Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.849
Cevap
114
Favori
176.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu konu ile ilgili bir arkadaşımız tecrübesini paylaşmıştı galiba ptt kargo ile geri göndermişti bir arayın isterseniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cromartie

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06Y5YY3GY/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1510524272&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=onkyo+tx-nr676e&dpPl=1&dpID=41YycZs7rOL&ref=plSrch

Onkyo 676 426 euro fiyat çok iyi ihtiyacı olan kaçırmasın.

aylarca bekledim. gönderime açılmadı. sony aldım bunu gönderime açtılar. :) neyse sony de yeterli bana

• hunhun34 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam geçmiş mesajlara bakayım o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

quote:

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06Y5YY3GY/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1510524272&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=onkyo+tx-nr676e&dpPl=1&dpID=41YycZs7rOL&ref=plSrch

Onkyo 676 426 euro fiyat çok iyi ihtiyacı olan kaçırmasın.

aylarca bekledim. gönderime açılmadı. sony aldım bunu gönderime açtılar. :) neyse sony de yeterli bana

Hocam sen sonyi kullanmaya başladın mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu kuleleri çift alsak en kötü ihtimalle gelmez,iki sefer magnat quantum kule sipariş verdim ayri ayri ikiside anlamadiğim bir şekilde kargosu gelip geri gitti o yüzden bir sonraki siparişi çift olarak vericem.

• benim ev ile ilgili bazı sorunlarım. onları halletmeye çalışıyorum. henüü açamadım. ama bu akşam sterio olarak kurmayı düşünüyorum.

resimlerini eklerim buraya
  • quote:

benim ev ile ilgili bazı sorunlarım. onları halletmeye çalışıyorum. henüü açamadım. ama bu akşam sterio olarak kurmayı düşünüyorum.

Hocam sen şimdi onu hiç açmadan satar Onkyoyu alırsın.
  • quote:

quote:

benim ev ile ilgili bazı sorunlarım. onları halletmeye çalışıyorum. henüü açamadım. ama bu akşam sterio olarak kurmayı düşünüyorum.

Hocam sen şimdi onu hiç açmadan satar Onkyoyu alırsın.

var öyle bir düşünce. ama sony zararına satmam gerekir. diğer sattığım ürünleri hep ya maliyetine yada ufakda olsa bir karla sattım

ama şakası bir yana sony ile ilgili çoğu sitede olumlu değerlendirmeler var. what hifi 2017 nin 600 paunda kadar en iyi avr olarak seçmeside nedeni ile satmam sanırım.

keşke ikisini aynı kolonlara bağlayıp seslerini karşılaştırma imkanım olsaydı ama kısmet.

• atalayalper kullanıcısına yanıt
    2010i nasil sizce? ufak bi alanda kullanmayi dusunuyorum tr fiyatinin yarisina satista su anda.

• darkerdi kullanıcısına yanıt
    hocam Türkiye fiyatlarıda yakın. İzmirde dükkan hifi var. onlar baya uyguna da variyolardı sanırım. ordan da telefonla peşin fiyat alın derim
  • Timpani dagitiyo istanbuldan baktim fiyatlarına da bundan ucuza satamaz. Oyle maymun istahlilik benim ki :) alip bi denemek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkerdi

Timpani dagitiyo istanbuldan baktim fiyatlarına da bundan ucuza satamaz. Oyle maymun istahlilik benim ki :) alip bi denemek istiyorum.

2010 94 euro 2020i yi 110 euroya veriyorlar. 2020i ye bakın. Ancak biraz tiz ağırlıklı ses veriyor tahminim 2010i bas sürücüsü 10 cm. Ancak 2020i den memnunum

• quote:

Timpani dagitiyo istanbuldan baktim fiyatlarına da bundan ucuza satamaz. Oyle maymun istahlilik benim ki :) alip bi denemek istiyorum.

amazon.de'deki fiyat çifti için mi ?
  • Onu bulamadim ama sanirim bitmis. Ben 2010 u pc hoparloru gibi kullanicam acikcasi. Karakteri nasil bunların dengeli mi sizce sesleri?

• helsloot kullanıcısına yanıt
    Evet. Cift.

• quote:

Evet. Cift.

Hocam emin misiniz çift olduğuna ? hiçbiryerde çift ibaresi yokta ? Gerçi resimde 2 hoparlör var ama ?
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    Evet eminim. Bende arkadaşa sormustum 1 kutu icinde cift olarak yolluyolar bende sizin gibi emin olamamıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Evet. Cift.

Hocam emin misiniz çift olduğuna ? hiçbiryerde çift ibaresi yokta ? Gerçi resimde 2 hoparlör var ama ?

Fiyat çift için geçerli. Bu fiyata bedava. 400 liralık bir kolondan ne ses elde ederseniz bundan da onu elde edersiniz belki bir tık fszlası ama iki tık olmayacaktır.

• :)

Tr de ayakları daha pahalı
  • quote:

:)

Tr de ayakları daha pahalı

TRdeki bu distribütörler böyle oldukça herzaman amazon başarılı olacaktır. Denon ve Marantz TRde 2,5 kat fiyatla satılıyor yaa bu böyle gidiyor. Vergi değil olay herkes vergi canımıza okuyor diyor ama bu konuda herhangi etkinliği yok!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General Daimos -- 13 Kasım 2017; 22:10:1 >
  • 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.