Şimdi Ara

ALLAH Belanı Versin İxirplaystation (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
4
Favori
18.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
293 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam YouTube kanallarının ismini hatirliyomusun bende Kocaeli'de güvenilir servis arıyorum bursa yakın bana

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NusretSamanci kullanıcısına yanıt
    youtube
    PlayStation Xbox Nintendo Profesyonel Servis
    https://www.youtube.com/channel/UCkKYP87asOVXXzUOM2B5ayg/videos

Google ye de Rech bilişim yazarsanız direk çıkıyor.

• JRache kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ankara'da tek güvenli teknik servis yeri ,Kızılay Şanlıhan 5. Kat Özgür Elektronik. Gidin görün makine götürün misal tamir için oturun yapılışını izleyin o derece güvenilir. 20 seneden fazladır tanıyorum kimi gönderdiysem hep memnun kaldılar. Kargo ile de cihaz aldıklarını biliyorum o yüzden Ankara dışı için arayıp konuşun Zaten Ankara'da buradan başka güvenilir bir yer bulamazsınız

Reklam falan yapamıyorum bilginiz olsun. Güvenilir bir yer olarak söyledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JRache kullanıcısına yanıt

Sizin yapacağınız en iyi şey tüketici hakları hakem heyetine giderek elinizdeki belgeleri ve resimleri varsa yazışmaları belge halinde sunmanız bu şekilde sunarsanız emin olun kazanırsınız. Eğer elinizde hiçbir kanıtlayıcı belge yok ise gidin bir konuşun ve derdinizi anlatın illaki yardımcı olurlar

• Eleman "Ixir" ismini bıraktıktan sonra aktivitelerine farklı isimlerle tam gaz devam etmiş.

www.sikayetvar.com
    Ps5tamirservisi.com - Şikayetvar
    https://www.sikayetvar.com/ps5tamirservisicom

https://www.google.com/maps/place/Ps5+Playstation+Tamiri+-+Ps3+Ps4+Playstation+Servisi/@40.9799283,28.641088,17z/data=!4m8!1m2!2m1!1sps5tamirservisi.com!3m4!1s0x14b55f0200763c35:0xdbf2a7aed7bcdf62!8m2!3d40.9799283!4d28.6432767

(Merak etmeyin. Google'a bildirip işletmeyi kapattırdım)

Saçma sapan web siteleri ve isim belirlemediği ve isimleri genelde sadece "playstation tamir/servis vb." olan bütün sayfalar hep bu ince sesli şevket elemanına ait. Tüm sayfaları kendini belli ediyor.

Bu sayede bu ince sesli elemana ait İstanbul'daki bütün hayali işletmeleri, yani toplam 5-6 yeri haritalardan kapattırdım. Google'ın bana cevap verip eyleme geçmesi ise sadece 24 saat sürüyor, kolayca bu elemana ait sayfaları kapattırabiliyorum. Daha önce neden bu haritalar işinden anlayan kimse bunu yapmayıp bu ince sesli elemana meydanı boş bırakmış anlamadım? Artık bu eleman için elveda güzel günler diyorum. Sana artık PR yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VanDerLinde -- 27 Mart 2022; 14:20:59 >

• VanDerLinde V kullanıcısına yanıt
    Bravo 👏 hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • VanDerLinde V kullanıcısına yanıt

Kendisi şuan 3003 bilişim diye çalışıyor adını.Bize emirhan diye söyledi ps4 umu termal macun ve kol tamiri için yollamıştım 20 gün oldu halla vermiyor.bayramdan once almisti bayram isyerinin kapali oldugunu o yuzden yanina aldigini soyledi zeten aslinda evinde yapiyor isini

Kendisinin ayanigin kirildigini ve kurye bulamadigini soyledi bizde kendisinin yegeninden bulusarak aldik ps4 benim bile degildi bide ustune bozuktu tekrar gonderdik yapsin diye ama suan yapamadigini diye oyalamaya calisiyor bu kadar guvenmemizin sebebi ise ona dayim oneden ps4 unu vermisti ve 1 gunde getirdiler diye guvendik.sonra savciliga şikayet ettik kurye şirketi hesabını engelledi diye bize ağladı internetteki yerlerinden birinde biriyle anlaşmış kurye şirketine yetkili kişiler gelirse gönderilen yerin söyleceklerini söylediler inşallah yakalanır çok çok kişiyi dolardirmis

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.