Şimdi Ara

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ! (881. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.684
Cevap
235
Favori
1.238.492
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla dostum ben bu alışverişimde orijinal mağaza diye düşük fiyat yazın diye konuşmadım ürünü daha teslim almadığım için mağaza fiyat olarak ne yazdı hiç bilmiyorum en son yüksek ödediğim vergi 42 lira oda projeksiyon cihazı içindi. Genelde en düşük vergi olan 15 küsür tl yi ödüyorum. ama eminim sende en düşük vergiyi ödersin :)
  • 485 tl ödediğim e3-1240v3 işlemciye 15.68tl vergi çıkmış. Vergileri düşük mü yazıyorlar herkese?
  • 288 TL ye Anker Soundcore Life 2 kulaklık aldım. 120 TL vergi çıktı. Anker sağolsun 3m lik Type-C kablo hediye koymuş. biraz teselli oldu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyildiz1907

LZ129115705CN bu koddan ptt sitesinden takibini yapabilirsiniz
    Cevabınız için teşekkürler.
  • Standard shipppingle gelen UB takip kodlu kargoların PTT kodu oluyor mu? UB083055225LV ve UB084353543LV olmak üzere iki kargom var. Herkes takip ediyorum diye yazmış bir türlü bulamadım. Bir yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Bende yaklaşık bir ay önce 118e bi kulaklık aldım dün gümrükten geçti 15.60 kuruş çıktı satıcı üstüne 5 dolar yazmış en az da 15 lira oluyor zaten vergi
  • Yanwen coştu. Dün kalkış yapan uçak bugün 30 dk önce - arrived İstanbul güncellemesi aldı. 0_0

Valla helal olsun. Bu gidişle en geç 1 hafta içinde gelir gibi duruyor.

Merak edene RH128036475TR

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    Yanwen gerçekten çok iyi bu aralar.
  • Beyler Yanwen ve China Post'tan birer kargom vardı china post olanı daha önce sipariş vermeme rağmen yanwen bir hafta içinde Türkiye'ye toplamda 10 günde bana ulaştı. Ancak China post yurtdışına sevk bile etmedi. China posttan getirten var mı durum nedir sizde?
  • Arkadaşlar 19 mayıstan beri beklediğim LZ kodlu kargom bugün ülkeye giriş yaptı LZ kodlu olupta hala bekleyen varsa kontrol etsinler

• Latvia post ile kargosu gelen oldu mu genelde Letonya exchange ofisinde görünüyor kargolar

• İhtiyacım olan bir ürün sadece Aliexpress'te var. AliExpress Standard Shipping ve SF eParcel ile gönderen mağazalar bulabildim. Bunlarda son durum ne? Riske hiç girmeyeyim halan sorunluysa.
  • HSeldon H kullanıcısına yanıt
    Aynen benim de alacağım ürün sadece AliExpress Standard Shipping ile gönderiyorlar ne kadar süre de gelir

• crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Valla 50 gün oldu hala beklıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gkn000 G kullanıcısına yanıt
    Ohaaa alınmaz o zaman ya ywen bulamazsak

• crysis85 C kullanıcısına yanıt
    Ben yanwen ile aldım 63 gün sonra ülkeye giriş yaptı hocam biraz da şans işi gibi

• Aliexpress standart shipping seçtim yanwenle geldi. 10 günde.

• Aliexpress Anker mağazasından kulaklık almıştım. 20 dolar ödedim. Kulaklığın fiyatı 45 dolar falan. kuponla falan filan indirdik düşürdük 20 dolar ödedim. Ancak şimdi muhterem gümrüğümüz 118 TL vergi çıkarmış. Nasıl oluyor bu? 110 tlsi vergi yani 16 dolar yapıyor. %20 olarak hesaplarsak paketin üzerinde 80 dolar yazması lazım ki 16 dolar olarak hesaplasınlar ama mümkün değil.

Buna itiraz etme hakkımız var mıdır?

Sizce vergiyi ödeyip itiraz mı edeyim yoksa hiç teslim almayıp iade mi edeyim. İade'de geri gitmesi uzun süreceğinden (hatta kaybolma, çalınma riski de var) biraz emin değilim açıkçası. Ne dersiniz?

Niye bu kadar vergi çıktı ki yahu

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

Aliexpress Standard Shipping Mağdurları - TÜM KARGO MAĞDURLARI TOPLANIYORUZ!

• cenkeder C kullanıcısına yanıt
    İki paket de şu an da riga da bekliyor. Yeni güncelleme alıncaya kadar bekleyeceksiniz.

• kilecerme kullanıcısına yanıt
    Teslim almazsanız paketin PTT de kaybolma riski yüksek olur.Satıcı fiyatı yanlışlıkla yüksek yazmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.