm_sp=Homepage_SS-_-P8_9SIA1J742Z9644-_-11052017&Index=8

Amazon degil ama fiyat çok iyi . Isteyen varsa bir incelesin.

Riskli gibi satıcı newegg değil

• quote:

Orijinalden alıntı: panama

quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

quote:

Marantz uygun gözüküyor, sizce denon x2400h mı yoksa marantz bu modeli mi daha iyi performans gösterir
    Hale'n evde x1000 ve iki dali zensor 5 var

Almanya'da black friday yok diye biliyorum. Ayrıca, marantzın hangi modeli var, X2400'e rakip, 5011'mi?

Hocam haklısınız Yoktu bir döneme kadar ama Arık ülkemiz de bile blackfriday var :)

Tüm Amazonlar indirime girmişti geçen sene denonların gönderiliyor olması güzel haber umarım devam eder yurtiçi fahiş fiyatlara kalmayız

Amazon.de black friday yapar mı acaba bu sene? Boşa beklemeyelim eğer yoksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

quote:

Marantz uygun gözüküyor, sizce denon x2400h mı yoksa marantz bu modeli mi daha iyi performans gösterir
    Hale'n evde x1000 ve iki dali zensor 5 var

Almanya'da black friday yok diye biliyorum. Ayrıca, marantzın hangi modeli var, X2400'e rakip, 5011'mi?

Hocam haklısınız Yoktu bir döneme kadar ama Arık ülkemiz de bile blackfriday var :)

Tüm Amazonlar indirime girmişti geçen sene denonların gönderiliyor olması güzel haber umarım devam eder yurtiçi fahiş fiyatlara kalmayız

Amazon.de black friday yapar mı acaba bu sene? Boşa beklemeyelim eğer yoksa.

2 senedir oluyor hocam , bence yine yaparlar bende ürün alımı için bekliyorum ama uygun fırsat bulursanız beklemeden de alabilirsiniz

• Amazon Almanya'dan verdiğiniz siparişler nasıl bir sürede geçiyor acaba elinize? Bu anlamda Amazon Amerika'dan çok memnunum. Pikap siparişim 11 günde, başka bir siparişim de yine 11-12 günde elime ulaştı ama Almanya'dan verdiğim siparişler aynı adrese bir türlü ulaşmıyor. Üç aydan daha uzun bir süre önce verdiğim bir siparişi 1,5 ay sonra teslimat rotasında kaybolmuş kabul ettiler ve yeni bir iade/değişim siparişi açtılar herhangi bir bedel talep etmeden. Yeni açılan sipariş de 2 aydır elime ulaşamıyor. Bugün tekrar yazıştım ve artık para iadesi talep ettim. Böyle uzun süreler oluşuyor mu sizde de?
  • Mail atmamın üzerinden 20 dakika sonra Almanya müşteri hizmetleri aradı. Ürün gemide tekrar kaybolmuş. İkinci kere yani. Ücretsiz özel kargo isteyip istemediğimi sordular. Üçüncüye cesaret edemedim, para iadesi talep ettim. Beş iş günü içerisinde kartıma iade olacak.
  • -Vegass- kullanıcısına yanıt
    Amazon.de ile tanışmış olmanıza ve paranızı geri alacak olmanıza sevindim. Hele onların arayıp bir musterinin isteyeceği şeyleri sunmaları ayrı güzellik oluyor.

Boşuna dünyanın en büyük şirketlerinden ve en zengini olunmuyor.

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    Size kesinlikle hak veriyorum. Açık konuşayım, amazon harici bir yerden almış olsaydım ve siparişimi 2 kare üst üste kaybetmiş olsalardı bir daha o şirketin yakınından bile geçmezdim. Ama gösterilen ilgi ve bu ilginin bu kadar hızlı gerçekleşmesi, daha da geciktirmemek adına başka bir ülkeden telefonla iletişime geçmeleri ve sunulan çözüm önerileri Amazon'u insanın gözünde çok ayrı bir yere koyuyor. Şanssızlıklar elbet her yerde olabilir, duyulan güveni sarsmadıktan sonra hiç sorun yok. Eminim ki para iadesini de belirttikleri 5 iş günü sonuna kalmadan yapacaklar. Amazon Amerika gümrük vergisinden doğan alacaklı olduğum tutarı, ilk iş günü hesabıma geçmişti. Gerçekten büyük bir kurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Vegass-

Size kesinlikle hak veriyorum. Açık konuşayım, amazon harici bir yerden almış olsaydım ve siparişimi 2 kare üst üste kaybetmiş olsalardı bir daha o şirketin yakınından bile geçmezdim. Ama gösterilen ilgi ve bu ilginin bu kadar hızlı gerçekleşmesi, daha da geciktirmemek adına başka bir ülkeden telefonla iletişime geçmeleri ve sunulan çözüm önerileri Amazon'u insanın gözünde çok ayrı bir yere koyuyor. Şanssızlıklar elbet her yerde olabilir, duyulan güveni sarsmadıktan sonra hiç sorun yok. Eminim ki para iadesini de belirttikleri 5 iş günü sonuna kalmadan yapacaklar. Amazon Amerika gümrük vergisinden doğan alacaklı olduğum tutarı, ilk iş günü hesabıma geçmişti. Gerçekten büyük bir kurum.

yatırım gibi olmuş. dolar da arttı bu sürede :)

geçmiş olsun umarım bir daha böyle bir durum ile karşılaşmazsınız.

• Aynen öyle oldu :) teşekkür ederim, inşallah
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.