Şimdi Ara

ALTINYILDIZ NANO TAKIM ELBİSE - 49,90 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
52.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız ben çoktandır takip etmekteyim bu nano olaylarını ilk çıktığı zamanlar yanına yaklaşılmıyordu şimdiyse mağazalarda 349'lardan 49'lara kadar gerilemeler görüldü...Noldu da acaba pantolondan bile daha ucuz bir hale geldi bu modeller anlam vermek imkansız gibi..?
  • Doğru düzgün ürün yok.

Olan ürünleride ütü tutmuyor...

Altınyıldız kumaşlarını pantolonlarını hiç tavsiye etmem...
  • Lütfen böyle komik yorumlar yapmayın.Kumaşta en kaliteli marka altınyıldızdır.Bunu bütün tekstil ile ugrasan kişiler bilir.Kaldı ki nano kumaşın özelliği kiri az tutması ve kırışmaması.Gidip çamaşır makinesinde yıkayıp ütü yapmaya calısırsanz olmaz tabi.Nano kumaşları kuru temizleme ile temizlemelisinz.

quote:

Orijinalden alıntı: droll

Doğru düzgün ürün yok.

• Gayet iyi ürünler
  • kaliteli boxer fiyatına takım
    eger bedende varsa muhtesem.
  • nano kumas dedikleri = polyester. bilen bilir polyester giysiler pek utu istemez.
  • arkadaslar bir takım elbisenin maliyeti herseyi dahil edince 25TL'yi gecmez. Mesela Kiğılı bazı takım elbiselerini 4 yıl önce 12TL'ye çıkartıyordu. Giyimde kar marjı inanılmazdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekho

arkadaslar bir takım elbisenin maliyeti herseyi dahil edince 25TL'yi gecmez. Mesela Kiğılı bazı takım elbiselerini 4 yıl önce 12TL'ye çıkartıyordu. Giyimde kar marjı inanılmazdır...

maliyet derken hammadde bazında mı yoksa buna işçilik, teknoloji vsvs'lerde dahil midir..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

arkadaslar bir takım elbisenin maliyeti herseyi dahil edince 25TL'yi gecmez. Mesela Kiğılı bazı takım elbiselerini 4 yıl önce 12TL'ye çıkartıyordu. Giyimde kar marjı inanılmazdır...

maliyet derken hammadde bazında mı yoksa buna işçilik, teknoloji vsvs'lerde dahil midir..?

teknoloji derken anlamadım? Benim bildiğim tekstil makinası üreten (nano boyutta da olsa) var mı?
  • tekrar söylüyorum. bi elbisede yün oranı ne kadar yüksekse o kadar çok dayanır az eskir. yün demek kalite demek tabi aynı zamanda para masraf demek. şu sıralar martkalar polyester naylon ağırlıklı takımları 600 700 lerin sütünü çizip 150 200 e düşüyorlar. ama zaten polyestyer takımların değeri o kadardır. mazleme polyesterse kalite nerde o takımda. düğmede mi fermuarda mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Lütfen böyle komik yorumlar yapmayın.Kumaşta en kaliteli marka altınyıldızdır.Bunu bütün tekstil ile ugrasan kişiler bilir.Kaldı ki nano kumaşın özelliği kiri az tutması ve kırışmaması.Gidip çamaşır makinesinde yıkayıp ütü yapmaya calısırsanz olmaz tabi.Nano kumaşları kuru temizleme ile temizlemelisinz.

quote:

Orijinalden alıntı: droll

Doğru düzgün ürün yok.

Mesajımı iyi okuyun derim, benim yorumum marka hakkında.

Kumaş kaliteli olabilir ona lafım yok, sadece ütü sorunu var.

Takım elbise fazla giymediğim için zorunluluktan birkaç pantolon ve ceket aldım.. Benim gördüklerim bunlar..

Aldığım pantolon böyle yine diyorum Centone'nin Altınyıldız pantolonları 5 para etmez.

• kumaşını o fiyata zor alırsın =)

quote:

• sıcak fırsatlar iyice coştu ya.. 50liraya altınyıldız takım bulup hala alınmaz diyenlere gülüyorum.. ben aldım 2 yıl giysem kar kardır, ayrıca iki tane de pantolona ldım 25 liradan.. 6 taksit 105 liraya mal oldu hepsi.. pantolonlarda nano ve gayet spor kumaş ve de kesim olarak, bundan iyisi can sağlığı..

aytaç abi kızıcan biliyorum ama ben aldım valla..
  • Sırf ALTINYILDIZ etiketi var diye millet gidip takim polyester/naylon takim mi alicak? O zaman bir tane cop poseti alip bundan takim elbise yaparim uzerine ALTINYILDIZ yazinca o takim kaliteli mi olucak? Takim elbise alirken kumasa bakilir ne kadar yun orani varsa o kadar kalitlidir o takim.
  • 15 gün önce 150 tlye takım 35 tlye pantalonunu almıştım.
    Sanırım yün oranı %35 gibiydi.
  • 49 lira %25 yün bir takım için bile ucuz sayılır. ancak ben şahsen giymeyi tercih etmem. bu kadar(%75) polyester öncelikle sağlığa zararlı. polyester oranı bir takımda en fazla %15 olmalı. mümkünse %100 yün takım alınmalı. hatta dini anlayışları göz ardı edenler için mümkünse %5-10 ipek geri kalanı yün olandan alın. 49 lira için polyester giyip vücudunuzun nefes almasını olumsuz etkilemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noktanınsâbiti -- 18 Nisan 2010; 20:50:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :ArHaus:

Sırf ALTINYILDIZ etiketi var diye millet gidip takim polyester/naylon takim mi alicak? O zaman bir tane cop poseti alip bundan takim elbise yaparim uzerine ALTINYILDIZ yazinca o takim kaliteli mi olucak? Takim elbise alirken kumasa bakilir ne kadar yun orani varsa o kadar kalitlidir o takim.

Arkadaşlar, sadece yazmış olmak için yazmayın. Rica ediyorum.

Burada kimsenin altınyıldız yazdığı için ürün aldığını zannetmiyorum, en azından ben öyle yaptım. Fiyat uygun gelince, gittim giydim denedim. Ürün güzel, yeri filan tam oturdu. Kumaşı da güzel, ele geliyor yani. Sizin dediğiniz gibi naylon değil. Biraz insaf diyorum.

Sizin mantığınıza göre ninelerin giydiği %100 yün çoraplar vardır, hemen koyunun sırtından alınır ip yapılır, sonra çorap örülür. Sizde gidin onu giyin o zaman çok kaliteli oluyor ya.

Sonuç olarak, ne altınyıldız yazıyor diye, nede %100 yün diye bir ürün kaliteli olmaz.

• altınyıldız kaliteli kumaş ürettiği için bu kadar önemseniyor.Benm ailem takım elbise işi ile ugrasıyor babam hep der altınyıldız Türkiye'deki en kaliteli kumaş diye.Ama iyi markanın da düşük kalite ürünleri olabiliyor.Buradaki de o mesele.Ama ne kadr düşük kalite olursada olsun o fiyata gayet gayet güzel ürün.
  • zaten %100 yün elbise giyilmez sıcakta yakar
  • Fabrika'da altınyıldız nano takımlar 375'den satılıyodu en son.
    üzerine su döktüğünüzde yağ gibi üstünde kalıyor ne leke ne de iz yapıyordu, amcam bana şov yapmıştı
    burdaki doğal olarak düşük kalitedir ama günlük kullanım için süper fiyat bence, gömlek fiyatına takım ya.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.