Şimdi Ara

###ALTAY### (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
0
Favori
26.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maylo198

quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

Teşekkürler Samsunlu kardeşimiz Bu sene böyle olan ALTAYın seneye neler yapcağını bilen Adana ve diğer takımların ALTAYa karşı köpek gibi oynucaklarına eminim. Ama yarın kazanacağımızdanda eminim. Bu yıl böyle oldu. Tüm düşmanlarımız rakiplerimiz kusura bakmasın. Seneye bomba gibi gelcez. (bu arada adanaya gidemedim. bazı sebepler yüzünden) takımıma burdan geldiğince dualarla inşallah ligde kalcaz.

Merak etme bir tek sen değil hiç kimse gidemiyor.

quote:

Kurul güvenlik nedeniyle siyah-beyazlı taraftarların Adanaspor maçına alınmamasını, otobüslerin de kente sokulmamasını kararlaştırdı.

Baya ilgilisin maşallah takımınla :)

Ah be buçuk plakalı hepiniz böyle olmak zorunda mısınız? adamı bir gün gülmekten öldürceksiniz bıktım artık sizle dalga geçmekten ama illa kendinizi bir yerde gösterip gene dalga geç diceksiniz.

http://www.sporx.com/futbol/bankasya/altay-seyircisine-izin-ciktiSXHBQ233433SXQ

http://www.yeniasir.com.tr/Spor/2011/05/14/altay-icin-mujde-var

• Kara kara düşünüyorum valla bugünkü maçı. Neyse ki TRT3 verecek de izleyebileceğiz maçı. Hadi be Altay, kaç senedir süper lige çıkamayıp bizi üzdün zaten bari bunu yapma.
  • Yuh be hakeme bak. Faul müydü o pozisyon?

Cenk'i de topçu yapanın...

• 2 gol birden atması lazım
  • Kaç yıldır Play-Off larda elen,Süper Lig'e çıkama,sonunda olacağı buydu.Geçmiş olsun.Umarım layık olduğu yere gelir en yakın zamanda.Süper Lig'de Göztepe,Altay,Karşıyaka
  • Geçmiş Olsun.. Yapacak bir şey yok
  • silinen 2. mesajım artık pek birşey söylemeye gerek yok.

biz altaylıyız sapına kadar sonuna kadarda bu takımın peşinden cehenneme gideriz.biz bebekken babamızın kucağında altay alsancak stadında gözlerimizi açmış insanlarız.

o kadar.altay büyüktür.
  • ALTAY küme düşmüş çok umrumuzda. Biz ALTAYı yolda bulmadık ki bırakalım bu takım bize atalarımızdan dedelerimzden İzmir'i Yunan işgalinden kurtaran şanlı kişilerden miras kaldı. Bizde bu mirası çocuklarımıza torunlarımıza bırakacağız. 2.ligmiş 3.ligmiş amatörmüş farketmez. ALTAYI BIRAKTIĞIMIZ GÜN BEYAZIN KEFENİMİZ SİYAHIN KADERİMİZ OLACAK.
  • http://www.yukselkisenkararsinay.org/haberler.php?haberno=4041

Herkes akıllı olsun biz BÜYÜK ALTAYız. Hangi İzmir takımının pafından çıkardığı oyuncuyu 4 farklı ülkenin şampiyonu istiyor?(Dortmund, Manchester United, Fenerbahçe, Lille ve ek olarak Bayern Münih, Rennes, Galatasaray)
  • Teşekkürler umtcmz SAMSUN-ALTAY 3(5)5 KARDEŞLİĞİ.
  • Yeni 13 tane transfer yaptık hepside kendini kanıtlamış futbolcular şahibeyle şikeyle düşürüldüğümüz yerlere gümbür gümbür geliyoruz.

Takıma Yeni Gelen Oyuncular ve Geldikleri Takımlar
    Recep Biler - Manisaspor
    Murat Ocak - Karşıyaka
    Fırat Sezer - Karşıyaka
    Şenol Demirci - Giresunspor
    Fatih Egedik - Mersin İdmanyurdu
    Yunus Altun - Mersin İdmanyurdu
    Mustafa Cevahir - İskenderun Demir Çelikspor
    Anıl Abanoz - Konya Şekerspor
    Bahadır Sekizkardeş - Konya Şekerspor
    Ömer Yalçın - Konya Şekerspor
    Umut Kekilli - Kocaelispor
    Zafer Şahin - Kayseri Erciyespor
    Volkan Özcan - Çaykur Rizespor

Gelmesi Muhtemel Futbolcular
    Erdal Güneş - Mersin İdmanyurdu
    Nezir Özer - Mersin İdmanyurdu
    Erçağ Evirgen - Karşıyaka
    Onur Nasuhaoğulları - Giresunspor

Bence son 2 yıl ki kadrolarda daha iyi bir kadro geliyor...

• Kaliteli isimler var transferlerde. Yeter ki taraftar inansın, takım inansın başarı gelir. İnşallah bu yıl Bank Asya'ya daha sonra da hakettiğiniz yer olan Süper Lige geri dönersiniz. Büyük Altay.
  • Şimdilik takım hazır değil gibi ama şimdi 10 gün Kızılcıhamam kampımız var umarım bu sene Bankasyaya çıkacağız sonra da kadroyu bozmadan Süperlige. Bu sene oyunculara 1 yıllık sözleşme saçmalığını da yapmadık her oyuncuya en az 2 yıllık sözleşme imzalattık. Sportif Direktörümüz Cenk Tekelioğulları iyi çalışıyor nazar değmez inşallah.
  • İnşallah. Bu arada bi tane Altay atkısı temin etmek istiyorum bayram sıralarında, eğer sen uygun olursan ya ben de sana Samsunspor atkısı yollayayım takas yapalım, ya da parayı bi şekilde yollayayım. Cevabını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtcmz

İnşallah. Bu arada bi tane Altay atkısı temin etmek istiyorum bayram sıralarında, eğer sen uygun olursan ya ben de sana Samsunspor atkısı yollayayım takas yapalım, ya da parayı bi şekilde yollayayım. Cevabını bekliyorum.

farketmez ama istersen biraz daha bekle sezon başlayınca yeni sezon atkıları çıksın öyle göndereyim ya da elimde fazladan ''hangi günahın bedeli bu atkısı'' var onu göndereyim pmden atıyorum resmini?
  • quote:

quote:

İnşallah. Bu arada bi tane Altay atkısı temin etmek istiyorum bayram sıralarında, eğer sen uygun olursan ya ben de sana Samsunspor atkısı yollayayım takas yapalım, ya da parayı bi şekilde yollayayım. Cevabını bekliyorum.

farketmez ama istersen biraz daha bekle sezon başlayınca yeni sezon atkıları çıksın öyle göndereyim ya da elimde fazladan ''hangi günahın bedeli bu atkısı'' var onu göndereyim pmden atıyorum resmini?

Bekliyorum pm.

• quote:

quote:

quote:

Bekliyorum pm.

Yolladım bu arada resim harika Hangi günahın bedeli Mehmet Şen

• Şanlıurfasporlu Bülent Tek ALTAY'ımızda

Altay'da transferin açılmasıyla birlikte imzaların sonu gelmiyor. Bir anda atağa kalkan siyah beyazlı takım neredeyse her gün bir futbolcuya imza attırmaya başladı. Önceki gün Şenol Demirci ile anlaşan yönetim dün de Bülent Tek'i kadrosuna kattı. Tek, Çiğli Bld. altyapısından 2005 yılında G.Antepspor'a transfer olmuş, geçen sezon da Ş.Urfaspor'da sekiz maçta 2 gol atmıştı. Stoper olarak görev yapan 24 yaşındaki futbolcunun kamp kadrosuna dahil edildiği bildirildi. Yönetim ayrıca, transfer listesinde yer alan Erdal Güneş ve Nezir Özer ile de yarın Kızılcahamam'da masaya oturacak.

Bununla birlikte Teknik Direktör Mehmet Altıparmak'ın isteği doğrultusunda takım da bir de operasyon yapıldı. Sportif Koordinatör Cenk Tekelioğlu, altyapıdan yetişen ve geçen sezon 22 maçta forma giyen Özkan Serbest ile yolların ayrıldığını açıkladı. Tekelioğlu, 25 yaşındaki oyuncuyu kiralık da verebileceklerini belirterek, 'Özkan'ın tanınan şansları yeterince değerlendiremediğini düşünen teknik heyetimiz böyle bir karar aldı. Sonuçta altyapıdan kadroyu zorlayan diğer isimlere de yol açmamız gerekiyordu. Her iki taraf için de hayırlı olsun' dedi.

Tekelioğlu, Oğulcan Gündüz ve Yiğitcan Gölbaşı'nın Aydın 1923'e kiralandığını, Sadık Buzoğlu'nun ise başka bir takıma kiralık verileceğini sözlerine ekledi. Öte yandan Altay Divan Kurulu Başkanı Kemal Zorlu, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF), şike soruşturmasında adı geçen kulüplerle ilgili kararın, iddianamenin tamamlanmasından sonra verileceğini açıklamasının kamuoyu vicdanında destek görmediğini savundu. Zorlu, yaptığı yazılı açıklamada, üç gün önce bir gazetede yer alan konuya ilişkin haberle, Futbol Federasyonun kararlarının aynı paralelde olduğunu, bu durumu ''çok düşündürücü'' bulduklarını belirtti.

Sonunda Özkandan da kurtulduk

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.