Şimdi Ara

Altus 471 NX A++ buzdolabını kullanan var mı acaba? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
1
Favori
8.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de bu buzdolabını sipariş ettim. Geçen yıl içerisinde alan kullanıcılar yorum yapabilirler mi acaba ? @conger @storm raider

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __thejackal__

Ben de bu buzdolabını sipariş ettim. Geçen yıl içerisinde alan kullanıcılar yorum yapabilirler mi acaba ? @conger @storm raider
    1 Yıllık süre içerisinde tutum değişikliği yaşamadık. Meyve sebzeler çürümüyor. Arıza olmadı seside değişmedi (artma yönünde) ürünün iyi olduğu konusunda içiniz ferah olsun diyebilirim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Storm Raider kullanıcısına yanıt
    O zaman f/p olarak iyi bir tercih yapmışız diye düşünüyorum. Teşekkür ederim yorumunuz İçin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biz yazlığa Altus 470 N modelini almıştık, 2017 yazında 1.600 TL idi.

Klasik tip kompresör, çok gürültülü olmayan, iç hacmi güzel düzenlenmiş, LED aydınlatma, kapı açık uyarı sesli bir ürün. Memnunuz.

Sonra döviz ve beyaz eşya fiyatları gazladı gitti malesef.

Dolap ilk kurulumda, çalıştıktan yarım saat sonra ancak üst bölümü sogutabilmeye başlıyor, Aaa bu soğutmuyor, felaket! demeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyigun kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyata almışsınız hocam. Biz de yeni dolap aldık. Altus ALK 471 NX modelini aldık. 3000 TL verdik eski dolapla beraber. Eğer almazsak daha da artacaktı maalesef piyasalar uçmuş. :(
  • Sonunda alabildik dolabı. Altus ALK 471 NX almış bulunmaktayım. Geleli 3-4 gün oldu. Bütün deneyimlerimi anlatmak istiyorum. Dolabı itfaiye meydanı değilen Ankarada namıdiğer ucuzcu yerinden aldık. Normalde ertesi gün beklerken mağaza ilginç bir şekilde aynı gün ürünü kargoladı. Servis ürün gelmeden önce bizi aradı. Servisi bekletmek zorunda kaldık.. Her şey çok hızlı olsu. 1 günde dolap geldi eski dolap gitti. Kurulumu yapıldı. Bütün bunlar 1 saat içinde oldu. Servisten de mağazadan da çok memnun kaldık açıkçası. Bir de 2 yıl ek garanti yaptırdık. Servis 3-4 saat açmamamızı söyledi. Aynen öyle yaptık. Vakti geldiğinde çalıştırdık dolabı. Ama önceden içine yiyecekleri koymuştuk. Tavsiyem bir kaç saat dolabı boş çalıştırın. Dolap ilk 6 saatte benim gözlemlediğim kadarıyla çok ısındı ve içinde koku vardı ve sesli çalışıyordu. İlk başta endişelendik tabi ama servis uyarmıştı zaten. Şuan 3. gününde dolabımız. Isınma hiç yok. sesini hiç duymuyorum hatta çalıştığından emin bile olamadım bi ara. koku tamamen gitmiş. Harika bir dolap tavsiye ediyorum.

Yalnız tek sorunum buzluğe küp şeklinde buz almak için su koyuyorum ama 3 saatte falan buz veriyor bana çok yavaş veriyor tek eksiği bu. Hızlı soğutma hızlı dondurma fonksiyonlarını tam olarak denemedim. 1 hafta sonra uzun kullanım deneyimlerimi paylaşmayı düşünüyorum zaten.

Ek olarak. Ben 2 model arasında çok kalmıştım. Bu modeli hem burada hem YouTube'da daha çok tercih edeni görünce ve daha geniş olunca bunu tercih ettim. 2. model olarak Altus'un AL 375 NSX modeline bakabilirsiniz. Hem ınox model hem buzmatik var hem de iyonizer teknolojisi var. Kombi tipi değil. 471nxe göre küçük ama teknolojik açıdan daha zengin. Buzmatik benim işime yarardı açıkçası ama dediğim gibi büyüklük daha önemliydi bizim için o yüzden bunu tercih ettik. Alanlara umarım yardımcı olurum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.