Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: shurcan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.906
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OrQuN

quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

quote:

İşbank maximum kredi kartım var, ne gibi kampanyalar yapabiliriz yardımcı olur musunuz?

İş bankası ile zor hocam, bende de vardı, özellikle son 1 yıldır pek bir işe yaramadığı için kapattım. Bu anlamda Axess ve Bonus güzel, dönem dönem Paraf olabiliyor.

Hocam arkadaşlarımın çoğu akses kullanıyor. Bende kapatıp akses kreei kartına geçmeyi düşünüyorum.. Yıllık aidat vs var mıdır? Faturaları online şubeden ödeyebilir miyiz her konuda kampanyaları daha mı iyidir teşekkür ederim şimdiden.

Bende faturaların bazıları paraf.ta, bazılarını değişik bankalarla ödüyorum, bildiğim kadarıyla axess işlem ücreti alıyor fatura ödemede ama emin değilim. ücretsiz free kartı var ve birçok kampanyaya ücretsiz, bazen de cüzi bir katılım ücreti ile katılabiliyorsunuz. standart axess alsanız da işlem hacminiz geniş ise ücreti iade ederler ama bu noktada söz veremem. bende free, eşimde axess platin var, kaymağını yiyoruz. 1 sene öncesine kadar maximum günlük 100 tl. harcamaya 10 puan kampanyası falan yapardı, hiç puan vermesini beklemediğimiz durumlarda bile (açık açık yazıp ifşa etmeye gerek yok) puanlar gelirdi ama artık pek kampanyası yok malesef. eğer ücret vermiyorsanız kart durabilir ama ücret alıyorlarsa, kart ücreti vereceğiniz kart axess veya bonus olmalı bence. vakıf world var bende, pek işe yapamaz ama yk world veya paraf da olabilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İşbank maximum kredi kartım var, ne gibi kampanyalar yapabiliriz yardımcı olur musunuz?

İş bankası ile zor hocam, bende de vardı, özellikle son 1 yıldır pek bir işe yaramadığı için kapattım. Bu anlamda Axess ve Bonus güzel, dönem dönem Paraf olabiliyor.

Hocam arkadaşlarımın çoğu akses kullanıyor. Bende kapatıp akses kreei kartına geçmeyi düşünüyorum.. Yıllık aidat vs var mıdır? Faturaları online şubeden ödeyebilir miyiz her konuda kampanyaları daha mı iyidir teşekkür ederim şimdiden.

Bende faturaların bazıları paraf.ta, bazılarını değişik bankalarla ödüyorum, bildiğim kadarıyla axess işlem ücreti alıyor fatura ödemede ama emin değilim. ücretsiz free kartı var ve birçok kampanyaya ücretsiz, bazen de cüzi bir katılım ücreti ile katılabiliyorsunuz. standart axess alsanız da işlem hacminiz geniş ise ücreti iade ederler ama bu noktada söz veremem. bende free, eşimde axess platin var, kaymağını yiyoruz. 1 sene öncesine kadar maximum günlük 100 tl. harcamaya 10 puan kampanyası falan yapardı, hiç puan vermesini beklemediğimiz durumlarda bile (açık açık yazıp ifşa etmeye gerek yok) puanlar gelirdi ama artık pek kampanyası yok malesef. eğer ücret vermiyorsanız kart durabilir ama ücret alıyorlarsa, kart ücreti vereceğiniz kart axess veya bonus olmalı bence. vakıf world var bende, pek işe yapamaz ama yk world veya paraf da olabilir.

akbank her fatura için 1 tl ücret keser kesin.

• hesaba en hızlı havale yapan site hangisi arkadaşlar, bugün mutlaka geçmeli hesaba.
  • connectpeople kullanıcısına yanıt
    ben de salı günü almıştım, henüz geçmedi hesaba. dün akşam sipariş durumunu "xx bankası altın hesabı" olarak güncellediler ancak henüz hesaba geçmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAG

hesaba en hızlı havale yapan site hangisi arkadaşlar, bugün mutlaka geçmeli hesaba.

grams.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

quote:

Orijinalden alıntı: MAG

hesaba en hızlı havale yapan site hangisi arkadaşlar, bugün mutlaka geçmeli hesaba.

grams.com.tr

www.nadirgold.com nasıl hocam aynı gün havale yapıyor mu? fiyatlar grams dan daha uygun. tek çekim olacak.
  • MAG M kullanıcısına yanıt
    NadirGold iyidir hocam 16:00’ya kadar olan siparişlerinizi aynı gün hesaba gönderiyorlar yani bugüne kadar benim tecrübem bu şekilde oldu.

şu noktaya dikkat edin ama en düşük havale edilen ürün için mesela Garanti Bankası , TEB ve Denizbank hesaplarına 3.98 Has altın transferi yapılacaktır. Kuveyttürke 4.00 Has altın transferi yapıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 24 Mart 2017; 9:54:32 >
  • 17.03 tarihinde cephaneciden, n11 üzerinden almış olduğum siparişim hobby çikolata hediyesiyle birlikte bugün elime ulaştı. Altınlar iar bir sıkıntı yok. Herkesinki sorunsuz gelir umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hekimoglu19 -- 24 Mart 2017; 11:9:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    nadirden aldım. 30 dk içinde hesaba geçti, 30 gr altın 29.85 gr olarak geldi.

ikinize de teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

ben de salı günü almıştım, henüz geçmedi hesaba. dün akşam sipariş durumunu "xx bankası altın hesabı" olarak güncellediler ancak henüz hesaba geçmemiş.

Benim 21 ,22,23,24 mart tarihlerinde verdigim siparisler toplu olarak bugun havale edildi.

• Binbirçeşit, 1 gram havalede kargo ücreti çıkarmasa harika da, kargo ücreti çıkıyor ve cazibesi kalmıyor.

Bana elektronik geçen, Bonus üye işyeri, hesaba 1 gram havalesi olan ve gram başına havale ettiği banka fiyatıyla arasında 5 TL'den fazla fark olmayan site lazım.

Çoğu arkadaş da bunu arıyor, eminim. Binbirçeşit, fiyat hariç her şeyi tutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 26 Mart 2017; 13:13:33 >
  • Has altin 24 ayar mi oluyor ? Hocam bide bu bankaya gore havale de gramaj neden fark ediyor ?

• Halkbank paraf puan ile alabileceğimiz site var mı arkadaşlar?
  • smartms kullanıcısına yanıt
    Şu 1 gr 24 ayar 995,0 / 1000 Saflıkta

https://www.gramaltin.com/1-gr-24-Ayar-Gram-Kulce-Altin-ga5.html

Şuda 1 gr 24 ayar 999,9 / 1000 Saflıkta

https://www.gramaltin.com/1-gr-999-9-Gram-Kulce-Altin-gr92.html

Garanti, Teb, Denizbank 999,9 / 1000 Saflık ile hesaba işleme yaptığından özellikle fiziksel olarak hesaba altın yatırarak havale yapan Altın Rafinerileri bu bankalara talep edilen siparişlerde 0,995 ile çarparak gönderim yapıyorlar.

Kuveyttürk ise 995,0 / 1000 Saflıkta hesaba işleme yaptığından herhangi bir çarpan uygulamadan gönderim yapıyorlar.

Mesai saattlerinde kontrol ederseniz Garanti, Teb, Denizbank'ın gram bozdurma kurları Kuveyttürk'ün gram bozdurma kurundan daha yüksek olduğundan çarpan etkisinden pek birşey kalmıyor.

Hesaba Altın havale eden sitelerde fiyat karşılaştırması yaparken buna dikkat etmelisiniz,
    mesela nadirde, gramsda Garanti , TEB ve Denizbank'a havale yapıyor, nadir 0,995 ile çarparak gönderiyor, grams ise çarpmadan gönderiyor;

http://www.grams.com.tr/h~u~5-gram-altin

https://www.nadirgold.com/hesaba-altin-havale-5-gr-24-ayar-/797/d/

5 gr fiyatları şöyle;
    nadir : 740,94 TL -> 0,995 x 5 = 4,98 gr olarak hesaba geleceğinden aslında 5 gr maliyetinizi şöyle hesaplayabilirsiniz;
    nadir : 740,94 TL x 1,005 = 744,65 TL
    grams : 753,72 TL

• outofnick O kullanıcısına yanıt
    Paraf, Axess, denizbonus,Odeabank Axess. Kullanıyorum. Temmusdan bu yana iyi puan kazandım. Paraf bu ay 170₺ verdi. Ayrıca 1 ay erteleme verdi.

• paraf günüm ve bahar kampanyası kazandıran altın havale yapan site varmı acaba
  • Nadir, n11 cephaneciden aldım. Ama bu ay sıkıntı çıkartmış cephaneci.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter444

paraf günüm ve bahar kampanyası kazandıran altın havale yapan site varmı acaba

paraf günüm ve bahar kampanyasına dahil ancak ödeme ekranında Halkbank/Paraf seçeneği üzerinden ödemelisiniz.

https://www.nadirgold.com/hesaba-altin-havale-4-gr-24-ayar-/800/d/
  • Elimdeki gram altınları garanti altın hesabıma yarın bankadan hesabıma aktaracağım aynı değerden mi alırlar yoksa kuyumcu fiyatından mı bilen varmı.

• ali6511 kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat vermezler siz altını götürdüğünüzde onlar 1000/1000 saflıkta altına dönüştürüp hesabınıza altın olarak geçecekler..
    bozmak istediğinizde ise altın kurundan işlem görür garanti 1000/1000 olarak işlem yaptığı için biraz daha yüksek bozar ama sonuc olarak normal altın alıs fiyatına denk gelir. Tabiki de kur dan işlem yaptığı için kuyumcudan daha yuksektiir.
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.