Şimdi Ara

Alt yapı 75 mbps desteklemesine rağmen 3 mbps hız alıyorum aylardır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar aylardır Türknet kullanıcısıyım ilk başta altyapım 15 mbps destekliyordu 4 5 ay önce bölgem de alt yapı çalışmalarını gördüm ve alt yapı çalışmalarından sonra hızım 4 mbps üstüne çıkmadı. 10 gün önce hızım düşük diye destek kaydı açtım o sırada Türknet'in web sitesinde alt yapı sorguladığımda evimin 75 mbps e kadar desteklediğini gördüm ama tarife değişikliğinde bana en uygun paket tanımlı olarak görüyordum bunu da destek kaydında belirttim paketim düzeltildi. 75 mbpslik pakete geçtim 88 lira olan faturam 98 lira oldu fakat hızım hala 3/4 mbps arası destek kaydında da Türk Telekom saha ekiplerine iş emri verildiği ve bölgeme kontrol için gelineceği yazıyor. bugün itibari ile 10 gün oldu ve şuan da teknik bilgiler bölümünde modem buluşmuyor vdsl yazıyor. Destek kaydında da günde bir mesajla dönüş oluyor ve adam akıllı bir cevap alamıyorum dün itibari ile de Türk Telekom abonelik iptali nedeni ile arıza kaydını kapatmış fakat ben abonelik iptali yapmadım bile paket değiştirdim lütfen yardımcı olun günde tek tek bilgilendirme ile 10 günde sadece paketim değişti sadece ama geri kalan her şey aynı.

• Merhaba, yaşadığınız sorunu kontrol ederek yardımcı olmak isterim. Kapatılan destek kaydını tekrar aktif ederek kayıt numarasını PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.