Şimdi Ara

ALTINYILDIZ NANO TAKIM ELBİSE - 49,90 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
52.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Takım elbiseler hakkında bilgilerini paylaşan bilgili arkadaşlara teşekkürler.

Buradan gördüklerimle gidip kendi takımıma baktım kalitesini görebilmek için...Ancak yünün kalitesini gösteren 120s 140s gibi bir ibare göremedim. Her takımda bu numaralar var mı?
  • nano takımlar %50 polyester %25 viskoz %25 de yün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

nano takımlar %50 polyester %25 viskoz %25 de yün.

Carrefourda gördüğüm nano takımların etiketinde % 88 yün yazıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: karmaşık

quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

nano takımlar %50 polyester %25 viskoz %25 de yün.

Carrefourda gördüğüm nano takımların etiketinde % 88 yün yazıyordu

ben centone firmasının takımında ki oranları yazdım.herhalde markaya göre değişiyor.
  • bursa karfurdaki centone de %70 yün %30 polyester 150 tl.
  • Yün ya da ipek ağırlıklı kumaşlarda buruşma ve çabuk yıpranma problemi olur. Yakma değil.
    Özellikle apış araları problem çıkartabilecek bölgelerdir.

Günlük kullanım için premium takım elbise almak mantıksız. Ben Ankara'da olsam hemen bir gider bakardım. İzmirdekilere önerim Kemeraltı :)
  • acaba hala ürün var mı?
  • çentonide 150 tl ye %88 yün olan nano takım elbise var

50 tl olan nano lar %25 yün içerikli

bu içerik oranlarını neye göre belirliyolar ki acaba doğrumudur bu oranlar

bide altınyıldız yazmışlar yalandan yazma gibi bişi olabilir
  • Yahu bu nano her yere yazılır oldu..
    Bir ürünün nano teknoloji ürünü olması için sentetik olması ön koşul değil mi?
    Yün sentetik mi?

Hem yün hem nano olmaz bu durumda.. Daha doğrusu olmamalı...
    Nano elbise istiyorsanız işte 50 TL gayet makul..
    Yok ben yün elbise istiyorum diyorsanız onun fiyatı da ayrı..
  • istanbulda bu markanın outleti var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitaf73

arkadaşlar bizim gibi 100 kiloluk adamlar içinde beden var mıydı acaba :) Birde ben o istikameti pek bilmiyorum biraz daha teferruatlı bir adres açıklaması yaparmısınız arkadaşlar?

Ben 105 civarındayım ve 1.85 boy var. 56 beden/ 6 drop bana uygun geldi. Olmazsa 58 bile vardı ama bana bol oldu.
  • 50 tl lik nano kalmamış boşa gitmeyin hepsi bitmiş
  • Bugün Crispino' da güzel bir takım elbise beğendim. Üstelik fiyatı 150TL.
    Paça ölçüsünü bile aldırdım, tam ödeme yapacağım "Hangi kartlara taksit yapıyorsunuz?" siye sorunda "Taksitli satışımız yok efenim" dediler.
    Takımı olduğu gibi bırakıp çıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

istanbulda bu markanın outleti var mı acaba ?

Bostancı Köprüsü ve Dudullu İmes' de Outlet mağazaları var.
  • 150 tl nin altına adam gibi elbise yok zaten
  • az önce altınyıldızın sitesine(http://www.altinyildiz.com.tr/) baktım. orada üretilen kumaşları listelemişler ancak en düşük yün oranına sahip kumaş %49 yün içeriyor. verdikleri listede %25 yün içeren bir kumaş görünmüyor. insan ister istemez ürünün orjinalliğinden şüphe duyuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380

zaten %100 yün elbise giyilmez sıcakta yakar

Olayın koptuğu nokta budur anlamıyosun bari neden yaparsın be
  • Ben İstanbul'da 49'a takım göremedim. Nano tek ceket 65 nano takım 149 veya 100 gözüküyor. İstanbul'da bu fiyata gören varsa hangi şubesinde olduğunu da yazabilir mi?

- Sahtelik konusunda sonuçta adamlar eski bir firma Altınyıldız ismini kullanıyorsa özel ürettirdiği kumaş olabilir, veya fason üretiminden almıştır ama altınyıldız ile bir ilgisi vardır. Aksi taktirde herşeyden önce altınyıldızın itiraz etme hakkı olacaktır.

- Makul fiyata yeterli kalite ve kesimde ürün almak isteyenlere tavsiye edebilirim. 3-4 pantalon ve bir kaç gömlek almıştım. Ayrıca yıllardır kullandığım montum var bu firmadan, çok kaliteli mi hayır ama günlük kullanımlarda sorun çıkartmadı. Sadece üzerinize tam deneyip, emin olduktan sonra alınbazu kesimlerde potluklar ve farklılıklar olabiliyor.

- 150s yün elbise ile nano teknoloji bir elbiseyi kıyaslamak pek doğru olmayacağını düşünüyorum. Sonuçta biri en kaliteli yün kumaşlardan biri diğeri ise kırışıkık, leke seyehat gibi amaçlar için üretilmiş sentetik bir kumaş.

Sonuçta verdiğiniz para ve alacağınız ürünü düşünüp öyle karar verebilirsiniz. Şahsım olarak 50 liraya nano takım bulursam ve üzerime uyarsa alırım %25 yün de olsa nano kumaşlı bir takım almış olurum, beğenmezsem sadece seyahat ve kirlenmesi muhtemel ortamlarda giyerim. Beğenirsem 50 tl ye takım almış olurum diye düşünüyorum.

• Evet bizler gerçek yün elbiseyi bilmediğimiz için..Hep Sıcak Tutar sanıyoruz oysa Yün Elbise giymek Peygamber sünnetidirki..o mübarek insan bunu Arabistan sıcaklığında giyiyordu..demekki bunun serin tutucu özelliğide var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06YALNIZKURT

Evet bizler gerçek yün elbiseyi bilmediğimiz için..Hep Sıcak Tutar sanıyoruz oysa Yün Elbise giymek Peygamber sünnetidirki..o mübarek insan bunu Arabistan sıcaklığında giyiyordu..demekki bunun serin tutucu özelliğide var..

Sıcakta giyilmez diyenler yanılıyor elbette çünkü yün vücudun (deri üzerinden) nefes almasını sağlar, terlemeyle oluşan sıvının vücuttan uzaklaşmasını kolaylaştırır. Polyester ise terin buharlaşmasını engeller ve deri üzerinde kalmasına/birikmesine neden olur. Buda hastalıklara davetiye çıkarır. Yün, yaz kış rahatlıkla kullanılabilir...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.