Şimdi Ara

Amazon.com Bakiye--BOL REFERANS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
6.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana İlan Türü #Satılık Oyun Platformu #Steam Key/Gift #Steam
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş mesajlara anında cevap veriyor, gifti de ivedilikle gönderdi. Teşekkür ederim kendisine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 adet oyun alındı ve ödeme sonra gift hızlı bir şekilde gönderildi. İlginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufbeler -- 15 Ekim 2018; 15:40:59 >
  • Shadow of the tomb raider croft edition için PM
  • az önce shadow of tomb raider aldım hızlı ve güvenilir bir kardeşim, anında cevap ve anında teslimat. lara croft edition paketi hediye gönderilmiyor bizde denedik kapatmışlar maalesef.
    bizde ana oyun season pass ve lara croft edition digital içerikleriyle beraber 3 paket olarak aldık fiyat çok azda olsa arttı ama olsun.

kendisine buradan da teşekkür ediyorum.
  • Shadow of the tomb raider satın aldım hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu teşekkürler

• Güvenilir, ilgili ve hızlı bir arkadaş. Steam'den oyun alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

• Squad için fiyat ne olur?
  • PM

• kendisiniden Assassin's Creed Odyssey satın aldım sorunsuz alışveriş için teşekkürler.
  • Kendisinden 31.50 TL'lik oyun satın aldım Bana gelişi daha uygun oldu tabi Söylediği gibi teslim etti Havalenin ardından çok kısa sürede ürünleri Gift/Hediye olarak hesabıma gönderdi Güvenilir Teşekkür ederim Alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RocheBobois -- 20 Ekim 2018; 1:33:24 >
  • Selamlar,
    Hearts of Iron IV oyunu için PM atar mısınız.
  • PM atıldı.
  • bir oyun da ben aldım. teşekkürler
  • az önce 3 oyun aldım hızlı bir şekilde gönderim yaptı arkadaş.çok ilgili ve güvenilir
    artık sürekli alışveriş yapacağımızı umarak kendisine çok teşekkür ediyorum.
  • kendisinden pubg satın aldım direkt gönderdi güvenilir biri.
  • Hocam iyi akşamlar anlamadığım bir şekilde pm gönderemiyorum. Almak istediğim bir oyun var bunun hakkında sizden bilgi almak istiyorum pm atabilirmisiniz bana.
  • Şimdilik 1 oyun aldım hemen gönderdi. Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hali hazırda 10% indirimde olan oyun için 20%lik çekimi kullandı ve üzerine 30%lik kendi indirimini yaptı.
    Güvenilir satıcı.
  • Kendisinden 3 adet oyun aldım hızlı ve sorunsuz bir alışveriş oldu.

• cs go ne kadar ? 15liraya alabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.