Şimdi Ara

Almeida mı Demba ba mı? yoksa sow mu? ama burak olmadığı kesin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar. ronaldinho skandalından sonra bu sefer doğru bir hamle ile yıldız transferi yapan beşiktaşın doğal olarak abarttığı demba ba acaba takıma ne kadar katkı verecek.
    mesela almeida o kadar kötü deniliyor ama isttistiklerde 13 gol 5 asist yazıyor. ayrıca sayılmayan bir kaç tane de golü var adamın. atılan 53 golün 18 ine direk katkısı olmuş.

bir de mousa sow konusunda ne düşünüyorsunuz. demba ba bir sow olabilecek mi?

• Devamlı aynı konular açılıyor ve her defasında en çok artıyı webo alıyor artık öğrenin şunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veremeyecek
    olamayacak

rahatladin mi?

• Kalitesiz Almeida'nın istatistikleri böyleyken Demba Ba'nın kini düşünemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ηihat

veremeyecek
    olamayacak

rahatladin mi?

rahatlamadım arkadaşım. sonuçta bana göre iki rakip takımın forvetleri bunlar. biri diğerinden iyi olunca elime bir şey geçmiyor. düzgünce bir soru sorduk. cevaplamak istemiyorsan kimse zorlamıyor. her soruyu üstüne alma bence.
    neyse. aydınlatıcı bilgilendirici bu detaylı analizli cevaplar için teşekkürler.
  • Almeida nın kariyer rekorunu daha ilk seneden geçeceğine kesin gözüyle bakıyorum. Allah sakatlık vermesin tabi.
    Sow u Fenerbahçeye gelmeden önce de takip ediyor ve son vuruşlarını inanılmaz beğeniyordum. Ama Fenerlilere göre Sow yerinde oynamıyormuş o yüzden pek gol atamadığından şikayetçiler.

Bu saydığım futbolcular karakter olarak gayet düzgün futbolcular...ama gel gelelim;
    Burak iyi güzel gol atıyorda futbolundan çok yaptığı itici hareketlerle gündeme geliyor. Melo-Eboue gibi... Bu adamları hiç tanımasam medeniyetten uzak bir yerden getirildiklerini düşünürdüm.
  • Dembaba 》Sow 》emenike》kuyt》webo》burak》almeida》umut》cenk》pektemek diye gider epl görmüs oyuncu demba diğeride kuyt

• quote:

Orijinalden alıntı: Venganza

Dembaba 》Sow 》emenike》kuyt》webo》burak》almeida》umut》cenk》pektemek diye gider epl görmüs oyuncu demba diğeride kuyt

Santraforların arasına kuyt yazmak

Bu sıralama için çok gayret ettin mi akünün suyu boşalacak dikkat et.
  • Webo > all

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

quote:

Orijinalden alıntı: Venganza

Dembaba 》Sow 》emenike》kuyt》webo》burak》almeida》umut》cenk》pektemek diye gider epl görmüs oyuncu demba diğeride kuyt

Santraforların arasına kuyt yazmak

Bu sıralama için çok gayret ettin mi akünün suyu boşalacak dikkat et.

Kuyt santraforda oynayabilen bir oyuncu hocam hatta milli takımda sağ bek oynadı diye biliyorum. Extra bir oyuncu bence

• Burak olmadığı kesin tama aferin sana Fenerlilerle Beşiktaşlılara da yarandın + falan alırsın. Burak bu arada bana göre, hem bana göre hem de istatistiklere göre Burak daha iyi.

Bu da benim görüşüm.
  • EmooN kullanıcısına yanıt
    Joker diye o mevkinin adamı olsaydı Veron sol bekti.

Birçok oyuncu ekstra mevkilerde zorunluluktan oynayabilir.Asıl mevkisinin bu olduğunu göstermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Joker diye o mevkinin adamı olsaydı Veron sol bekti.

Birçok oyuncu ekstra mevkilerde zorunluluktan oynayabilir.Asıl mevkisinin bu olduğunu göstermez.

sağ bek extra mevkisi evet ama kuyt forvet/kanat oynayan bir isim zaten hocam anlamak istemiyorsunuz sanırım
  • Sow forvette oynasaydı kıyaslardım. Ama st de oynamıyor. Kanat adam. Ba direk st oynayacak. Kağıt üzerinde şuan ligde ki en iyi st ama doğrusunu sahada göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalmanr+

Burak olmadığı kesin tama aferin sana Fenerlilerle Beşiktaşlılara da yarandın + falan alırsın. Burak bu arada bana göre, hem bana göre hem de istatistiklere göre Burak daha iyi.

Bu da benim görüşüm.

evet şu an törendeyiz. tüm fenerliler ve beşiktaşlılar birleşti beni tebrik ediyorlar.

google a burak yılmaz yazınca attığından çok kaçırdığı gollerin videoları var.
  • En iyi st sizde su anlık biz daha st almadık çünkü

• Gsliyim ama başlık tebessum ettirdi.

• THEY HAVE WEBO WE DON`T !

Almeida mı Demba ba mı? yoksa sow mu? ama burak olmadığı kesin
  • EmooN kullanıcısına yanıt
    Hocam oynar bende onu diyorum anlamayacak birşey yok kuyt santrafor değildir sağ içtir.

Neyse siz forvet sayın.
  • Webo varken Sow kimmiş ? Ba kimmiş ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.