Şimdi Ara

Slazenger Active Sport Mavi Renk Mi Yeşil Renk Mi Daha Güzel Kokuyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
2
Favori
46.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. İnternet üzerinden alacağımdan dolayı ikisininde kokusunu bilmiyorum. Ama 25-30 TL civarında en çok tercih edilen parfümün Slazenger olduğunu biliyorum. Sizce hangi renk daha hoş kokuyor?Slazenger Active Sport Mavi Renk Mi Yeşil Renk Mi Daha Güzel Kokuyor?Slazenger Active Sport Mavi Renk Mi Yeşil Renk Mi Daha Güzel Kokuyor?

• +Güncel.
  • bence mor en güzeli.
  • Dostum ben kozmetik mağazasında çalışıyorum parfümde var. Yeşil olan dunlop yeşile benziyor baharatımsı mavi olan biraz daha tatlı fresh. İkiside favorim yani hangisini alırsan al pişman olmazsın. Yeşil biraz daha kış kokusu sayılır hazır kışa girilirken onu al bence ilkbahar yaz mevsimlerindede mavisini kullan fiyat performans olarak bence güzel kokular.
  • ryanbenjamin kullanıcısına yanıt
    Peki hangisini onerirsiniz? Dunlop mu slazenger mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar
    Mavisi hafif klasik kokmakta yani kişiden kişiye değişir ama.. sanki +35 sonrası gibi.. yeşil biraz daha fresh.. dunlop da designer tarzında bir parfüm.. Dunlop u tavsiye edebilirim.
  • ilk bahar yaz mavi

sonbahar kış yeşil kullan

yada ikisini karıstırıp da kullanabilirsin
  • Hocam tiaras him de bakabilirsin o fiyatlara. Gerçekten çok iyidir.

İlla slazenger dşyorsan kış yaklaştığı için yeşil derim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malum butce dusuk oldugu icin bende parfum konusunda bilgi istiyorum kaliciligi nasil ? Kokulari nasil slazengerin ?

N11 de parfum + deosu set halinde 35 lira

• arkadaşlar ya maviydi ya da mordu. ikisinden birini çok beğenmiştim hangisiydi hatırlamıyorum. İkisini denemiş olan kimse var mı? Kokularını tarif edebilir misiniz, mesela az tatlı olan hangisi?
  • köle kullanıcısına yanıt
    Pembe ya da mor olan tatlı kokulu. Bizzat kullanıyorum ama kokusu armani code’un hafif tatlımsı kıvamında

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.