Şimdi Ara

Alternatif banktan kur korumalı hesap açanlara 1000 TL nakit iade (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
17
Favori
16.420
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde bu vov banka kartı takıldı kafama, önceki yıl 500 tl kampanya için şubeden i isimsiz kart vermişlerdi alternatif kart yazıyor üzerinde bu kart vov kart yerine geçiyor mu, üzerinde vov yazılı kart mı almak gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt

Müşteri temsilcisi elinizdeki kart geçerli dedi hocam.

• mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Müşteri temsilcisi geri dönüş yaptı alt limit olmaması için hesabın 20 Ocağa kadar açılması gerekiyormuş. 20 Ocaktan sonra açılan hesaplar için 10000 TL alt limit var. Bu arada kur korumalı vadeli hesapların erken kapatma işlemi sadece şubeden yapılabiliyor. Hesap açacaklar ona göre hesap açsınlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bin tl bi hesap açmıştım bugün on bin tl yeni hesap açtım sanırım sorun olmaz artık teşekürler

• Hesap açmak için son gün bugün. Açsam mı açmasam mı bilemedim.

• bence güzel kampanya. zaten vov hesaptan 20.5 faiz aldığım için param oradaydı. 10k vadeli hesap açsak 1000 tl iade demek neredeyse %10 zaten. üstüne dolar artmasa bile 419 tl brüt faiz getirisi var. hiç yoktan 1400 tl yatırmışlar gibi olacak.

500 tl iade kampanyasını sondan yakalamıştım. tıkır tıkır yatmıştı tüm iadelerim. ama kampanya şartlarını kenara yazmak lazım. o zaman yıl sonuna kadar gibi yazıyorlar diye kasım kampanyası aralıktada devam ediyor sanmıştım. boşa gitmişti bir alışverişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 31 Ocak 2022; 9:42:28 >
  • Bugün son günmüş bende açtım hayırlısı bakalım. Daha önce bu banka ile çalışmıştım hiçbir sıkıntı olmadı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Açtık bakalım hesabı. Hayırlısı olsun artık.

• açtık hesabı ho

• Müşteri hizmetleri aradı kampanya Şubat ayında da devam edecekmiş.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ilgi öyle büyük ki, üste para vermeye başlamışlar. voov

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alacağınız faizden gelir vergisi keserler onu da hesaba katın.

• The_Shark T kullanıcısına yanıt

kkm de stopaj 0

• Otogaz veya benzin aldığımızda da iadede sıkıntı yoktur sanırım.

• iade yatmadı

• martingayx kullanıcısına yanıt

Üç gün sonra

• kampanya bu ayda devam ediyor. 3 iş günü sonra iade yatması meselesi biraz can sıkıcı. alıp 3 gün bekleyeceğiz iadeler yatacakmı diye. 500 tl kampanyasında anında iadeler yatıyordu

• Bu sefer de hesapta en az 2000TL tutma şartı mevcut mudur acaba ?

Vov Banka kartının açık olma şartı buna bağımlı değilse, hesapta 100TL bile olsa iadenin gelmesi gerekir.

• Bugün internet ten yaptığım bir harcamada, sistem eskiden olduğu gibi anında iade yaptı ve sms ile bilgilendirme geldi.

VOV kartın bağlı olduğu Vadesizde 2K üstü para vardı, daha düşük meblağ olsaydı olur muydu ? deneyenler yazarsa makbule geçer.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.