GODlessDevil
SATIŞTA

/// PAZARDA BULUNAN DOTA İTEMLERİNİ %25-30 İNDİRİMLE BANA SATACAK OLANLAR YAZSIN ////

Arkadaşlar güvenilir referanslı satıcıdan almayı tercih ediyorum. Dota ölümsüz itemlerini sizde varsa sizden yoksa pazardaki satıcadan alıp %25-30 satarsanız alırım.

iyi günler..

SATIŞTA

/// ASUS ROG 348Q - kavisli - 100hz OYUNCU MONİTÖRÜ \\|

Arkadaşlar, monitörün kutu, içeriği, garantisi tertemiz ve mevcuttur. Asus TR'den alınma, garantisi 2 yıl daha var. Faturası da mevcut. Üründe nokta çizik, ölü piksel kesinlikle ama kesinlikle yoktur. Ses cızırtı vb kesinlikle yoktur. Isınma problemi gibi şeyler kesinlikle yoktur. Sadece, bu panellerde çok az kenarlardan ışık sızması denilen olay vardır; o da inanın gözle görülüp farkedilmesi çok zordur. Öyle bembeyaz bir ışık değil, küçük hafif sızmalar. Ben açıkcası bu monitörden başka hiç bir monitöre monitör demem. Akıl almaz bi oyun keyfi ve heyecanı var. 21:9 3440x1440 çözünürlük 100hz hıza sahip ve en önemlisi kavisli ekrana sahip. Alıp ömür boyu kullanılacak bir alet.

Güven konusunda lütfen sıkıntınız olmasın, dediklerimden başka birşey asla çıkamaz.

Şimdi gelelim satış işlemlerine; lütfen konuya saygı ve anlayış çerçevesinde güzelce konuşalım. Konuşarak herşey hallolur, ama formu fiyatlarla, kulaktan duyma fikirlerle kirletenlere anında şikayet ile karşılık vereceğimi bilin. Tekliflerinizi lütfen özel mesajdan atınız.

Ürünün fiyatı : 4000 TL

PAZARLIK YOK, lütfen ısrar etmeyin.
Ürünü sanal pazar gibi sitelerden almak isteyenlere yardımcı olmaya çalışırım; ancak para hesabıma geçer ondan sonra kargoya verebilirim yada elden alabilirsiniz. Gelen link'e "kargomu teslim aldım" dedikten sonra para bana yatar site'den, bende o zaman kargolarım ürünü.

Takas olarak düşüneceğim tek monitör; ASUS PG279Q 165hz'lik modeli olur. Monitör + takas ücreti olmak üzere takaslanabilir.
Bir diğer monitör + nakit olarak takas seçeneği ASUS VG248QE ile de olabilir.

Herkese iyi formlar.

SATILDI

140₺ hepsi /// The last of us Remastered ve Uncharted 4

Arkadaşlar oyunların hepsi çok temiz hiçbirinde sıkıntı yoktur. Tamamen keyfi satış, yazdığım fiyatlar son lütfen ısrar etmeyin. Formda daha ucuza bulan onu alsın, gereksiz yorum yazmasın.

The last of us : türkçe altyazı ve left behlnd DLC'si ile birlikte 70₺
Uncharted 4 : türkçe dublaj 70₺
God of war 3 : SATILDI #provisioner adlı üyemize
Bloodborne GOTY : SATILDI #Monkey.D.Dragon adlı üyemize

Last of us ve god of war 3 remastered sürümüdür. Fotoğraf mobilden koyamaıyorum isteyene özelden atarım.

SATIŞTA

Adidas Almanya 2016-2017 iç saha forması lazım / XS beden olacak

Beyler barcin sporda bedeni yok, tr'de başka satan yerde yok. Yurt dışında görünüyor. Bana XS bedeni lazım. Dikkatinizi çekeyim; Small değil XS'mall olacak.

Ücreti neyse fazlasıyla vereceğim. Ürün şu:

http://m.adidas.com/us/germany-home-replica-jersey/B47873.html

Ürünün kodu: B47873

FORUM DIŞINA SATILDI

SATILIK PS4 DARK SOULS 3 // 90₺

Arkadaşlar her ikiside çok temiz nokta kusur yok, her ikiside kutulu.

Street fighter 5 :60₺ Forum dışına satıldı.
Dark Souls 3 : 90₺
Fifa 17 :100₺ Forum dışına satılmıştır.

Sayfa 1 2 3 4 5

Dükkan Sahibi Hakkında

MassiveDeviL

Binbaşı

İsim: gokhan cigdem
Katılım zamanı: 11 Haziran 2012 10:08:01
Durum: Forumda değil
Son giriş: 12 Haziran 2021 17:00:57
Kişisel Mesaj (PM) Gönder
E-Posta Gönder

Referansları

» Kullanıcı Profili
Kriter
Genel
Kargo
Satıcı

Genel Puan:          
Yorum:
Genel Puan:          
Yorum: Hızlı ve temiz bir alış veriş oldu , güvenle alış veriş yapabilirsiniz.
Genel Puan:          
Yorum: Sorunsuz ve hızlı alışveriş. Kendisi güvenilir ve iyi niyetli bir arkadaş, teşekkür ederim.
Genel Puan:          
Yorum: ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederim . ürünler gayet temiz ve sorunsuz .
Genel Puan:          
Yorum: Alışveriş'i önce havale sonra kargo şeklinde gerçekleştirdik. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz tavsiye ederim :)
Sayfa

[1]

[ 2 ]
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.