Şimdi Ara

Aman dikkat Audi A3 arayanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
2.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum site üzerinden Audi A3 bakıyordum kendime fiyatı uygun gelen bir araç sahibi ile konuştum, araç hatasız boyasız kazasız tramersiz masrafsız dedi
    Plakayı sorgulattığımda MINI marka başka bir araç üzerine kayıtlı olduğunu gördüm aradım tekrar abi pleksi plakacı yanlış başmış dedi sonu 33 değil 32 olacak yani 06 PYA 32
    Tekrar sorgulattım satıcının dediği gibi çıktı araç plakası bu sefer doğru idi. Şaseyi istedim yolladı hasar kaydı yok temiz. Plaka da temiz. Yola çıktım ve polatlıya vardım.
    Araca baktık araç cidden boyasız tertemiz duruyor. Motorunu açtım ancak bir kez daha şaseyi doğrulamak istedim. Farklı bir şase vardı araç üzerinde bir rakam farklı idi yani. Bende olabilir dedim ama yeniden mesaj attım araç ağır hasar kayıtlı yani pert çıktı. Satıcı mal karşılığı aldığını yemin etti araç hatasız imkansız dedi gösterdim mesajı ve almaktan vazgeçtim. Mübarek gün oruçlu vaziyette geldiğim otobüse bindim ve geri döndüm. Bana şimdi ben napacağım 70 milyara saydık vs dedi. Yol paramı istedim köyden geldim üzerimde param yok abi hesap numaranı gönder abim yollasın dedi. Olan parama değil zamanı hem de mübarek günde ..

Tabi bunlar hep numara birde hakkını helal et diyor, siz siz olun dikkatli olun özellikle polatlı dan araç bakarken. Daha önce de yine polatlı da başıma benzer bi olay geliyordu bu 2. oldu.

İlan bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sahibinden-satilik-29-bin-kmde-audi-1.6-dizel-otomatik-boyasiz-219816133/detay

Yunus Can
    0 (546) 580 86 35

Tramer sorguları

• Helal olsun size hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: High Quality

Helal olsun size hocam.

Ucuz atlattık diyelim hocam. Allah yüzümüze baktı.
  • Mubarek gun direkten donmussunuz aksi halde pert arac aldim diye konu acardiniz bugun yarin gecmis olsun dikkatiniz takdire şayan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen aynen. Gecmis olsun demeyi unutmusum. Ayni olaylara yakinen ve sahsen sahit oldum.
    Piyasa cok bozuldu, her turlu yalan ve dalavere donuyor.
    Herkesin sizin gibi bir davranis sergileyip bilgilendirme yapacagini sanmazdim. Insallah gonlunuze gore bir arac bulursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi High Quality -- 6 Temmuz 2015; 18:53:28 >
  • Gecmis olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler herkes çok dikkatli olsun para kolay kazanılmıyor ve insanlar bu kadar iki yüzlü artık günümüzde.
  • Olması gerekeni yaptığınız yani Ne olursa olsun sorguladiginiz için tebrik ederim. Normal olan için tebrik edilmez ama bu gibi durumlarda herkes aldanıp alır aracı.

Adam bilerek şase numarasını 1 değişik vermiş. Aslında orada bi güzel sopa atmak gerek... Ama adamın çöplüğünde de zor tabi.

• mr.big kullanıcısına yanıt
    malum ev sahibi ben olmadığım için elim kolum bağlı ama Allah korkusu olan kişi yapmaz.
  • Yok artık dedirtiyor. Direkten dönmüşsünüz geçmiş olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Yok artık dedirtiyor. Direkten dönmüşsünüz geçmiş olsun.

teşekkürler hocam, türlü türlü oyunlar dönüyor. Bunu hem esnaf hemde sahibi yapıyor. Galericiden araba alınmaz sahibinden araba alınmaz kimden alıcaz :D
  • Tanıdıktan almak lazım hocam. Arayınca bulunmuyor araba.

• Haklısınız hocam araştırmaya devam.
  • İşini düzgün yapan Kazancına haram karıştırmayan her zaman kazanır. Geçmiş olsun belliki içinizde fesatlık yok tongaya düşmemişsiniz.

Memleketin çivisi çıkmış yalan dolan hile hurda normal haram helal olmuş.

• Allah razı olsun iyi dilekleriniz için üzüldüğüm tek şey zamanım dı. Çünkü noter ve bankalar kapanmadan yetişmek istedim bugün. Kısmet değilmiş.
    İllaki aramızda aracı düşünenler olabilir diye konu açtım uzaktan da gelebilirdim.
  • ağır hasarlı mı aman amannn.3-5 fazla ver hasarsız düzgün araç al.en mantıklısı bu
  • Yalana bak 32 yerine 33

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Shaarawy AC Milan

Yalana bak 32 yerine 33

Plaka Allahtan doğru söyledi doğru da çıktı. İlk etapta bakınca araç emniyette MINI :) Neyse Şase'yi de 1 rakam farklı söyledi kandırdı beni gittim yanına
  • Geçmiş olsun,iyi kurtulmuşsunuz.
  • teşekkürler ucuz atlattım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.