Şimdi Ara

Almeida mı Demba ba mı? yoksa sow mu? ama burak olmadığı kesin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ratumix

quote:

Orijinalden alıntı: Barlashan

quote:

quote:

Burak Şampiyonlar Liginde yarışırken ba ile sow da anca TV den takip etsin. Siz de kendinizi teselli edin "burakin yerinde sow olsaydı şöyle yapardı böyle yapardı" diye

nasıl gittiğinizi bilsekte, biz mutlu oluruz Türk takımı başarılı oluyor diye. fesatlığa yer yok bizde...kimde var herkes biliyor.

Bak dostum Avrupa çok ayrı mesele Manchester ı Old Trafford da devirdiğinizde deli gibi sevinmiştik o ayrı. Benim anlatmak istediğim Burak kadar başarılı olsalar kıyaslanmaya değer. Avrupa dediğimizde hemen başlıyosunuz duygu sömürüsüne, yok destekleriz bizde fesatlık yok. Real Schalke bayraklarını Balıkesirliler mi açtı?

Valla ben açmadım

Şaka bir yana, bilinçli bir sporsever olarak şunu söyleyebilirim ki, bunun adı duygu sömürüsü değil. Ülke sevgisi. Yani gerçek

Tamam inandım sömürü yapmiyon ülkeni destekliyon
    Konuya dönecek olursak Burak kadar başarılı olsunlar sonra kıyaslarız diğerleriyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu gsliler burak ts de iken balon diye sallayıp duruyorlardı. topçu değil, topa vuramıyo vs. diyolardı. bi krallık alayını döndürdü.
  • istatistike bakıyosan burak en iyisi,sen adını bile anmamışsın.yok bakmıyosan,almeidanın orda ne işi var?olmamış,tekrar dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

istatistike bakıyosan burak en iyisi,sen adını bile anmamışsın.yok bakmıyosan,almeidanın orda ne işi var?olmamış,tekrar dene.

burak çok antipatik geliyor bana. ama bu performansıyla başka bir takımda bize karşı oynamasını da istemem açıkçası. burak ı kıyaslamaya almayacaktım da işte içimdeki burak nefreti beni o kelimelere sürükledi.
  • Ciddi mesaj atacaksanız

Sow Ba Emenike Burak derim.

Fakat Burak dünyada pozisyona girme konusunda top 10 a girer.Adam zoru yapıp kolayı yapamıyor.Adam kaleciye ölüm vuruşu çekti geçen sene.
  • Webo'yu alaya alıp burda Burak yok diye kızanlar aynı zihniyet ,egoya ters çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zexial

sowda demba ba da buraktan teknik vs olarak kat ve kat daha iyi ama göreceğizki burak sezon sonu ikisindende çok gol atıcak ulan nası oluyor anlamıyorum

Cunku Burak ikisinden de iyi forvet, demba ba'nin CL'de oynadigi mac sayisi Burak'in CL'deki gol sayısını geçsin ondan sonra oturup tartisiriz zaten bunlari

• quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

demba ba ilk yarı bitmeden sezonu kapatınca çok eglenceli olacka buralar

Öyle bişey olursa , ev adresini pm at da kınanı göndereyim lazım olur

• Adam başlık içinde diyalog başlatıp bitirmiş la.

• Burak'ı hareketleri yüzünden Beşiktaş şutladı, Fenerbahçe şutladı ama Galatasaray adamı bağrına bastı. Hala böyle bir adamıda savunuyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uAslAnkara

demba ba ilk yarı bitmeden sezonu kapatınca çok eglenceli olacka buralar

Bu kadar korkmayın olum
  • quote:

quote:

quote:

Burak Şampiyonlar Liginde yarışırken ba ile sow da anca TV den takip etsin. Siz de kendinizi teselli edin "burakin yerinde sow olsaydı şöyle yapardı böyle yapardı" diye

nasıl gittiğinizi bilsekte, biz mutlu oluruz Türk takımı başarılı oluyor diye. fesatlığa yer yok bizde...kimde var herkes biliyor.

Bak dostum Avrupa çok ayrı mesele Manchester ı Old Trafford da devirdiğinizde deli gibi sevinmiştik o ayrı. Benim anlatmak istediğim Burak kadar başarılı olsalar kıyaslanmaya değer. Avrupa dediğimizde hemen başlıyosunuz duygu sömürüsüne, yok destekleriz bizde fesatlık yok. Real Schalke bayraklarını Balıkesirliler mi açtı?

Bir adam bayrak açtı diye Türkiye'deki tüm beşiktaşlıları o adam temsil ediyor galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar Lodbrok

Burak'ı hareketleri yüzünden Beşiktaş şutladı, Fenerbahçe şutladı ama Galatasaray adamı bağrına bastı. Hala böyle bir adamıda savunuyorlar.

Ya uydurma bi yerlerinden
    burak size penaltı nasil aldırdı eliyle'de pas verdi dany'de penaltı yaptirdi
    Demba ba balon
    Adamı çekemeyen anten taksın

• quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

quote:

quote:

quote:

Bir adam bayrak açtı diye Türkiye'deki tüm beşiktaşlıları o adam temsil ediyor galiba

Biz genelleme yapınca auuvvvv

• Her transfer sezonunda firvit ililim bilitilli diye aglayanda gs taraftari deil

• quote:

Orijinalden alıntı: tristran

Her transfer sezonunda firvit ililim bilitilli diye aglayanda gs taraftari deil

Korkudan yürüyus yapan fener değil
    Belki çift forvet

• En iyisi Demba Ba, sonra Sow, en son Burak. Ama Burak ikisinin toplamından daha fazla gol atar. Adam atıyor, yapacak bir şey yok.
  • Hala Burak diyenler,

Bugun ki gs macinda oynayisiyla ve mac sonu acilan konulari iyi incelesin

• Burak ilk 18' e de yazılmaz.
  • demba ba'nın arkasına acil birilerini almamız lazım yoksa istediği kadar iyi topçu pas atan adam olmazsa 15'i göremez
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.