Şimdi Ara

ALLAH Belanı Versin İxirplaystation (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
4
Favori
18.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
293 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yorumlara baktim şimdi tertemiz üçkağitci adamlar.... okuyunca istemsizce bir gülme geliyor.
    ALLAH Belanı Versin İxirplaystation

umarim sizin sorununuz en kısa zamanda çözülür. bir daha bulaşmayın böyle tiplere..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

yorumlara baktim şimdi tertemiz üçkağitci adamlar.... okuyunca istemsizce bir gülme geliyor.

umarim sizin sorununuz en kısa zamanda çözülür. bir daha bulaşmayın böyle tiplere..
    Hocam bunlar gene iyi bir tane yorum var garantisiz ürünümü ixire gönderdim masrafı az olduğu için para bile almadılar yapıp geri gönderdiler hemen diyor adamlar melaike mubarek :D

• quote:

Orijinalden alıntı: JRache

iyi bari hocam gözünüz aydın umarım sorun çıkmaz yakın zaman da ne işlem yapılmıştı tam olarak ve ne kadar vermiştiniz ?

Alıntıları Göster
    Hocam benden fan sesi geliyordu.
    Normalde başka yerler anakartı tamır etmeye çalışıp 200 tl falan para alıyorlar
    Ama genelde yine 3,4 aya aynı sorun ortaya çıktı diye geri dönüyorlarmış
    Yanı en azından benim araştırmam o şekilde

Adam anakartı komple değiştirdiğini iddia ediyor ve 1 yıl da garanti verdi. Bakalım bugün bi sorun çıkmadı ama bi kaç ay içinde ne olur zaman gösterecek
    Ben 1000 tl odedim bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzselim12 -- 23 Haziran 2020; 3:41:31 >

• Dükkanları nerede epey baktım ps yada sony ile ilgili bişey göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzselim12

Hocam benden fan sesi geliyordu.
    Normalde başka yerler anakartı tamır etmeye çalışıp 200 tl falan para alıyorlar
    Ama genelde yine 3,4 aya aynı sorun ortaya çıktı diye geri dönüyorlarmış
    Yanı en azından benim araştırmam o şekilde

Adam anakartı komple değiştirdiğini iddia ediyor ve 1 yıl da garanti verdi. Bakalım bugün bi sorun çıkmadı ama bi kaç ay içinde ne olur zaman gösterecek
    Ben 1000 tl odedim bu arada

Alıntıları Göster
    Anladım hocam hayırlısı olsun inşallah arıza yapmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Anaoglu

Dükkanları nerede epey baktım ps yada sony ile ilgili bişey göremedim

Bende bulamadım maalesef hocam
  • Evet arkadaşlar Playstation 4 PRO cihazım dan son gönderdiğim yer olan Rech bilişim den haber geldi oradaki enis bey sağolsun detaylı bir inceleme yapmış ve içerisinden değişen parçaları bana tek tek söyledi. İxirPlaystation diye kendini adlandıran dolandırıcı firma cihazımın içinden DVD room değiştirmiş güç kaynağını değiştirmiş 1TB harddiski değiştirmiş Arka kapağı değiştirmiş daha belki de bilmediğimiz neleri değiştirmiş bu bozuk parçaları değiştirip bazılarını onarıp bana yarın itibari ile kargo ile geri gönderecekler masraf 700 TL tuttu buradan Rech Bilişim den Enis beye çok teşekkür ederim benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olursa güvenli bir firma ararsanız Rech Bilişim den enis bey ile iletişime geçerseniz size yardımcı olacaktır bu bir reklam değildir sevincimi sizlerle paylaşıyorum beni bu kadar mutlu eden firmayı ve kişiyi sizle paylaşıyorum umarım benim düştüğüm hataya sizler düşmezsiniz ve başınız bu kadar yanmaz..

• JRache kullanıcısına yanıt
    Tekrar geçmiş olsun. Var mı bir gelişme? Ne yapmayı planlıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak.kocal

Tekrar geçmiş olsun. Var mı bir gelişme? Ne yapmayı planlıyorsunuz?
    Rech bilişim bursa ya göndermiştim orası cihazı yaptı çok şükür hocam 700 TL masraf çıktı İxirPlaystation için tüketici hakem heyetinden henüz bir ses çıkmadı henüz.
  • Geçmiş olsun. Peşini bırakmayın abi nereye şikayet edilebilirse oraya şikayet edin. Sonuç çıkar çıkmaz onu düşünmeyin siz şikayetinizi yapın. Gerekirse suç duyurusunda bulunun adamlar resmen hırsızlık yapmışlar. Tekrardan geçmiş olsun ama lütfen peşini bırakmayın işin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakınbeyler

Geçmiş olsun. Peşini bırakmayın abi nereye şikayet edilebilirse oraya şikayet edin. Sonuç çıkar çıkmaz onu düşünmeyin siz şikayetinizi yapın. Gerekirse suç duyurusunda bulunun adamlar resmen hırsızlık yapmışlar. Tekrardan geçmiş olsun ama lütfen peşini bırakmayın işin
    Valla her yere şikayet ettim hocam ama bizim ülke de suç işlemek çok basit olduğu için insanlar çok rahat dediğim gibi bir çok yere şikayet ettim ama hiç bir sonuç beklemiyorum

• Geçmiş olsun,umarım en kısa sürede sorunun çözülür fakat keşke bunlara PS falan vermeseydin, ben THH'den ya da savcılıktan bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum, acı bir tecrübe olmuş hocam bundan sonra daha dikkatli olmanı tavsiye ederim. Yaptıkları yanına kalmaz, illa ki çıkar ama bunlar bu kadar cesareti nereden alıyor bilmiyorum, herhalde kanuni bir yaptırım yok,bunlarda göz göre göre yapıyor.. Allah ıslah etsin..

2016'da bir arkadaş daha sıkıntı yaşamış :https://forum.donanimhaber.com/ixirplaystation-sahtekar-dolandirici-sikayet-ds4-tamiri--119901449

Ayrıca bu elemanların sitede koskoca PS Kırdırma yazıyor. Yetkili bir servis asla bunu yazamaz, işini adam akıllı yapan biri de bunu yazmaz. Zaten bu işleme kırdırma diyende büyük ihtimal oltaya gelecek elemanlar.
    Bu arada google mapsten çıkan tüm adreslerini inceledim, Ankara Kavaklıdere'de verdikleri adres kesinlikle doğru değil, orayı net bildiğim için söylüyorum, belki farklı tabela kullanarak yapıyorlar bu işi bilemem. Ama bunların hem sitesi,hem kendisi aşırı ofsayt,bunlara imkan yok mal falan verilmez.
    Bu arada yaptırmanıza sevindim hocam,güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASAP1910 -- 12 Temmuz 2020; 3:41:16 >

• Siz çok kez ps4 içini açmışsınız hocam benim derdimi sizde bilirsiniz belki.Ben de ps4 pro var.Çok gürültü yaptığından cihazı açıp termal macun falan yeniledim.Lakin cihazı açarken power suplyin beyaz kablosu var güç ile ps4 üzerinde birbiriyle bağlı beyaz bi kablo.Onun bir tarafı ps4 ten ayrıldı lehimlenmesi gerekti bulunduğum şehirden birisi lehimledi ama bu seferde mavi ışık verdi.En son rech bilişime yolladım bugün teslim aldılar arıza tespiti yapıp bana bildirecekler.

Sen rech bilişimden memnun musun?
    ve ne kadar sürdü sizin makine?
    teşekkürler

• Kaç kere dedim kullanıcı yorumları okumadan güvenmediğiniz modeli almayın diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 20 Eylül 2020; 21:37:27 >
  • benim de başıma sahibinden com da geldi. sağlam laptop anakartı gönderdim, bozuk olanıyla değiştirip aynı modeli bana postaladı.. üstelik nasıl yaptıysa ürünü kargodan teslim almadan yolladı... sanırım ya kargo şubesinde adamı vardı, şubede paketin içindekini değiştirdikten sonra ben teslim almıyorum şeklinde kargo ücreti ödemeden geri gönderilmesini sağladı ya da ona benzer birşey.. üstelik bir de çift kargo parasını bana ödetti.. kargo firmalarında çalışan böyle hırsız ortaklarının da oldugunu adım gibi biliyorum..

yani özetle herif kargoyu teslim almadan iade etti sözde ama bana gelen ürün değiştirilmiş bozuk olan kart gönderilmiş içinden de power ic kartı alınmıştı yani çalınmıştı..

neyse adamın şehri bana 350 400 km falan haftasonu binip arabaya gidip ağzını yüzünü dağıtacaktım ama birkaç gün sonra sinirim yatıştı.. uğraşmaya değmez dedim zaten de çok bir para değildi fakat 350 400 km değilde daha yakın olsaydı ya da ürün fiyatı yüksek olsaydı mutlaka mekanına gidip ağzını yüzünü dağıtırdım.. sikayet etse de en fazla hagb alırdım

bu olaydan sonra bir daha internetten getli metli, gittigidiyordan güvenli ticaretli satış kesinlikle yapmadım listeliyorum ürünü diyorum başka şehre kargo yapılır.. adam get ilanı mı diyor güle güle diyorum.. benim sorunum değil.. güvenmiyorlarsa almazlar ben de satmam kendim kullanırım.. o şekilde uğraşacağıma üç kuruş parayı almam malı da atarım köşeye diyorum.. bu güne kadar da ne listelediysem o sekilde havaleyle sattım

özetle

1 paranızı almadan malı göndermeyin
    2 herkese güvenip elektronik cihazlarınızı tamir için emanet etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 20 Eylül 2020; 21:48:5 >

• JRache kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmada sen kazığı o makinayı sana satandan yemişsin ilkbaşta ,sana adam bilerek hatalı ps satmış ,senin durumunda bende olabilirdim herkesin başına gelebilir. Böyle çakallara ceza verilmezse çok kişinin canı yanar daha ,servis olayı zaten kısaca saldım çayıra mevlam kayıra ne beklenir ki bu devirde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 22 Eylül 2020; 6:39:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konu sahibi neden sınırsız ban yedi bilen var mı ? Bunda da ixirplaystation etkisi mi oldu acaba ?
  • Adamı niye banladınız? Bu adamlar aynı dolandırıcılığı bana da yaptı Tüketici hakem heyetine başvurdum. Böyle mağdurları banlıyorsanız söyleyin de kullanmayalım bu platformu.

• ALLAH Belanı Versin İxirplaystation Komploya gerek yok firma banlatmış olma ihitmali olsa konu kapanırdı. Konu sahibi başka üyelik ile gelip durumu buraya yazardı öyle birşey olsaALLAH Belanı Versin İxirplaystation 

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.