Şimdi Ara

ALTINYILDIZ NANO TAKIM ELBİSE - 49,90 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
52.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Demin Ataşehir Outlet' den seri sonu Fabrika(Altınyıldız) nano takım elbiseyi 249TL 5 taksitle aldım.
    129TL' de normal takım elbise vardı ama bu daha çok hoşuma gitti.
    Ayrıca bizim evin etrafı nerdeyse bütün markaların outletleri ile dolu ve o kadar gezmeme rağmen kaliteli kumaşa sahip olduğu gibi benim bedenime(56 size, 6 drop) göre olan aynı zamanda 150TL civarında olan takım elbise bulamadım.
    Crispino' da 150TL ye bir adet beğendim ama ona da taksit yapmadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 1 Mayıs 2010; 20:14:25 >
  • moda di çentonide %88 yün olan altınyaldız nano takım elbise 150 tl
  • Ben Centone'den 2 takım (150-tl olanlardan nano), 4 gömlek aldım.. Takımların ceketlerinin kesimi çok güzel, ama pantolonlarda bir sorun var kalça kısımları potluk yapıyo, eniştemede aldık onunkide öyle alırken tam farkedememiştik. Sonra terzime götürdüm kesim hatası var dedi düzeltti 15 liraya.. ne oldu 165-tl ye canavar gibi takım gören bayılıyo.. tavsiye ederim şahsen..
  • fırsat falan bir kenara, forumdaş arkadaşlara yün takım elbisenin yazın en sıcak yerlerde bile giyilebileceğini öğretmiş olduk.
    forum amacına ulaşmıştır...
  • takım değilde keten beyaz ceketler gelmiş. geceleri gayet hoş duruyor..
    44.90 TL idi..
    Tavsiye ederim
  • Ben de kışın takım elbise giymek zorundayım ama yazın pantalon ve gömlek yetiyor. Takım elbise giydiğim için kumaş kaliteleri hakkınad bilgim var ama yine kumaş kalitelerini araştırırken link beni bu foruma attı aslında hiç yabancı olmadığım bir forum . Araba konuları ile ilgili bu forumu çok okudum ve yazdım. Sayın Bytepire sizin bu konudan anladığınız belli. Ben de genelde daha önce kumaş karışımlarına dikkat etmezdim ama doğrusu yün ne kadar çoksa kalite o kadar iyi. Yazın sıcak tutmaz ben de buna değinmek isterim. yalnız benim sorum şu olacak ; kumaş karışımlarına baktığımızda % 100 yün veya % 80 yün yada % 70 yün yazıyor buba ne kadar güvenebiliriz? Ayrıca bir soru daha bir arkadaş demişki takım elbise maliyetleri 25 TL. dir Bu gerçekmi eğer böyleyse üreticiler çok kazanmıyor mu ? Acaba dışarıya ihraç ederken kaç liraya satıyoruz yaaaa biraz zor sorular oldu ama araştıran yada bilen varsa ve yazarsa sevinirimç Yani aynı ürün Türkiyede kaça satılıyor ve dışarıya kaç liraya (dolar) ihraç ediliyor?

• crispinoda 5 günlüğüne takımlar 99-tl imiş
  • tekstilde öle karr oranı çok yüksek 500 tl ye satılan takımın maliyetide 50 tl dir
  • Benim bacanağım tekstilde çalışıyor. Şöyle bir anısı var...Diktikleri kot ürünlerini sattıkları kişinin Akmerkezde bir mağazası var. Buraya gidiyorlar bir sebeple...Abartısız söylüyorum, 20-25 TL arası olduğunu öğrendikleri ürünlerin , kesimi ve modeli nedeniyle yaklaşık 300 liradan satıldığını ve alıcı bulduğunu anlatır.
  • Bizim burada kotçu var. Üretimi kendileri yapıyorlar ve 30TL den satıyorlar. Kalite olarak Levi' s ı aratmaz ama bende Levi' s takıntısı var. Kot almaya karar verdim mi Levi' s alırım. Çünkü birtek Levi' s modelleri 10-15 kilo alı versem de hala üzerime olabiliyor.
  • çetinkaya'da takımlar indirime girmiş 145-tl bir tane aldım altınyıldız kumaşı, %88 koton, %9 polyester %3 likra

normalde giydiğimin 1 beden küçüğü aldım , çok güzel gören bayılıyo tavsiye ederim.
  • 145 e ucuz değilki nasıl bişiymiş gören bayılıyo resimleri yokmu bizde baksak
  • arkadaşlar takım değilde yalnızca bir ceket alacam. çok resmi görünmeyen sportif ve sade bir şey istiyorum. hangi mağazalara bakmalıyım? bildiğiniz ucuz mağazalar hangileri?

internetten şunu gördüm ama bunun fiyatı çok uçuk, en fazla 100 tl verebilirim, ve siyah renk olmalı.
    http://www.modaelinizde.com/?urun-detay_40787_Tween_Oxford_Ceket.html
  • arkadaşlar bende 2 gün önce uğradım buraya 49luklardan beden kalmamış hemen bunların üstünde 100lükler vardı bende ordan aldım kumaş türü %100 yün kaliteli baya gidip bakmakta fayda var
  • havalar ısınıyo çeket giyilmez
  • çetinkayada dar kesim ceket, pantalon vs ürünler var mı?

bu arada dar kesim ile italyan kesim aynı mı?
  • Evet tabiki, benim aldığım dar kesim.. Altınyıldız kumaşlılar 145-tl, başka bir markası daha bar 90-tl ye falan ama onlar polyerteri çok kumaş kaliteli değil çok.
    145-tl ucuz değil denmiş altınyıldız'a daha ucuz nerde var???

italyan kesim dar kesim demek ayrıca evet
  • resimleri yüklesende baksak bi nasıl bişiymiş
  • Hem %100 yün olsun hem altınyıldız markası olsun hemde bu fiyata olsun diyenler ancak rüyasında görür sanırım
    Kim ne derse desin bu takım 50TL ye oldukça sıcak fırsattır.Paylaşan arkadaşa teşekkürler
  • kalmadı bitti yok zaten isteyende alamaz 50 tl ye
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.