Şimdi Ara

Amatör Fotoğraflarım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uzun yıllardır fotoğrafa ve fotoğraf çekmeye ilgi duyuyorum. Uzun yıllardır bu forumu takip etmem sayesinde de çok şey öğrendim, fikir edindim. Her ne kadar bir makinem olmadığı için pratik yapamasam da, cep telefonumla bir şeyler çekmeye çalışıyorum zaman zaman.

Çektiğim fotoğrafları burada paylaşarak sizin yorumlarınızı ve eleştirilerinizi de öğrenmek amacındayım.

Bu konudaki fotoğraflar GM 5 Plus, GM Discovery ve Redmi Note 8 ile çekilmiştir. Çekimlerin çoğu ise memleketimde, Fethiye'de gerçekleştirilmiştir.

Güncelleme

Mart 2022'den itibaren artık sadece mobil değil, yeni makinem Fujifilm X-S10 + XC 15-45 ikilisiyle devam etmeyi umuyorum :)

İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoğukNefes -- 1 Mart 2022; 21:57:27 >

• Amatör FotoğraflarımAmatör Fotoğraflarım

Fethiye kordon...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoğukNefes -- 3 Eylül 2019; 16:50:49 >

• Amatör Fotoğraflarım

Nif köyü...
  • Amatör FotoğraflarımAmatör Fotoğraflarım

Çal Dağı (Bölgenin en yüksek dağıdır, 2165 m) ve Tuzla Beli (1500 m)...

• Amatör FotoğraflarımAmatör FotoğraflarımAmatör FotoğraflarımAmatör Fotoğraflarım

Fethiye 2.etap sahil bandından gün batımı...

• Amatör Fotoğraflarım

Borçka Karagöl...
  • Amatör Fotoğraflarım

Belcekız Sahili, Ölüdeniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoğukNefes -- 3 Eylül 2019; 17:0:22 >
  • Hocam güzel olmuş. Ellerinize sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GenelKültürAbidesi kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstadım, teşekkür ederim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet iyi hocam, özellikle GM5 Plus için
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, idare ediyoruz elimizdekiyle
  • Elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saygın Üye kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstadım
  • Amatör Fotoğraflarım

Amyntas'ın eteklerinden, âşıklar yolundan Fethiye ve körfezi...
  • Yeni telefonumla (Xiaomi Redmi Note 8) çektiğim birkaç fotoğrafı eklemek istiyorum. Amatör FotoğraflarımAmatör FotoğraflarımAmatör Fotoğraflarım

• @SoğukNefes
    Gökyüzünün dahil olduğu fotoğrafları polarize filtresiz çekmemek gerekiyor. O yüzden manzara fotoğraflarınızı beğenmedim.

Bu da benim polarize filtreyle çektiğim manzara fotoğrafı.

Sizin fotoğraflardaki gökyüzüyle bu fotoğraftaki gökyüzünü karşılaştırabilirsiniz.
    https://500px.com/photo/6422519/Sky-2-by-%C3%96zg%C3%BCn-K%C3%BC%C3%A7%C3%BCkba%C5%9F?ctx_page=1&from=user&user_id=406852
  • ÖzgünK kullanıcısına yanıt
    Günün her saatinde mi polarize filtre kullanmak gerek yoksa öğle saatlerinde mi sadece? Cep telefonu için polarize filtreyi nasıl edinebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoğukNefes

Günün her saatinde mi polarize filtre kullanmak gerek yoksa öğle saatlerinde mi sadece? Cep telefonu için polarize filtreyi nasıl edinebiliriz?
    https://tr.aliexpress.com/item/33025713453.html?src=google&src=google&albch=shopping&acnt=494-037-6276&isdl=y&slnk=&plac=&mtctp=&albbt=Google_7_shopping&aff_platform=google&aff_short_key=UneMJZVf&&albagn=888888&albcp=6459720165&albag=77713349672&trgt=539263010115&crea=tr33025713453&netw=u&device=c&gclid=CjwKCAiA8ejuBRAaEiwAn-iJ3j0ENfiqjBOp3pL3SSxXhrejPlolWbr9E5lgKksrbX4h-HLArQ01oxoCAPcQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Bu telefonlar için.

Bulutların olduğu fotoğraflar için şart bence.

Araba çekerken de işe yarar.
    Amatör Fotoğraflarım

Deniz, göl fotoğrafı içinde işe yarar.
    Amatör Fotoğraflarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 24 Kasım 2019; 20:47:35 >

• Güzel fotoğraflar var.
    Bence bir an önce profesyonel bir makina ile hobinizi devam ettirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoğukNefes

Borçka Karagöl...
    Bu fotoğraf güzel, raw olsaymış baya güzel sonuç elde edilebilirdi. Elinize sağlık...

Amatör Fotoğraflarım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.