Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (883. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.689
Cevap
236
Favori
1.238.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neleda

55. Gündeyim 5-6 gün önce güncelleme geldi yola cikti istanbula vardi ve o gunden bugune kadar pttde takip edebiliyordum bugun pttye takip kodu girdigimde hatali barkod diyor. Urun icinse aliexpressten takibe baktigimda gumrukte tutuluyor diyor.
    Aynı olayı sabah 9 gibi yaşadım biranda barkod hatalı demeye başladı. ptt müşteri hizmetlerini arayıp sorgulattırınca düzeldi.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Konuyu ana sayfada görünce yazmak istedim,
    Speacial YW diye bir kargo ile gönderdi veithdia lisanslı satıcısı..
    5 günde TR'ye geld, 7. günde elimdeydi..
    Eğer böyle bir kargo görürseniz über hızlı. Çin gümrüğüne geldiğinde yeni bir takip no daha çıktı sonu TR ile biten PTT tarafından, sonra oradan devam etti bilgiler.
  • Singapur Post ile gelen ürünümü sonunda teslim aldım. Ürün Blitzwof BW-FYE8 kulaklık 8.35$ yazılmış. Gümrükcü abilerimiz tükenmez kalem ile işaretlemiş :)

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Son 1 2 günde stardart shipping ile sipariş veren oldumu ? Hangi firmaya veriyor kargoları aliexpress ?

• UBxxxxxxxxxLV kodu ile Riga'dan kargo bekleyenler olarak aramızdan 1 kişiyi gönderip kargolarımızı alalım. 24.05. Den beri 3 pakettim var 😭

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler 90 gün süre dolmak üzereyken dispute açtım ama lojistikle alakalı olduğu için aliexpress baktı dispute a. 10 gün daha bekleyin diye mail geldi, bekledim. sonra dispute daki yazımı güncelledim otomatik yine aynı 10 gün bekleyin mesajı geldi. bugün ürünün süresi doldu ve mail geldi süre doldu diye. dispute in progress yazıyor ama hala karşımda bir muhatap bulamıyorum. ne yapabilirim? aliexpressle canlı yazışabikeceğim bir yer var mı?

• Arkadaşlar RH128036475TR kargo İstanbul Başakşehir pim de, kargo ağırlığı gönderici adresi vs her şey yazılmış. Gümrük vergisi henüz eklenmemiş. Bu kısım ortalama olarak ne kadar sürüyor acaba? Haftaya kesin gelir mi? Ona göre bir yolculuk planlıyorum da.

• quote:

Orijinalden alıntı: nazik2626

Son 1 2 günde stardart shipping ile sipariş veren oldumu ? Hangi firmaya veriyor kargoları aliexpress ?
    Pazar günü güç kaynağı fan siparişi vermiştim. pr...yp kodundan sonra yanwen tesisine girince rh...tr kodu verdi special line yw ile gelecek sanırım. Tabi üründen ürüne değişiyorda olabilir, elektronik ürünse yanwen almıyor sanırım tv box'ım yanwen tesisinden çıktığında china postla gelmişti.
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Ayni zamanda ayni saticidan alisveris yapmisiz :) Benim urunde gumrukte su an. Muhtemelen bayrama yetismeyecek, bayramdan sonraki hafta teslim edilir.

• harun26180 H kullanıcısına yanıt
    Yanwen bataryalı ürünleri taşımıyor dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nazik2626

Son 1 2 günde stardart shipping ile sipariş veren oldumu ? Hangi firmaya veriyor kargoları aliexpress ?
    2 gün önce verdim, yanwene verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferkolnikov

Singapur Post ile gelen ürünümü sonunda teslim aldım. Ürün Blitzwof BW-FYE8 kulaklık 8.35$ yazılmış. Gümrükcü abilerimiz tükenmez kalem ile işaretlemiş :)

Bnde kulaklik aldim umarim ayni sekilde gumruk fiyati cikar.

• neleda N kullanıcısına yanıt
    Umarım dostum düşük fiyat yazıyorlar zaten önemli olan iyi gününde olan bir gümrükcüye denk gelmek :)

• neleda N kullanıcısına yanıt
    Hocam 120 tl lik, kargo dahil toplam 130a kulak içi kulaklık aldım. Satıcıya düşük fiyat yazmasını rica ettim, şuan gümrük vergisi 15,85 küsür görünüyor sistemde.

• ferkolnikov kullanıcısına yanıt
    mifa a10 almıştım. yanwen special geldi
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    Normal de taşımıyoruz diyorlardı. İlerleyen aşamalarda ürünü Singapur Postta yada China Posta veriyorlardı.

• ferkolnikov kullanıcısına yanıt
    yok dediğin de haklısın aslında. ben sadece istisna olabiliyor demek istedim aslında. evet geçmiş msjlarda, bu tarz devredilen ürünler gördüm. hatta direk batarya ise hiç almıyorlar diye biliyorum bende. mifa resmi mağazasından aldım. belki büyük müşterileri olduğu için ekstra anlaşmaları vardır.
  • dangeraus D kullanıcısına yanıt
    Satıcı ne diyor benim ürünüm de riga Letonya da aynı tarihten itibaren

• nazik2626 N kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde yanwen verdi. Ama sanırım küçük ürünler genelde yanwen oluyormuş. Bir de pilli bir ürün ise singapore veriyor deniliyor. Kesin yanwen verir diyemeyiz.
  • Ürünüm 60 gündür Letonya da satışı çok sakin bir kaç gün daha bekle diyor anlam veremedim halen

• 
Sayfa: önceki 881882883884885
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.