Şimdi Ara

Altus 471 NX A++ buzdolabını kullanan var mı acaba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
8.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu buzdolabını kullanan var mı acaba. Genişliği fiyatı ve A++ olması nedeniyle ilgimi çekti. Ancak pek fazla yorum bulamadım. Altus kullananlar ve özellikle bu dolabı kullananlar var ise yardımcı olur musunuz? Altus 471 NX A++ buzdolabını kullanan var mı acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Merhaba güzel dolap tercih edilebilir Arçelik A.Ş. garantisi altında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ürün benimde dikkatimi çekmişti.istanbul bilişimde INOX modeli 3050 TL 5 taksit(wordkart) bulunabiliyor.Fiyat uygun gibi hatta en düşün fiyat burada.
    https://www.istanbulbilisim.com/altus-alk-471-nix-nofrost-buzdolabi-fiyati-286171.html?ref=akakce&v=1.35.3
  • Teşekkür ederim bilgi için. Denizli'de hiçbir yerde bulamadım. Bir görmek istemiştim sonra alacaktım. Sonra Profilonun 559 ltlik modelini beğenip onu aldım.

• murahat M kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun hocam.Ama ha sakın garantisini uzatmayı unutmayın.4 yıllık profilo buzdolabım bozuldu.Öyle mağdur olduk.Şimdi yeni buzdolabı için para ödemem gerekecek.
  • muhammet atış M kullanıcısına yanıt
    Altus buzdolabına ek garanti yapmıyor, web sitesinden gördüğüm kadarıyla
  • igidu kullanıcısına yanıt
    Yapıyor hocam dün sordum.4 yıllık ek garanti bedeli 399 TL.
  • Ürünü aldım. Dondurucu çok geniş, raf kısmı araları biraz dar, rafların birini çıkarmak zorunda kaldım. Dijital gösterge olması güzel, Arçelik servisi kurdu 399 tl ek garanti yaptırdım.

• Bende dolabı aldım çok memnun kaldım ev küçük mıtfakla oturma odası birleşik aynı odada uyuyorum, sesi rahatsız etmiyor. Ben çok gürültüye gelemem sinirim bozulur. Uyuyamam vs 40db olması çok iyi...

Fiyatına göre sundukları hacim , elektronik ekran , ses , elektrik tüketimine bakıyorum çok güzel dolap yapnışlar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üst model ve fiyatı da yüksek beyaz eşya alınca ek garanti yaptırmak bence avantajlı olur.Bu konu hakkında güzel bir yazı var. Okumanızı tavsiye ederim.https://guncelhayatadairbirsey.blogspot.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Bende dolabı aldım çok memnun kaldım ev küçük mıtfakla oturma odası birleşik aynı odada uyuyorum, sesi rahatsız etmiyor. Ben çok gürültüye gelemem sinirim bozulur. Uyuyamam vs 40db olması çok iyi...

Fiyatına göre sundukları hacim , elektronik ekran , ses , elektrik tüketimine bakıyorum çok güzel dolap yapnışlar...
    Elektrik tüketimi ne kadar acaba kaç kw harcadın aylık bilgi verebilirmisimiz... @Storm Raider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Platinix -- 30 Ekim 2019; 10:4:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: conger

Ürünü aldım. Dondurucu çok geniş, raf kısmı araları biraz dar, rafların birini çıkarmak zorunda kaldım. Dijital gösterge olması güzel, Arçelik servisi kurdu 399 tl ek garanti yaptırdım.
    Üründe hangi kompresör kullanılıyor, elektrik harcaması ne kadar etkiledi acaba?

• Söz konusu ürünü bende almayı düşünüyorum arçelik markasının 270560 eb modeli ile tamamen aynı özelliklere sahip olduğunu gördüm bu gün itibari ile arçelik ürünü 4700 tl civarında altus ürünü de 2800 tl civarında bunun sebebinie araştırdım arçelik buzdolabındaki komprosör invertır olduğunu altus buzdolabındaki komprosöründe normal düz olduğunu öğrendim sırf bunun için daha çok para vermeye değermi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: octaviastra

Söz konusu ürünü bende almayı düşünüyorum arçelik markasının 270560 eb modeli ile tamamen aynı özelliklere sahip olduğunu gördüm bu gün itibari ile arçelik ürünü 4700 tl civarında altus ürünü de 2800 tl civarında bunun sebebinie araştırdım arçelik buzdolabındaki komprosör invertır olduğunu altus buzdolabındaki komprosöründe normal düz olduğunu öğrendim sırf bunun için daha çok para vermeye değermi ?
    En güzel soruyu sormuşsun konu orda kalmış, aradaki farkları biri anlatsa çok güzel olur.

• Aldık bi tane 3 bin lira 4 taksit Adana'da yerel bir mobilyacıdan, aynı gün teslim edildi, sonraki gün servis gelip kutuyu açtı. İlk 6 saat boş çalıştırın demişler. Bizimkiler bir gündür boş tutuyormuş. Henüz kullanılmadı.

• Bende bu dolaba bakıyorum.Dondurucu kısmı baya büyük ve 3 çekmeceli.
  • octaviastra O kullanıcısına yanıt
    İnverter kompresörünün önemli bir prensibi, gerekli sıcaklığı ayarlama yeteneğidir. Düz kompresöre göre daha sessiz çalışır. Gerekli sıcaklığı ayarladığı için az enerji harcar tasarrufludur. Fakat o kadar fiyat farkı vermeye hiç gerek yok.
  • octaviastra O kullanıcısına yanıt
    Altus aldık geçtik biz ama 3000 liraya geldi. 2800 iyiymiş.

Fakat Arçelik için rastgele önüme çıkan ilk bayide sağa çektim sordum 4200 lira dediler. Google dan model numarasını arayınca bile 4250 lira fiyat çıkıyor zaten. 4700 çok olmuş. Ayda 5-10 lira yılda 50-100 lira az yakar.

• Merhabalar ben de bunu düşünüyorum ama aklımda da 375nsx var. Altusun kendi sitesinde bu dolap hakkında fazla bilgi bulamadım. Bu yüzden 375 nsxe daha sıcak bakıyorum. Ne diyorsunuz alınır mi?

• murahat M kullanıcısına yanıt
    Hangi modelini aldınız hocam?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.