Şimdi Ara

###ALTAY### (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
0
Favori
27.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

önemli olan maç bizim için şuan bolu spor-kartal maçı

bolusporun ilk 6 iddiası için bu maça var gücünle yükleneceği açık.bolunun kesin bir 3 puan alacağını tahmin edebilmek zor değil.

adana-altay maçı ise adana sporun puan cetvelinde daha rahat olması yüzünden altay için daha rahat geçeceğini sanıyorum.

bu iyimser tabloda

bolu kartalı yener

altay adanadan beraberlik alır

altay düşmez.tabi herşey şans böyle bir mantığı ve olabilirliği yüksek bir tablo ortaya çıkıyor altayın çoğu puanını deplasmandan aldığını düşünürsek.
  • Bir şans biz ve kartal düşmeyiz. kartal ve giresuna gününü gösteririz burda. çok ayıp ettiler cezasız kalmamalı bu hareketleri.
  • 15 mayısta samsun rize maçındayken bir yanım da altay maçında olacak. Umarım düşmezsiniz. Altay buraları haketmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtcmz

15 mayısta samsun rize maçındayken bir yanım da altay maçında olacak. Umarım düşmezsiniz. Altay buraları haketmiyor.

Teşekkürler tek dostumuz sizle panionis kaldı zaten şu ligde. Tüm dost dediklerimiz kazık atar oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elbryan

quote:

15 mayısta samsun rize maçındayken bir yanım da altay maçında olacak. Umarım düşmezsiniz. Altay buraları haketmiyor.

Teşekkürler tek dostumuz sizle panionis kaldı zaten şu ligde. Tüm dost dediklerimiz kazık atar oldu.

Bizim taraftarımız vefalı taraftardır abi,siz bizim taraftarımıza orda adamlığın kralını yaptınız alkışlayarak uğurladınız. Biz de burada çiçeklerle karşıladık. Başkası unutsa da biz unutmayız. Gönül ister ki bu yıl ligde kalın, seneye de süper lige gelin. Büyük Altay'a da Büyük taraftarına da yakışan budur.
    Saygılar
  • quote:

quote:

quote:

Bizim taraftarımız vefalı taraftardır abi,siz bizim taraftarımıza orda adamlığın kralını yaptınız alkışlayarak uğurladınız. Biz de burada çiçeklerle karşıladık. Başkası unutsa da biz unutmayız. Gönül ister ki bu yıl ligde kalın, seneye de süper lige gelin. Büyük Altay'a da Büyük taraftarına da yakışan budur.
    Saygılar

İnşallah dostum bizde yanınıza geliriz seneye olmasa bile 2 yıl sonra filan. Size süperligde başarılar umarım hep orda kalırsınız.

• Bu arada sabahtan beri düşcez diye üzülüyorum ama fikstüre baktımda haftaya çok şanslıyız.
    Biz Adanayla deplasmanda oynuyoruz. Adananın bir hedefi yok.
    Güngören buçuk plakalılarla oynuyorlar. Buçuk plakalılarında bir hedefi yok ama onlar buçuk taraftarlarına yaranmak için kazanabilirler.
    Akhisar deplasmanda Tavşanlıyla oynuyor. Tavşanlı ilk 6 için oynuyor. Boluyla arasında puan farkı 3 mutlak galibiyet lazım onlara.
    Kartalda Boluyla oynuyor. Boluda yukarda yazdığım gibi Tavşanlıyla ilk 6 yarışında ve mutlaka kazanmak istiyorlar.
    Yani şöyle oluyorki 3 rakibimizden en az 1i kesin kaybetcek. Kazanmamız ya da beraberlik durumda ligde kalırız.
  • ben büyük ihtimal düşmeyiz diyorum.

3 rakbimiz

kartal
    akhisar
    güngören

hepsi deplasmanda.

bizde deplasmandayız tabi.

3 sonuçlu sistemde adanasporun puan durumu açısından her ne kadar adanasporlular altay düşmanı olsada bu düşmanlıklar veya dostluklar futbolculara yansımamakta.adana sporun düşme gibi bir ihtimali olmadığı için daha rahat oynayacaktır.

ben direkt en kötü senaryoyu çizerek.

playoff için canını dişine takarak oynayacak olan bolu sporun kendi evinde kartalsporu rahat yeneceğini ve bizimde bu durumda adanadan alacağımız bir beraberlikle kartalın düşüp altayın ligde kalacağını tahmin ediyorum.

altaın malubiyetinde zaten direkt düşüyoruz.

altayın galibiyetinde ise her türlü bu 3 rakibimizin deplasmana gideceği için birinden birinin en kötü ihtimal birinin beraberlik ile ayrılacağı tahmini ile yine ligde kalacağımızı düşünüyorum.

yani bana göre %70 ila %80 civarı ligde kalırız gibi bir durum var ortada.

ama tabiikide bana sorarsanız giresuna veya kartala kızmak yersiz çünkü taraftar dostlukları futbolculara ve takımlara pek yansımıyor.bu yüzden pek yapacak birşey yok.

• Kartal düşmesin istiyordum bir baktım Altay düşme hattında! Ayıp ya, koskoca Altay... Umarım iki takım da düşmez.
  • bu seneki kadro ve hoca çok kötüydü.

kendi sahamızda parmakla sayılır puan aldık.futbolcular takım olarak ruhsuzlar.bireysel olarak kendini yırtanlar sayesinde birşeyler yapabildik.artık göbek bağımız adanaya kaldı.

ama ben yine belirteyim düşeceğimizi hiç sanmıyorum.deplasmanda fena değiliz.rakiplerimiz playoff için saldıran rakiplerle deplasmanda oynayacak.o yüzden biraz rahat.

bu hafta yaşanabilecek en kötü şey oldu.hani resmen bizim düşmemiz için bir birlik olunmuş görüntüsü var tabi görüntüde bu, bu kadarda olmaz dedirtecek bir sahne.

bay takım olduğumuz hafta doğru düzgün galibiyet / puan alamayan takımların 3ü birden galip geldi.

vesaire vesaire bolu kartalı bırakmaz,

adanadan 1 puan al bu iş bitsin.veya seneye kırmızı sarı mor gruplara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

bu seneki kadro ve hoca çok kötüydü.

kendi sahamızda parmakla sayılır puan aldık.futbolcular takım olarak ruhsuzlar.bireysel olarak kendini yırtanlar sayesinde birşeyler yapabildik.artık göbek bağımız adanaya kaldı.

ama ben yine belirteyim düşeceğimizi hiç sanmıyorum.deplasmanda fena değiliz.rakiplerimiz playoff için saldıran rakiplerle deplasmanda oynayacak.o yüzden biraz rahat.

bu hafta yaşanabilecek en kötü şey oldu.hani resmen bizim düşmemiz için bir birlik olunmuş görüntüsü var tabi görüntüde bu, bu kadarda olmaz dedirtecek bir sahne.

bay takım olduğumuz hafta doğru düzgün galibiyet / puan alamayan takımların 3ü birden galip geldi.

vesaire vesaire bolu kartalı bırakmaz,

adanadan 1 puan al bu iş bitsin.veya seneye kırmızı sarı mor gruplara.

Bu sene iyi olan birşey yoktu ki. Başkan desen taraftar maça gelmesin diye elinden geleni yaptı. Oyuncular antramandan bile ruhsuz kazma. Taraftar desen 1000 kişi zor olduk. Coşkun Demirbakan ayrı bir olay. Oyunculardan Ergun Cengiz, Mandanda, Tayfun, Mehmet Şen, Wasswa, Evren, Özkan Serbest, Okay hepsi ayrı bir alemde. Hele Ergun ve Mehmet Şen... Maçları bıraktım 1-2 defa antramana izlemeye gittim ordada atamıyorlar. Antramandaki çift kale maçları saymıyorum. Altı pastan gol çalışmalarında bile atamıyorlar. Sonra oyunculardan Ufukhan facebooka nargileyle sigarayla fotolarını koyuyor. Yüksel desen ayrı alem sezon başında sakatlandı. İyileşmemek için elinden geleni yaptı. İzmirdeki tüm partilerdeki baş elemanlardan. Burak Çalık desen esrar içiyor maymuna döndü. Wasswa ülkeden kaçmak için herşeyi yaptı.

• quote:

Bu arada sabahtan beri düşcez diye üzülüyorum ama fikstüre baktımda haftaya çok şanslıyız.
    Biz Adanayla deplasmanda oynuyoruz. Adananın bir hedefi yok.
    Güngören buçuk plakalılarla oynuyorlar. Buçuk plakalılarında bir hedefi yok ama onlar buçuk taraftarlarına yaranmak için kazanabilirler.
    Akhisar deplasmanda Tavşanlıyla oynuyor. Tavşanlı ilk 6 için oynuyor. Boluyla arasında puan farkı 3 mutlak galibiyet lazım onlara.
    Kartalda Boluyla oynuyor. Boluda yukarda yazdığım gibi Tavşanlıyla ilk 6 yarışında ve mutlaka kazanmak istiyorlar.
    Yani şöyle oluyorki 3 rakibimizden en az 1i kesin kaybetcek. Kazanmamız ya da beraberlik durumda ligde kalırız.

Biz size düşmemeniz için 6 puan verdik ama siz yine bu hallere düştünüz.

Ama merak etme, biz buçuk plakalılar olarak güngöreni yeneriz. Siz gider adanaya yenilip küme düşersiniz.

• Şu olayın üstümüze kalması da çok ilginç.Altay ve Giresun ikinci yarı boyunca ateş hattında olan takımlardandı.Biz 4 hafta kazanarak büyük ölçüde kendimizi kurtardık.Ama bu oynadığımız 4 maça bakacak olursak;

Giresun 1 0 Akhisar
    Diyar 0 2 Giresun
    Giresun 1 0 Altay
    Ksk 0 1 Giresun

toplamda 12 puan ve 5 gol.3 maç 1-0.

hepsi alt taraftaki rakibimiz KSK hariç, onlardan da Altay 6 puan aldı yamulmuyorsam.Kalanlardan diyarı dövmeyen yok kaldıki bizden ilk yarı 1 puan almışlardı.Akhisar desen taraftar zorla aldırdı o maçı şansa olmayacak bir kafa golüyle kazandık.Altay maçı malum penaltı golüyle öne geçip 10 kişiye karşı atak üstüne atak yedik.Yani demem o ki Giresun fikstür avantajı ve şansı sayesinde kendini kurtardı.Bir sezon boyunca iyi oynadığımız bir maç yok.Bir teknik direktörümüz var Allah düşmana vermesin.
    Kartalın bizi yenmesi süpriz falan değil yani.Maçta satılmadı,satılsa kalecimiz penaltı kurtarmaz 3-4 olacak maçta pozisyonlarda ölümüne oynamazdı.Ve biz kartalı daha önce dışarıda hiç yenememişiz.

Son olarak aynı haftalarda Altayın maçlarına bakın

Rize 2 2 Altay
    Altay 1 3 Akhisar
    Giresun1 0 Altay
    Miy 2 3 Altay

Toplamda 4 puan ve 5 gol.İçerde Akhisarı yenseniz şimdi bunlar konuşuluyo olmazdı.Ayağınıza gelen fırsatı tepip suçu Giresuna atmak hoş değil.Altay taraftarına söylemiyorum ama Altay başkanına hiç yakışmadı imalı konuşmalar.Her İstanbul deplasmanında kaldığımız hemşerimizin otelinin nesi gözüne battı anlamadım.Bazı şeyleri konuşurken dikkatli olmak gerekir.

• Umarım Altay ligden düşmez, severim Altay'ı.

Bu arada bu başkanla olan husumet nedir acaba?
  • Anladım.

• Ayaklarını dibe vurdun, yüksel artık, hadi "Büyük Altay"...
    Yüksel ki sen kararsın ay...
  • Teşekkürler Samsunlu kardeşimiz Bu sene böyle olan ALTAYın seneye neler yapcağını bilen Adana ve diğer takımların ALTAYa karşı köpek gibi oynucaklarına eminim. Ama yarın kazanacağımızdanda eminim. Bu yıl böyle oldu. Tüm düşmanlarımız rakiplerimiz kusura bakmasın. Seneye bomba gibi gelcez. (bu arada adanaya gidemedim. bazı sebepler yüzünden) takımıma burdan geldiğince dualarla inşallah ligde kalcaz.
  • İnşallah yarın kazanarak ligde kalacaksınız ve seneye bizim gibi yuvanıza geri döneceksiniz. Dualarımız sizinle.
  • quote:

İnşallah yarın kazanarak ligde kalacaksınız ve seneye bizim gibi yuvanıza geri döneceksiniz. Dualarımız sizinle.

İnşallah kardeşim. Daha sizle birlikte kıbrıs şehitlerinde turlucaz 2 sene sonra. Maçtan önce biz sizi siz bizi çağırcaksınız omuz omuza bir maç geçircez.
  • quote:

Teşekkürler Samsunlu kardeşimiz Bu sene böyle olan ALTAYın seneye neler yapcağını bilen Adana ve diğer takımların ALTAYa karşı köpek gibi oynucaklarına eminim. Ama yarın kazanacağımızdanda eminim. Bu yıl böyle oldu. Tüm düşmanlarımız rakiplerimiz kusura bakmasın. Seneye bomba gibi gelcez. (bu arada adanaya gidemedim. bazı sebepler yüzünden) takımıma burdan geldiğince dualarla inşallah ligde kalcaz.

Merak etme bir tek sen değil hiç kimse gidemiyor.

quote:

Kurul güvenlik nedeniyle siyah-beyazlı taraftarların Adanaspor maçına alınmamasını, otobüslerin de kente sokulmamasını kararlaştırdı.

Baya ilgilisin maşallah takımınla :)

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.