Şimdi Ara

YENİ CLIO SPORT TOURER

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
611
Cevap
11
Favori
152.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.2 16v 75 bg 31.990 TL
    Yeni Clio Sport Tourer Joy 1.5 dCi 75 bg 41.990 TL
    Yeni Clio Sport Tourer Icon Turbo 90 bg Stop & Start 40.490 TL
    Yeni Clio Sport Tourer Icon 1.5 dCi 90 bg Stop & Start 46.490 TL

YENİ CLIO SPORT TOURER

YENİ CLIO SPORT TOURER

• Bu aracı almayı düşünen, test eden, inceleyn varsa düşüncelerini alabiliriz.
    Merakla beklediğim bir modeldi.
    En kısa zamanda bayide inceleriz umarım.
  • Dizel modelin 1.2 benzinliye göre oldukça pahalı olması planları değiştirdi.
    Acaba 1.2 75 Hp lik joy modeli alınıp LPG taktırılsa verimli olur mu?

Daha önce aynı motorlu Symboller LPG li satılıyordu. Deneyimi ya da bilgisi olan var mı?

Birde inceleyen gören arkadaşlar stepne yuvasına bakabilir mi? Bagajın içinde mi yoksa, altta (dışarda) mı?
  • 1.2 Turbo EDC 120 bg ,190 Nm torklu çıkacak,gelince ona bakmalıyız.
  • çok güzel bir araç olmuşş kesin test etmek lazımm ..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozlugol -- 17 Mart 2013; 21:18:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gozlugol

Dizel modelin 1.2 benzinliye göre oldukça pahalı olması planları değiştirdi.
    Acaba 1.2 75 Hp lik joy modeli alınıp LPG taktırılsa verimli olur mu?

Daha önce aynı motorlu Symboller LPG li satılıyordu. Deneyimi ya da bilgisi olan var mı?

Birde inceleyen gören arkadaşlar stepne yuvasına bakabilir mi? Bagajın içinde mi yoksa, altta (dışarda) mı?

aynı soruyu bende soruyorum cunkı dızl motor seceneklerı ucmus ya..!!!
  • dizel başlangıç modeli 35000 seviyelerinde olmalıydı. O zaman satış rekoru kırardı. Biizm toplumun istediği yapıda bir model olmuş. Eski grand tour biraz tipsizdi ve pek tutulmadı. Geniş bagajlı yakışıklı bir clio ya herkes eyvallah derdi.

Ya da 1.2 yerine 1.4 16v motor olsaydı yine cazip olurdu.
  • quote:

dizel başlangıç modeli 35000 seviyelerinde olmalıydı. O zaman satış rekoru kırardı. Biizm toplumun istediği yapıda bir model olmuş. Eski grand tour biraz tipsizdi ve pek tutulmadı. Geniş bagajlı yakışıklı bir clio ya herkes eyvallah derdi.

Ya da 1.2 yerine 1.4 16v motor olsaydı yine cazip olurdu.

Evet benimde aklımda o fiyatlar vardı...ama ben 1.2 olanı almayı düşünüyorum artı lpg nasıl olur..herkes dizel diyor ma ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalnız baz versiyonun görseli nasıl acaba gören var mı? fotosunu ekleyen olursa çok makbule geçecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur2007

yalnız baz versiyonun görseli nasıl acaba gören var mı? fotosunu ekleyen olursa çok makbule geçecek.

güzel soru b unu bende merak edıyorum ama nerdeyse hersey fulll gorunuyor bu aracta fazla bır degısıklık olcanı sanmıyorum
  •  YENİ CLIO SPORT TOURER

YENİ CLIO SPORT TOURER

YENİ CLIO SPORT TOURER

YENİ CLIO SPORT TOURER

• teşekkürler
  • quote:

YENİ CLIO SPORT TOURER

YENİ CLIO SPORT TOURER

YENİ CLIO SPORT TOURER

YENİ CLIO SPORT TOURER

bırde dıs gorunum fotografı olsa

bu arada ben b ugun fıyat aldım bakınızı .!!!!!

YENİ CLIO SPORT TOURER

• Araç görünüm ve donanım olarak benim de ilgimi çekti. Grand tour tipini beğenmiyordum. Grandtour yalnızca arkadan bakınca çekici görünüyor bence ama bu model harika bir tasarım olmuş. Test sürüşü yapan satınalan olursa ben de bilgi almak isterim araçla ilgili...
  • benimde ilgimi çekti bu araba ama fiyatları çok saçma olmuş. ankara neziroğlunda varmış haftasonu bir bakacağım hoşuma giderse oyak indirimini falan bekleyip alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.M.J.

benimde ilgimi çekti bu araba ama fiyatları çok saçma olmuş. ankara neziroğlunda varmış haftasonu bir bakacağım hoşuma giderse oyak indirimini falan bekleyip alabilirim.

Oyak indirimi derkenn nasil oluyor arkadasim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.M.J.

benimde ilgimi çekti bu araba ama fiyatları çok saçma olmuş. ankara neziroğlunda varmış haftasonu bir bakacağım hoşuma giderse oyak indirimini falan bekleyip alabilirim.

Oyak indirimi derkenn nasil oluyor arkadasim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.