Şimdi Ara

Alt Tab yapınca oyunun kapanması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
15.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dediğim gibi, oyundayken alt tab çekince hata verip kapanıyor LoL. Ekran kartı sürücüleriyle ilgili birşeyler diyor da tabii bunla bir ilgisi yok. Var mı acaba böyle bir sıkıntı yaşayan veya çözümü bilen? Oyun sırasında sürekli alt tab yapan biriyim ve çok canımı sıktı bu.

• Hata ne peki? belki başıma gelmiştir
  • Ekran kartı sürücüleriniz, directx sürümünüz eski olabilir tarzı birşeyler. Zaten son sürücüler, directx falan yüklü oyunu sıkıntısız oynuyorum
  • Ben hiç alt tab yapamıyorum nedense. Oyun açıkken hiçbir şekilde başka bir şeye bakamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla internetten biraz baktımda hiç cevap yazan olmamış.

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=36500

Aynı sorunlar burada da var.Onlardada ekran kartı uyarıları vermiş herşey full olmasına rağmen.
  • @garez482

Müziksiz oynayamıyorum ve paso değiştirmem gerekiyor Alışkanlık olmuş

@erayyirik

GT540M kullananlarda var sanırım hep problem, Alt tab yapınca onboard ekran kartına geçiyor desem o da mümkün değil ama
  • GT550M ekran kartında da aynı sorunu yaşıyorum :(
  • al tab yapma sende.
  • @Servin

Sanırım bilhassa NVIDIA ve Optimus'lu kartlarda var bu sorun

@yigitsen31

Mantıken yapmıyorum zaten artık, konu açma sebebimse alt tab yapma isteğimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

@garez482

Müziksiz oynayamıyorum ve paso değiştirmem gerekiyor Alışkanlık olmuş

@erayyirik

GT540M kullananlarda var sanırım hep problem, Alt tab yapınca onboard ekran kartına geçiyor desem o da mümkün değil ama

mümkün olabilir hocam bu optimus masaüstündeyken onboardu çalıştırıyor tam bir bilgim yok ama yinede söyliyim dedim
  • Bu arada tutorialda denedim, orada kapanmıyor normal oyunda kapanıyor nasıl bir saçmalıktır ya Aylardır var aynı problem, o kadar şikayet Riot'un umrunda değil
  • @garez482

Görev Çubuğunda açık sekme yoksa ALT+TAB yapmaz. CTRL+ALT+DEL 'den görev yöneticisini aç o da kalsın altta yaparsın ALT TAB
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedael

@garez482

Görev Çubuğunda açık sekme yoksa ALT+TAB yapmaz. CTRL+ALT+DEL 'den görev yöneticisini aç o da kalsın altta yaparsın ALT TAB

Adam onu dememiş yalnız..
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

Orijinalden alıntı: dedael

@garez482

Adam onu dememiş yalnız..

olsun belki ondandır

bende ve arkadaşlarda ondan oluyo o yüzden söyledim
  • Ben gta 5 oynarken oluyordu. Eğer oyunu tam ekran oynuyorsan pencere ye getir aylardan. Büyük ihtimalle düzelir.
  • İlginç
  • Direct x i güncelle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende daha garip motogp 2014 oynuyorum alt tab yapınca oyun dosyaları siliniyor her gir çık yaptığımdada ayarlar sıfırlanıyor nedenini bilen varmı

• ben alt tab yaptığımda ne zaman yapsam hesap kapanıyor, açtığımda perma ban yemiş oluyor, sürekli yeni hesap açmak zorunda kalıyorum bunun sebebini bilen var mı ? Riot cevap vermiyor.

• çözüm: alt tab yapma?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.