Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tolga-3 , tolga-3 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.922
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar kapalıçarşıdaki toptan ve perakende altın alım satım firmamıza ait E TICARET sitemiz açılmıştır.
    Garanti bankasi altın hesabından yarım saat içerisinde 7/24 havale yapılır.(Gece 00:00 saatinden sonra verilen siparişler sabah 09:00'da havale yapılır) Fiyatlarımız uygundur. Her konuda görüş ve önerilere açığız. Forumda sitemizden alisveris yapan referanslarimiz mevcuttur.
    (1e1 saflıkta 1 has şeklinde gönderilir talebe göre kargo da yapılmaktadır)
    Elektronik altın, sertifikalı gram altın ve sarrafiyede en uygun fiyatlar.
    4 taksit seçeneğiyle...
    AYNI ZAMANDA İNİNAL GEÇERLİDİR.
    www.altungold.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altun-gold -- 29 Mart 2017; 0:54:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çoğu kişi altını yatırım için alıyor galiba. Genelde altında çek-kupon geçmez. Kredi kartı kampanyaları da altında çoğu zaman geçerli olmuyor. Yatırım amaçlı enpara, cepteteb altın hesapları alım-satım için daha avantajlı değil mi ? Bu sitelerden almanın farklı bir avantajı mı var ? Bankalarda altının gramı 147 TL, bu sitelerde gram altın 155-160 TL arasında dolaşıyor. Ne gibi farklar var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 29 Mart 2017; 15:45:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Arkadaşlar merhabalar kapalıçarşıdaki toptan ve perakende altın alım satım firmamıza ait E TICARET sitemiz açılmıştır.
    Garanti bankasi altın hesabından yarım saat içerisinde 7/24 havale yapılır.(Gece 00:00 saatinden sonra verilen siparişler sabah 09:00'da havale yapılır) Fiyatlarımız uygundur. Her konuda görüş ve önerilere açığız. Forumda sitemizden alisveris yapan referanslarimiz mevcuttur.
    4 taksit seçeneğiyle...
    www.altungold.com

Kuveytturk havale secenegi varmi??

• quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

Arkadaşlar çoğu kişi altını yatırım için alıyor galiba. Genelde altında çek-kupon geçmez. Kredi kartı kampanyaları da altında çoğu zaman geçerli olmuyor. Yatırım amaçlı enpara, cepteteb altın hesapları alım-satım için daha avantajlı değil mi ? Bu sitelerden almanın farklı bir avantajı mı var ? Bankalarda altını gramı 147 TL bu sitelerde gram altın 155-160 TL arasında dolaşıyor. Ne gibi farklar var ?

Haklısın en karlısı banka altın hesabından alip altın yükselince satmak. Ancak burada fırsat kovalayanlarin çoğu banka kampanyası icin altın alıyor (belli dönemlerde sarraf,kuyum alışverişleri dahil oluyor) kredi kartı puanlarını nakite çeviriyor (gram altın.com) ya da kredi kartı limitini nakite çeviriyor.

• altun-gold kullanıcısına yanıt
    HAyırlı olsun hangi bankanın posunu kullaniyorsunuz? Fiyatlar 1 gramda 2 3 lira daha pahali diğer sitelere göre

• quote:

Arkadaşlar merhabalar kapalıçarşıdaki toptan ve perakende altın alım satım firmamıza ait E TICARET sitemiz açılmıştır.
    4 taksit seçeneğiyle...
    www.altungold.com

Hayırlı olsun ancak fiyatlar çok yüksek havale için.%1 daha düşük fiyatlar bekliyoruz.

Öte yandan bu fiyatların yüksekliği ininal geçmesi ile ilişkilendirilmemiştir umarım.Hitap ettiğiniz kitle DH sıcak fırsatlar kitlesidir malumunuz:)

Hangi banka POSları var bu konuda da bizleri bilgilendirirseniz seviniriz.Özellikle puan kullanımı olabilirse çok güzel olacaktır.

İyi çalışmalar.

• quote:

4 taksit seçeneğiyle...
    www.altungold.com

Hangi sektör olarak geçiyor acaba?

Hangi banka posları var, iş yeriniz hangi kredi kartlarına üye ( yani bonus üye iş yeri, world üye iş yeri gibi) ve bu üyeliklere ait sektör bilgileriniz nelerdir ( yani bonus için kuyum sektörü, world için giyim aksesuar sektörü gibi)

Bu sorulara doğru şekilde yanıt verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

quote:

4 taksit seçeneğiyle...
    www.altungold.com

Hayırlı olsun ancak fiyatlar çok yüksek havale için.%1 daha düşük fiyatlar bekliyoruz.

Öte yandan bu fiyatların yüksekliği ininal geçmesi ile ilişkilendirilmemiştir umarım.Hitap ettiğiniz kitle DH sıcak fırsatlar kitlesidir malumunuz:)

Hangi banka POSları var bu konuda da bizleri bilgilendirirseniz seviniriz.Özellikle puan kullanımı olabilirse çok güzel olacaktır.

İyi çalışmalar.

Merhabalar Sağolun teşekkür ederiz.
    Fiyatlar konusunda diğer siteleri incelediğimizde uygun olduğumuzu görüyorum.
    Elektronik altında daha uygununu göremedim ve bizim altın havalelerimiz 1e 1e has şeklinde iletilmektedir.
    Kargolu altınlarımızda ise diğer sitelerde kargo hariç fiyatlar yazdığını gördüm.
    Önerinizi dikkate alıp fiyat ve şart araştırmaları yaptıktan sonra yeniden değerlendirme yapıp fiyatları güncelleyebiliriz.
    Selamlar

• Merhabalar kuyum pos anlaşmalıyız
    Şuan için ziraat-maximum üye işyeriyiz.Maxi puanlar kullanılabilir.
    Garanti bankası üye işyeri olmamıza az kaldı (1 hafta içinde sonuçlanacak ve bonus puanlarda kullanılacak)
    Sitede aktif olan ipara (ininal) ödeme sistemi ve ziraat-maximum pos mevcuttur.
    İNİNAL kartlar kullanılmaktadır sitenizde üyelerden ininal kullananlar oluyor ve garanti bonus üye işyeri olmamız bekleniyor, garanti bankası eklenecek ve diğer eksik olan bankaların tamamı zamanla eklenecektir.
    Henüz sektörde yeni olduğumuz için (5 ay) bankalar 6 aylık çalışma istiyorlar sanal pos için, garanti bankası onayladı ancak diğer bankalar biraz zaman istiyor.
  • Fiyatların yüksekliği ininal kart geçerliliği ile ilişkilendirilmemiştir; yorumunuza hitaben;
    Kesinlikle öyle bir durum yoktur Elektronik altında fiyatlarımızın diğer sitelere göre daha uygun veya başa baş olduğunu düşünüyoruz. Ve yeni olduğumuz için anlaşmalı olduğumuz kurumlar biraz yüksek komisyon almaktadırlar zamanla hacim arttığında komisyonları düşüreceklerini beyan ettiler komisyonlar düşürüldüğünde fiyatlara da yansıtacağımızdan emin olabilirsiniz.
  • hızlı al dan paraf puanlar ile altın alabilir miyim? ne kadar güvenli ? gold sıkıntıda idi bir ara
  • ClinicalSC C kullanıcısına yanıt
    evet alınıyor, ben bir kez aldım 1 gr 15 günü buldu yollamaları.
    Umarım kalıcı ve rekabetçi olursunuz.
  • quote:

Fiyatların yüksekliği ininal kart geçerliliği ile ilişkilendirilmemiştir; yorumunuza hitaben;
    Kesinlikle öyle bir durum yoktur Elektronik altında fiyatlarımızın diğer sitelere göre daha uygun veya başa baş olduğunu düşünüyoruz. Ve yeni olduğumuz için anlaşmalı olduğumuz kurumlar biraz yüksek komisyon almaktadırlar zamanla hacim arttığında komisyonları düşüreceklerini beyan ettiler komisyonlar düşürüldüğünde fiyatlara da yansıtacağımızdan emin olabilirsiniz.

hayırlı olsun öncelikle inşallah yakın zamanda havale ile altın satışınıza da bonus maximum World gibi bankaların puanlarını kullandırırsınız
  • Soğolun teşekkürler.
    Kısa süre içersinde puan kullanımları başlayacaktır.,
    Buradan bilgi vereceğiz.
    Selamlar.
  • arkadaşlar kuveyt türk ile görüştüm şimdi mesela 20 gr fiziki külçe altın için (internet sitelerindeki altın kuru x 20) + 20 tl işlem ücreti (gram başı 1 tl) yani 2942 lira gibi bir fiyat oluyor. İar sertifikalı ve kargo bekleme derdi yok şubeden teslim. İnternette gram altın satan yerlerin hepsinden ucuz gibi. Daha uygun satan bir yöntem var mı bildiğiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr0742 -- 30 Mart 2017; 15:20:58 >
  • Merhabalar
    Açıklama amaçlı yazıyorum. Bankalar ne yaparsa yapsın altını bizden ucuza satamazlar. İnternet sitelerindeki altın kuru 1 gram has altını ifade eder. Sattıkları altının milyemi 0.995 ayardır. Şimdi Kuveyt Türk 0.995 gram altını “”1 gram has altın fiyatı + 1 tl””ye satıyor. 1 tl şu anda altın cinsinden 0.007 gram altın yapar. Banka 0.995’i “1” e satarak altın cinsinden 0.005 kar yapıyor. Bunun üzerine de 1 tl’nin karşılığı olan 0.007’yi eklersek toplamda 1 gram altında 0.012 gram yani (0.012*146) 1.75 tl kar yapıyor. Biz ise 1 gram altını direkt olarak altın cinsinden 1.003 gram altın karşılığı satıyoruz. Yani (0.995-1.003) altın cinsinde 0.008 gram daha fazla fiyat ödüyorsunuz. Bu da (0.008*146) 1.16 tl’ye tekabül eder.
  • Cumhuriyet altın uygun nerden alabilirim 100tl chip param var
  • quote:

Merhabalar
    Açıklama amaçlı yazıyorum. Bankalar ne yaparsa yapsın altını bizden ucuza satamazlar. İnternet sitelerindeki altın kuru 1 gram has altını ifade eder. Sattıkları altının milyemi 0.995 ayardır. Şimdi Kuveyt Türk 0.995 gram altını “”1 gram has altın fiyatı + 1 tl””ye satıyor. 1 tl şu anda altın cinsinden 0.007 gram altın yapar. Banka 0.995’i “1” e satarak altın cinsinden 0.005 kar yapıyor. Bunun üzerine de 1 tl’nin karşılığı olan 0.007’yi eklersek toplamda 1 gram altında 0.012 gram yani (0.012*146) 1.75 tl kar yapıyor. Biz ise 1 gram altını direkt olarak altın cinsinden 1.003 gram altın karşılığı satıyoruz. Yani (0.995-1.003) altın cinsinde 0.008 gram daha fazla fiyat ödüyorsunuz. Bu da (0.008*146) 1.16 tl’ye tekabül eder.

açıklama için teşekkür ederim. Yalnız altın hesabı olunca o +1 lira yok direkt 995'i 1000 fiyatına satıyor Kuveyt. Külçe altın isterseniz +1 lira ekleyip (0.007 altın) 995'i 1007 parasına satıyor. Siz de 1000'i 1003 parasına satıyoruz makas 12 değil 3 bizde diyorsunuz anladığım kadarıyla. Fakat fiziksel altın fiyatınız 20 gr için 3027 lira şu an sitede ama cephaneci 2931 mesela. Keza kuveyt daha da ucuz mesai saatlerinde. Altın hesabı için 1000 parasına 995 almak yerine 1003 parasına 1000 almak daha karlı olabilir belki ama peşin para ile alınabilen külçe altında (dini gerekçelerden dolayı altın hesabını kullanmıyorum) en ucuz gene Kuveyt'tir diye düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr0742 -- 30 Mart 2017; 21:36:41 >

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.