Şimdi Ara

Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA) [ ANA KONU ] (374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.489
Cevap
72
Favori
281.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cmshn

Türk Lirası ile değil de Euro ile satın alsaydınız keşke. Kur çevrimini banka yapar 200 TL gibi bir rakam daha cebinizde kalırdı.
    Evet, çok haklısınız. Sipariş kargoya verildikten sonra aklıma geldi ama iş işten geçmişti tabi. :)
  • Vergi olayını bilmediğimden soruyorum şu anda amazonda ps4 pro Toplamda kaç TL ya da dolara mal oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merdoo001 M kullanıcısına yanıt
    Genel olarak pro 400$ kargo 48$ gümrük 80$ toplam 528$ tutuyor. Banka alındığında 528$ ı tl olarak nasıl çevirirse artık. Ama 2825tl gibi bir fiyatı olur

• amazon.de den alınan ps4 ün türkçe menüsü var mıdır
  • RDDR kullanıcısına yanıt
    İstersen Afrika dan al tüm diller var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RDDR kullanıcısına yanıt
    var

• ps4 pro alcam arkadaşlar yardımcı olurmsunuz amazonda ne kadara gelir bide güvenilirmi ?
  • amazondan 5.05 yazılımda ps4 pro bulabilirmiyim, satıcı bilen arkadar var ise link paylaşırsa memnun olurum.
  • Arkadaşlar geçen Aralıkta amazon.fr den bir ps4 pro aldım. Fakat şuanda güç giriş yeri bozuldu. Trde sonye götürsem garanti kapsamında bakarlar mı? Yoksa illa amazonamı geri göndermem lazım. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar varsa yazabilirler mi?
  • Opinion kullanıcısına yanıt
    sony müşteri hizmetlerini arayın seri numarasından bakınca garantisi burada var mı belli olur.
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    selam hocam, amazon.de konsol alacağım. fiyatı 403€ geliyor. tl ödeme seçeneği yok. fiyatını göremiyorum. kartımın bağlı olduğu banka döviz kuru e=6.5 tl. benden kesilecek rakam 403x6.5=2619.5 tl yapıyor. banka ekstra süpriz kesinti yapıyor mu?
    tecrübesi olan arkadaşların yardımını rica ediyorum. ürün türk lirası olarak kaça geliyor kestiremiyorum
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    amazonda yazan 403€ hersey dahil fiyati hocam ama bankaniz euroyu hesaplarken çok az daha yüksekten hesaplar yurtdışı alişveriş olduğu için bunun dışında başka bir masraf çıkmaz.

ek olarak hocam şuan almayin 403€ çok yılbaşı indirimini bekleyin derim şuan alsaniz 2700 civari tutar 150-200 daha verip burdan alinabilir cihaz hatta taksit imkanida olur.

aynı dediğiniz çelişkileri yaşıyorum. bekleyeyim o zaman.
    çok teşekkürler
    bir kaç farklı ekip var Ankara da. Amazon.de üzerinden getirip PS4 pro satıyorlar. Aynı cihazı ben getireyim diyorum. Türkiye ye shipment vermiyor. Türkiye ye shipment verenlerin fiyatı ise, bu adamların getirdiğinden daha pahalıya geliyor.
    Şüphelendim bir kaç tanesini aradım. used ürün mü getiriyorsunuz diye asla değil, kullanılmış ürün getirmiyoruz diyorlar. Ürünler gümrükten giriş yapıyor. nasıl yaptıklarını anlamadım. Alsam diyorum. ama huylandım olaydan. fikri olan var mıdır?
    O zaman Almanya'da bağlantıları vardır Almanya'dan birileri amazon.de den alıp buraya yolluyor olabilir. Aklıma başka bişey gelmiyor shipment yoksa burada kimseye göndermez amazon

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    bu dediğiniz olabilir hocam. Ama ürünler TR gönderilse bile fiyatları benden daha aşağıya oluyor. sanırım ben banka kuruyla ödüyorum. onlar Almanya da ki tanışına, serbest piyasadan euro alıp gönderiyor filan.
    edit: tanışı gönderse işe kargo parası girecek işin içine. amazon çok düşük maliyetle gönderiyor. sanırım farklı yöntemleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteran_gamer -- 18 Aralık 2019; 18:33:23 >
    Bir şekilde toplu halde getiren de olabilir gümrükten daha ucuza getirebliyorlardır belki. Yani bu işleri büyük çaplı yapanların başka yöntemleri vardır. Oyunları disk şeklinde getirip burada kutulayanlar gibi. Biz kutulu alınca tek tek gümrük öderken adam yüzlerce oyunu disk şeklinde getiriyor neredeyse sıfır gümrük ödüyor

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Amazondan alacağımız üründe import fees deposit ödüyoruz. bunu ödememenin ya da az tutmanın yolunu bulmuş olmalılar. 414€ ürünü 2,350 tl sattıklarına göre daha da düşüğe alıyorlar.

Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA)  [ ANA KONU ]
    bu bahsettiğiniz ekiplerin amazon.de den aldiğindan nasil emin oldunuz hocam

1. ilanlarında garanti kısmına amazon.de yazıyorlar.
    2. telefonla konuşurken nerden aldıklsrını sorduğumda amazon.de diyorlar. alırken fatura/irsaliyesinde de gözükür sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.