Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Allure Homme Sport Kullananlar

4
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Parfümler ve Kişisel Bakım >> Allure Homme Sport Kullananlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    108 Mesaj
    ilk bahar - yaz geliyor yavas yavas , bu parfumu almayi dusunuyorum kullananlar yorum yapabilirmi acaba?

|
    |

Allure Homme Sport ilk kullanışımda pek beğenmediğim bir parfüm olmuştu. Parfümün açılışı nasıl desem biraz "ucuz" kokuyor. Onun yerine Allure Homme Sport Eau Extreme almıştım. Tonka ağırlıklı bir koku AHS'ye göre daha kalıcı daha fark edilir bir parfüm. Uzun süre kullanımda sıkabilir beni sıkmıştı.

AHS'yi tekrar kullansam belki fikrim değişebilir ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :ArHaus: -- 17 Mart 2018; 8:18:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: byleo06
    Ben kullanıyorum yazlık bir koku kategorisinde yer alıyor kalıcılığı fazla yok fakat farkedildiği anda sizde farkedilirsiniz bu parfümü kötüleyen hiç olmadı etrafımda hep güzel yorumlar duydum Chanel sonuçta ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Staree -- 17 Mart 2018; 14:44:47 >
    |
    |
    citrus notaları zengin, kalıcılığı düşük bir yaz parfümü. tazelemek gerekiyor.
    |
    |
    106 Mesaj
    Eau extreme daha iyi bence, tatlılık daha güzel bir hava katıyor parfüme, normal olan sıradan kokuyor şahsi fikrim, o kadar para verilmez ona.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
üniversite
Blogio
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,175
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.