Şimdi Ara

Amazon'dan ses sistemleri alışveriş kulübü , Son Fırsatlar (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.848
Cevap
114
Favori
176.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yorumlarda okuduğum kadarıyla Güzel bir cihaz umarım memnun kalırsınız..eğer amazon un kendisinden almadıysanız gümrük prosedürünü bize de yazarsanız çok sevinirim böylece birinci elden nasıl oluyor öğrenmiş oluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazondan bu gün bayadır bekledim ve onkyo 686 yı kargo + gümrük dahil 536 euro 3398 tl ye aldım

eski cihazım pio vsx 520 idi baya değişiklik olucak benim için , pio 933 alıcaktım ama biraz daha paraya kıydım tüm ark 2 adet hdmi cıkısının olusundan dolayı avantaj oldugundan bahsetmiş bundan dolayı bu tercihi yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DJ ICEMAN -- 30 Ekim 2018; 10:4:27 >
  • DJ ICEMAN D kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanin

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ ICEMAN

amazondan bu gün bayadır bekledim ve onkyo 686 yı kargo + gümrük dahil 536 euro 3398 tl ye aldım

eski cihazım pio vsx 520 idi baya değişiklik olucak benim için , pio 933 alıcaktım ama biraz daha paraya kıydım tüm ark 2 adet hdmi cıkısının olusundan dolayı avantaj oldugundan bahsetmiş bundan dolayı bu tercihi yaptım
    Hayırlı olsun güle güle kullanın..hocam Amazon. De den alışverişlerde gümrük konusunda doğru bilglye pek ulaşamadım.Eğer çok özel değilse bizi de bilgilendirir misiniz.. gümrük prosedürü nasıldı kapıda posta görevlisine mı ödediniz yoksa gümrüğe gidip ödemeyi orada yaparak mı cihazı aldınız? Nakit mi ödediniz Euro mu tl mi ödeme yaptınız?Tam olarak gümrüğe yüzde kaç verdiniz?gümrük bedeli söz konusu olduğunda belli bir limit var mıdır yani belli bir miktardan sonra ödenecek gümrük vergi oranı artıyor mu bu konuda bilginiz var mı?

Biraz fazla oldu kusura bakmayın ama dediğim gibi hep kulaktan dolma bilgiler var..birinci elden öğrenme fırsatı bulunca soru işini biraz kaçırdım sanırım :)

Tekrar hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: xar

Hayırlı olsun güle güle kullanın..hocam Amazon. De den alışverişlerde gümrük konusunda doğru bilglye pek ulaşamadım.Eğer çok özel değilse bizi de bilgilendirir misiniz.. gümrük prosedürü nasıldı kapıda posta görevlisine mı ödediniz yoksa gümrüğe gidip ödemeyi orada yaparak mı cihazı aldınız? Nakit mi ödediniz Euro mu tl mi ödeme yaptınız?Tam olarak gümrüğe yüzde kaç verdiniz?gümrük bedeli söz konusu olduğunda belli bir limit var mıdır yani belli bir miktardan sonra ödenecek gümrük vergi oranı artıyor mu bu konuda bilginiz var mı?

Biraz fazla oldu kusura bakmayın ama dediğim gibi hep kulaktan dolma bilgiler var..birinci elden öğrenme fırsatı bulunca soru işini biraz kaçırdım sanırım :)

Tekrar hayırlı olsun

Alıntıları Göster
    Hocam merhaba

Amazon.de de

Eğer satıcı Amazon ise

Sadece amazona ödeme yapıyorsunuz.

Ürünün fiyatından Almanya vergisi düşüyor. Bizim gümrük vergisi ekleniyor.

Ayrıca kargo ücreti ekleniyor.

Örneğin benim son aldığım amfinin hesabı şöyle idi

Ürünler:

EUR 226,05

Gönderim Ücreti ve Paketleme:

EUR 51,40

KDV hariç toplam:

EUR 277,45

Toplam:

EUR 277,45

İthalat Ücreti Depozitosu

EUR 40,69

Sipariş Toplamı:

EUR 318,14

Bu ödemeyi yaptıktan sonra herhangi bir ödeme yapmazsiniz

Ürün kapiniza kadar gelir.

Odemeyi amazona yaparken iki seçenek sunar. Euro mu TL mi diye

Euro ödemeye yapın. Banka ödeme yaparken güncel kürdan çeviri yapıp ödemeyi yapar.

TL ödeme yaparsanız Amazon yüksek bir kurdan çevirir. Fazla ödeme yaparsınız.

Eğer ürün DHL ile gelirse sizden bir evrak isterler. Problem değil gümrük işlemleri için DHL ye vekalet gibi bir sey

• merhaba arkadaşlar, kurlar birazcık düştü ya, kaşıntı başladı :) var mı gözünüze çarpan avantajlı bir klipsch rp-260f ya da rp-280f hoparlar :) baktığımda Türkiyeye gönderilen bir ürün bulamadım, sürekli sepete ekle ödeme yapma ekrarnına gel, sonra sepetten çıkar, yeniden ekle, yordu baya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KG

merhaba arkadaşlar, kurlar birazcık düştü ya, kaşıntı başladı :) var mı gözünüze çarpan avantajlı bir klipsch rp-260f ya da rp-280f hoparlar :) baktığımda Türkiyeye gönderilen bir ürün bulamadım, sürekli sepete ekle ödeme yapma ekrarnına gel, sonra sepetten çıkar, yeniden ekle, yordu baya :)
    Aynen var mı böyle cihazlar ?
  • Arkadaşlar aranızda hiç bose acoustimass 10 series 5 dinlemiş yada sahibi olan varmı? Önerir misiniz?

• https://www.amazon.de/dp/B004I9J7YE/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF
    49 euro kargoyla 72 euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poirot -- 14 Kasım 2018; 9:52:21 >
  • Arkadaşlar amazondan anfi +hop kablosu+HDM almayı düşünüyorum tek seferde mümkün müdür acaba gümrüğe takılma söz konusu olabilir mi yoksa ayrı ayrı mı almam gerekir

• Denon AVRX4400H 9.2 Premium AV-Receiver (HEOS Integration, Dolby Vision Komtabilität, Dolby Atmos, dtsX, WLAN, Bluetooth, Amazon Music, Spotify Connect, HDMI Eingänge, 9x 200 W) premium-silberhttps://www.amazon.de/dp/B071W4LBH8/ref=cm_sw_r_cp_apa_P1t9BbEY2DJGG

Dip fiyat sanırım. Denon 4400

• darkerdi kullanıcısına yanıt
    Denon DHT-1312BA bu model nasıl hocam bilginiz var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogan..

Denon AVRX4400H 9.2 Premium AV-Receiver (HEOS Integration, Dolby Vision Komtabilität, Dolby Atmos, dtsX, WLAN, Bluetooth, Amazon Music, Spotify Connect, HDMI Eingänge, 9x 200 W) premium-silberhttps://www.amazon.de/dp/B071W4LBH8/ref=cm_sw_r_cp_apa_P1t9BbEY2DJGG

Dip fiyat sanırım. Denon 4400
    Evet dip fiyat geçen 3800 küsüre geliyordu vay anasını be

• Denon X4500 de 1.336,00 >>https://www.amazon.de/gp/product/B07GKX8YK5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Duff MC ® -- 22 Kasım 2018; 17:12:19 >
  • Denon X3500 723.56 EUR, herşey dahil.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07GS9WTKS/ref=ox_sc_act_image_3?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1

• Arkadaşlar linkleri paylaştığınız Denon markalı ürünlerde (Türkiye ye gönderilmiyor ) ibaresi var , bir anlamı yok alamadiktan sonra , benmi yanlış biliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deh 9300

Arkadaşlar linkleri paylaştığınız Denon markalı ürünlerde (Türkiye ye gönderilmiyor ) ibaresi var , bir anlamı yok alamadiktan sonra , benmi yanlış biliyorum

Bende Türkiye gönderimi açık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saydam330 S kullanıcısına yanıt

Resimlerdeki gibi çıkıyor, nasıl oluyor anlamadım, ödemeye gelince bir uyarı çıkmıyor denemek lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Deh 9300

Resimlerdeki gibi çıkıyor, nasıl oluyor anlamadım, ödemeye gelince bir uyarı çıkmıyor denemek lazım

Sepete ekleyin ödeme sayfasına gidin,deneyebilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.