Şimdi Ara

Allah razı olsun Millenicom, yaşasın 100/35mbit internet. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Otakutr

Vallahi hocam ben hala memnunum, yukarıda da memnun olanlar var. Ben upload'ın 35mbit olmadığını da açıkladım, dönüp okuyun, okumuyorsan da nasıl yazacağımı söyle değiştireyim kardeşim.

O trace-j diye şeyi yaptığımda bağlanamıyor diyor nedense. TTNET altyapısından alıyor, 35mbit ile bazen kasma da olsa youtube da 4k video izleyebiliyorum.
    tracert youtube.com yazın sadece -j komutunu kullanmayın.
  • Hayırlı olsun arkadaşım. Akşam 8 11 saatleri arasında hızın ve ping durumun nasıl? Ve Fiber mi bağlandın?
    Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 gundur kuruluma gelmediler. Ugrasamam diyen baglatmasin.

• 2 günde bağlandı fiber kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Hayırlı olsun arkadaşım. Akşam 8 11 saatleri arasında hızın ve ping durumun nasıl? Ve Fiber mi bağlandın?
    Teşekkürler..
    Tekirdağ da yaşıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Aynı hız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notropil

tracert youtube.com yazın sadece -j komutunu kullanmayın.

Alıntıları Göster
    host-213-14-38-33.reverse.superonline.net [213.14.38.33]

Yazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

15 gundur kuruluma gelmediler. Ugrasamam diyen baglatmasin.
    Hocam üzüldüm, bana 24 saat içinde geldi adamlar direk. Kağıtları da yanlarında getirdiler hatta imzalamam için. Aşırı kolay oldu. İmzayı attım bitti.
  • Otakutr kullanıcısına yanıt
    Abi bana arasla geldi sozlesme. Sikinti yok 3-5 gun gecikir ama 15gun nedir?

Dedigim gibi tamamen superonline servisinin isguzarligi. Benim derdim valideyle peder internetsiz kaldi bi zevkleri vardi ellerinden almis gibi oldum yani. Ikide bir soruyorlar baglanacak diyorum da iste bakalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Abi bana arasla geldi sozlesme. Sikinti yok 3-5 gun gecikir ama 15gun nedir?

Dedigim gibi tamamen superonline servisinin isguzarligi. Benim derdim valideyle peder internetsiz kaldi bi zevkleri vardi ellerinden almis gibi oldum yani. Ikide bir soruyorlar baglanacak diyorum da iste bakalim.
    Hocam üzüldüm cidden umarım en kısa zamanda bağlanır. Size bu konuda birkaç tavsiye verebilirim;

Türknetle olan sorunumun ne olduğunu anlayabilmek için Türk Telekom il müdürüyle konuşmuştum. Siz de daha yetkili yerleri arayabilirsiniz Superonline konusunda ve ayrıca buradaki alper beyle konuşabilirsiniz, ama bence superonline ararsanız çok daha hızlı sonuç alırsınız. Bir şekilde oradaki en yetkili isimlere ulaşmayı deneyin. Çok işe yarıyor.
  • Otakutr kullanıcısına yanıt
    Hocam ariyorum da milleni deyince anlasmamiz yok vs diyorlar. Ilerleyemiyorum ki.

Hizmet numarasi istiyor o da yok benim haliyle. Dogmamis cocugun tc numarasi mi olur.

Bakalim burada yazinca nurettin diye bir arkadas aradi en nihayetinde farkli bir departman. Ctesi gunu baglanacagini hayal ediyorum.

• Ayin 16si Cumartesi degisen bir durum yok. Araya pazar gunu de girer.

Bugun de baglanilmasi icin aranilmadik, aciliyet belirtildi sadece gecmis 10 gunde yapilan 50 kusur mesaj gibi.

• Ayin 16si Cumartesi degisen bir durum yok. Araya pazar gunu de girer.

Bugun de baglanilmasi icin aranilmadik, aciliyet belirtildi sadece gecmis 10 gunde yapilan 50 kusur mesaj gibi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.