Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
114
Favori
176.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günlerde keyifle kullanın .

• emre3512ksk kullanıcısına yanıt
    yeni yılda ürün başına alınacağı söylenen ekstra vergi alınmadı mı
  • Denon 4400 kargo ve gümrük vergisi dahil 842 €

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B072PYTHZM/ref=ox_sc_saved_image_3?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

• Pioneer SX-N30AE-S Multiroomfähiger Netzwerk Stereo-Receiver mit integriertem WiFi, Chromecast, tuneIN Internet Radio, Kanal, 135W silberhttps://www.amazon.de/dp/B075RFR1R6/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_yAkrCbP7Y60VP

269 euroya düşmüş.

Kargo v.s dahil 317 euro

• Atmos hoparlör için kullandığım Canton hoparlörler yarı yarıya indirime girmiş, 49 €

Kargo vs ile 72 € oluyor

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B004I9J7YE/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1

• turuncu55 kullanıcısına yanıt
    Übertragungsbereich: 45...26.000 Hz
    45hzye inmesi biraz zor ya da kaç dbde iniyor

bu arada yılbaşı öncesi aldığım Chrono 502.2 bugün yarın gelecek, baya geç kargoya verilmişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 21 Ocak 2019; 13:17:57 >
  • live2lift kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Bu arada 45hz tabii ki yalan, onu biliyoruz. Ama bunları surround olarak bağladığımda baya iyi bir ses verdiler. Yani ucuza iş görür ürünler

Ki zaten çoğu atmos hoparlörü de 60-70 hz seviyesinden başlıyor. O yüzden 45 hz verememesi çok da dert değil diye düşünüyorum

• turuncu55 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba bu konuda çok tecrübeli değilim daha önce pioneer vsx 520 ve Quadral 5.1 ses sistemi kullanıyordum anfi hala elimde fakat sanırım bir çıkışı yandı hoparlör seti ise taşınma sırasında çalındı mevcut pioneer amfi yaptırıp bir hoparlör seti mi almalıyım ya da baştan yenilemekte fayda var mı ? 2000 3000 tl bütçe ayırabilirim . apartman dairesinde yaşıyorum İllaki sıfır ürün olsun diye bir kaygım yok temiz ikinci elde olabilir berrak ve tok bir şekilde müzik dinlemek ve film izlemek için kullanacağım Bluetooth veya wifi bağlantı yapabilirsem iyi olur Alternetif tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkürler . yakınımdaki bir teknoloji mağazasında aşağıdaki ürünler teşhirden satılık tavsiye eder. misiniz ,

JBL arena 170 çifti 750 tl

Pioneer HTP 330 + 5.1 aktif sublı set 1500 tl

Sony STR DH550 700 tl

Hayır ekstra bir ücret ödemedim.

• https://www.amazon.de/gp/product/B075RFR1R6/ref=ox_sc_saved_title_1?th=1

harman kardon 3770 anfi bakıyordum. ancak yorumlarda arada kendiliğinden kapandığını okudum. alternatif fiyat avantajı nedeni ile pioneer ı aldım.

2 ay veya 3 ay içersinde teslim edilir yazmasına rağmen bu gün teslim ediliyor. 1900 liraya mal oldu.

teslim edilme süresinde araştıracaktım. sorunlu bir cihaz ise almayacaktım ama hemen geldi.

şimdilik hoparlör için bir bütçem yok. geçici olarak 750 lira bütçe ile bir ikinci el bookshelf alacağım. yoksa hedefim zensor 7 idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdogan..

https://www.amazon.de/gp/product/B075RFR1R6/ref=ox_sc_saved_title_1?th=1

harman kardon 3770 anfi bakıyordum. ancak yorumlarda arada kendiliğinden kapandığını okudum. alternatif fiyat avantajı nedeni ile pioneer ı aldım.

2 ay veya 3 ay içersinde teslim edilir yazmasına rağmen bu gün teslim ediliyor. 1900 liraya mal oldu.

teslim edilme süresinde araştıracaktım. sorunlu bir cihaz ise almayacaktım ama hemen geldi.

şimdilik hoparlör için bir bütçem yok. geçici olarak 750 lira bütçe ile bir ikinci el bookshelf alacağım. yoksa hedefim zensor 7 idi.
    Bu amfiyi alıp almamak arasında çok kalmıştım, güle güle kullanın. Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erdogan..

https://www.amazon.de/gp/product/B075RFR1R6/ref=ox_sc_saved_title_1?th=1

Çok iyi fiyata almışsın hayırlı olsun.
    Bu onkyo 8250 ile bire-bir aynı cihaz bir tek air play yok.
    Network player bile en kötü 300 euro bu onun yaptıklarının fazlasını yapıyor.
    Gelse bile test edemeyeceksin anlaşılan

• quote:

Orijinalden alıntı: General Daimos

Çok iyi fiyata almışsın hayırlı olsun.
    Bu onkyo 8250 ile bire-bir aynı cihaz bir tek air play yok.
    Network player bile en kötü 300 euro bu onun yaptıklarının fazlasını yapıyor.
    Gelse bile test edemeyeceksin anlaşılan

Alıntıları Göster
    Öle geçici kullanabilecrğim pio nun hoparlörleri var. Onları bağlıyacağım

• cmshn kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler.

Kurulumu yapıca paylaşacağım.

• erdogan.. E kullanıcısına yanıt
    Bu tarz network amfilerde spotify, tidal kullanımı ne kadar pratik merak ettiğim konulardan biri

• quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

Bu tarz network amfilerde spotify, tidal kullanımı ne kadar pratik merak ettiğim konulardan biri
    Çok ama çok pratik spotify connect ce üzerinde chromecast audio ile telefon üzerinden full erişim var. Ayrıca bu cihaz mqa de destekliyor. Telin appinden bu cihazda çal diyorsun sonra kendisi internet bsğlantısı ile yürütüyor bütün parçaları.

Daha kuramadım. Ama bu gün kurarım ve deneyimlerimi paylaşırım

• quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

Spotify uygulamanızda altta cihazlar kısmında amfiyi seçiyorsunuz o kadar. İsterseniz evin dışındayken bile amfiden müzik açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.