Şimdi Ara

Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA) [ ANA KONU ] (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7.489
Cevap
72
Favori
281.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, Hepsiburada ilginç bir şekilde World ve Maximum özellikli kredi kartlarına 9 taksit gösteriyor.

Fakat Gittigidiyor, tüm kartlara 6 taksit gösteriyor.

Aynı şekilde N11'de normal kredi kartlarına 6 taksit, ticari kredi kartlarına 9 taksit gösteriyor.

Şahsi görüşüm : Hepsiburada'da normal kredi kartından verilecek sipariş iptal edilir.

Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA)  [ ANA KONU ]
  •  Amazon'dan PS4 - Satın Alma, Kargo, Gümrük vs(REHBER ILK SAYFADA)  [ ANA KONU ]

arkadaşlar geçtiğimiz perşembe akşamı vekaletname belgesini yollamıştım, cumartesi günü belge alınmış galiba. hala aynı durumda görünüyor. sizce ne zaman gümrükten çıkar?
  • Vekaletname belgesi eksik ve gümrükleme için gerekiyor. Bu bilgiyi almaya çalışıyoruz.

Ancak e-postalarıma bakıyorum atmamışlar form falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

Vekaletname belgesi eksik ve gümrükleme için gerekiyor. Bu bilgiyi almaya çalışıyoruz.

Ancak e-postalarıma bakıyorum atmamışlar form falan

hocam o formalite bir yazı galiba bana da yazmışlar ben yollamıştım,siz de yazdıysanız telaş yapmayın. benim güncel durum bu şekilde
    https://gyazo.com/12e597c00879f40bccabb3b0189130db
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joseph Writer

arkadaşlar geçtiğimiz perşembe akşamı vekaletname belgesini yollamıştım, cumartesi günü belge alınmış galiba. hala aynı durumda görünüyor. sizce ne zaman gümrükten çıkar?

Hocam cihazınız geldi mi benimki hala ayni durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirza Y.

Evet, Hepsiburada ilginç bir şekilde World ve Maximum özellikli kredi kartlarına 9 taksit gösteriyor.

Fakat Gittigidiyor, tüm kartlara 6 taksit gösteriyor.

Aynı şekilde N11'de normal kredi kartlarına 6 taksit, ticari kredi kartlarına 9 taksit gösteriyor.

Şahsi görüşüm : Hepsiburada'da normal kredi kartından verilecek sipariş iptal edilir.

HB'den bahsettiğiniz iki kart için de ticari kredi kartı olmadan 9 taksit sipariş verilebiliyor. İptal olma durumları yok. Kesin ve doğru bilgi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antrepodan çıkış olarak güncellendi dün 16:00 gibi. Bugün ya da yarın gelecek diye düşünüyorum. UPS Türkiye hakikaten rezalet işler yapıyor.
  • Selamlar arkadaşlar kargo takip numarasını kontrol ettiğimde böyle bir şey ile karşılaştım. Şuan ne yapmam gerekiyor bana ulaşan hiç bir şey olmadı.

Vekaletname belgesi eksik ve gümrükleme için gerekiyor. Bu bilgiyi almaya çalışıyoruz. / Alıcıyla irtibata geçtik.
  • [Mb] kullanıcısına yanıt
    Gün içerisinde veya yarın sizi bir belge istemek için ararlar hocam. Mail ile bir belge yollayacaklar, o belgeyi yazdırıp doldurup tekrar scan edip söyledikleri adrese yollayacaksınız. Sonrasında gümrük işlemleri başlayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Joseph Writer

Gün içerisinde veya yarın sizi bir belge istemek için ararlar hocam. Mail ile bir belge yollayacaklar, o belgeyi yazdırıp doldurup tekrar scan edip söyledikleri adrese yollayacaksınız. Sonrasında gümrük işlemleri başlayacak.

Teşekkür ederim dediğin gibi oldu.
  • Gümrük işlemleri 1-3 iş günü sürüyormuş. Yarın 3.iş günü olacak, umarım gümrükten çıkış sağlarlar.

Bu arada UPS Müşteri Hizmetleri ile görüştüm, normal şartlar altında olsaydı çok büyük ihtimal şimdiye kadar çıkışı olurdu dedi, inanılmaz PS4 siparişi varmış.
  • Hocam şimdi de böyle bir bilgi geldi. Daha ne belgesi istiyorlar anlamadım :(

İthalat için gerekli belgeler tam değil veya eksik. Bu bilgileri almak için çalışıyoruz. / Alıcıyla irtibata geçtik.

Sonrasında ise şöyle bir bilgi ;

Paketiniz gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Mb] -- 2 Aralık 2016; 11:13:18 >
  • [Mb] kullanıcısına yanıt
    Bence bir sorun yok hocam, biraz sabredeceksiniz sadece :)

• Broon kullanıcısına yanıt
    hocam bende kasa aldım 73.95 gümrüğe takıldı 75 eu üzeri takılması lazımdı benim durumda aşşağıdaki gibi upsden bana ulaşan olmadı olduysada ben göremedim anasaydakı yetki belgesini mail attım awb numarası dediği ne? takip nodur inşallah ben onu yolladım attım. yetkilenirmi? ne olur tecrübesi olan yazarsa sevinirim bide 73.95 eu kasa fiyatına ne jkadar daha ücret çıkartırlar ücret çıkarmı çıkmazmı bilen biri yazarsa sevinirim.

• 02/12/2016 12:02 Paketiniz gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor.
    Istanbul, Turkey 02/12/2016 12:00 İthalat için gerekli belgeler tam değil veya eksik. Bu bilgileri almak için çalışıyoruz. / Alıcıyla irtibata geçtik.
    02/12/2016 11:02 Paketiniz gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor.
    Istanbul, Turkey 02/12/2016 11:00 İthalat için gerekli belgeler tam değil veya eksik. Bu bilgileri almak için çalışıyoruz. / Alıcıyla irtibata geçtik.
    02/12/2016 10:02 Paketiniz gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor.
    Istanbul, Turkey 02/12/2016 10:00 İthalat için gerekli belgeler tam değil veya eksik. Bu bilgileri almak için çalışıyoruz. / Alıcıyla irtibata geçtik.
    02/12/2016 9:02 Paketiniz gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor. / Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor.
    Istanbul, Turkey 02/12/2016 9:00 İthalat için gerekli belgeler tam değil veya eksik. Bu bilgileri almak için çalışıyoruz. / Alıcıyla irtibata geçtik.
    Istanbul, Turkey 29/11/2016 15:00 Vekaletname belgesi eksik ve gümrükleme için gerekiyor. Bu bilgiyi almaya çalışıyoruz. / Alıcıyla irtibata geçtik.
    29/11/2016 14:00 Vekaletname belgesi eksik ve gümrükleme için gerekiyor. Bu bilgiyi almaya çalışıyoruz. / Alıcıyla irtibata geçtik.
    29/11/2016 13:00 Vekaletname belgesi eksik ve gümrükleme için gerekiyor. Bu bilgiyi almaya çalışıyoruz. / Alıcıyla irtibata geçtik.
  • HATUKAY kullanıcısına yanıt
    Ups i arayın söyleyin mail atarlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Broon kullanıcısına yanıt
    Benim de 4 gündür bu şekilde, belgeyi doldurup yolladım 4 gün önce. Sizin son durumunuz nedir ?
  • iBest kullanıcısına yanıt
    Hala bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar amazon.de den alinan ps4 leein garanti durumu nedir guncel bilgi verebilecek var mi??

• es_umit kullanıcısına yanıt
    Türkiyede 1 yıl geçerli

• 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.