Şimdi Ara

---

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail8484 -- 11 Kasım 2022; 22:54:53 >

• hepsi iptal
  • Iyi yapmislar bir daha alkollu araba kullanma
  • Kanatlandırmayan_Redbull kullanıcısına yanıt
    bilmediğim konu hakkında yardım istedim hocam, yazdıgımı okumakta zorlanıyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail8484

merhaba arkadaşlar ben 2016 yılından sonra motosiklet a2 ehliyetimi cıkarttım, 1 sene sonrası da B ehliyetimi cıkarttım
    yani her iki ehliyetimde aday sürücü yeni sistem ehliyet.
    yaklasık 2 ay once motosikletimde cevirmeye denk geldim ve 2 kutu bira içmenin sonucu 0.51 promil alkollü araç kullanmaktan ehliyetime el kondu ve ceza yedim.
    ve aday sürücü oldugum için ehliyetim iptal oldu.
    benim merak ettiğim tek şey şu, sadece motosiklet a2 ehliyetim mi iptal oldu? yoksa iki ehliyet birdenmi iptal oldu?
    yani 6 ay ceza suresi de bittikten sonra sadece elimde araba ehliyetimmi olacak? yoksa her iki ehliyette iptal mi oldu?
    lütfen bu konu hakkında bilgisi olan arkadaslar yazsın sadece.

Maalesef senin soruyla alakalı cevabı bulamadım. Trafik şubeye bir danış derim yarın.

Muhtemelen iki ehliyet için de trafikten men edilmiş olman lazım mantık olarak.

• İyi olmuş
  • Güzel haber
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

Güzel haber
    yazdıgınız yorumda soruma cevap göremedim
  • arkadaşlar lütfen sadece bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan soruma cevap bekliyorum, aptalca gerekiz boş yorumlarla bosa zaman kaybı yasamayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail8484

yazdıgınız yorumda soruma cevap göremedim

Alıntıları Göster
    Alkol görme yetine zarar vermiştir belki
  • Lince hazir ol. Linc gelincede aglama
  • Bence ikisi birden iptal olmuştur, en iyisi birkaç saatini ayır Emniyet'e git ve oradaki polislerle konuş. Bence duruma üzülme, çok içip bir çocuğa da çarpabilirdin, giden ehliyet geri gelir ama hayatlar gelmez.
  • E-Devletten kontrol et. Çıkar orada.
  • Alkol içme demiyorum keyfini yine yap fakat alkollü araç kullanma arabayı mekanın orda bırak bin taksiye öyle git eve.
  • Çok iyi olmuş inşallah tamamıyla el koyulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengomatik

E-Devletten kontrol et. Çıkar orada.
    ---
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.