Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anlkrkmz

İlanda Türkiye'de çalışmıyor yazmış adam hem de Türkçe :)
    İngilizcem var hocam. Sadece bazı satıcılar artık Türklerden bıktığı için çalışşsa bile Türkiyede çalışmaz vs diyor ondan dolayı sordum. Belki alıp deneyen vardır diye.
  • anlkrkmz A kullanıcısına yanıt
    Neden bunu belirtme ihtiyaci duymus adam acaba
  • gbzlim kullanıcısına yanıt
    Yok hocam İngilizcenizi sorgulamadım yanlış anlamayın. Yani adam ingilizce ilanın içine Türkçe bir şekilde onu yazması harbiden bıktığını gösterir.
  • gbzlim kullanıcısına yanıt
    10luk çalışmıyor Türkiye seçiliyken kullanılamaz gözüküyor.
  • Benim dün kuponun son kullanımı bitmeye yakın 5 siparişten 2si finished oldu. 2şer kere daha satın aldım ancak kuponun tarihi geçtiğinde yine finished olmuş. aliexpress ne zaman iade eder çektiği paraları bilen var mı ?
  • dolcia kullanıcısına yanıt
    Donanım haber üyeleri olarak özür dileriz artık satış yapamayacağınız için.
  • htcrio077 H kullanıcısına yanıt
    İkisi (edit: üçü) arkadaşıma biri akrabama olmak üzere 17 sipariş yaptım hepsi kargolandı-kargolama aşamasında iptal olmadı, hatta biri bir hafta geçtikten sonra kargolandı. Akıllılık yapmış oluyor muyum piranalardan 45-60 arası almak yerine?

Yazınızda dediğiniz tek mantıklı şey alışveriş yapmayı bilmeyenlerin hesap almak istemeleri. Bende becerememiştim, bu konudan öğrendim ve onun üstüne 15 sipariş verdim. Eğer bu konuya yazsalardı yardımcı olabilirdik, gidip satıcılara yazıp yardım beklediler ise bu onların hatası/problemi. Ne bu konuyu açanın nede bu konuyu yayanların problemi değil. Bu konuda sktsi 1 saat kala bir forumdaşımın siparişini kendim verdim. Satıcılar bununla övünüyor ya, ben bir üye olarak yaptım bunu. Bir gün geçtikten sonra kargolanmış, yine finished olmamış.

Forumun ana teması yardımcı olmaktır, satıcıya derdimizi anlatalım diye 20-30₺ fazladan bayılmak istemediğimiz için özür dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceylan1922 -- 12 Ocak 2021; 21:29:27 >

• bakıyorum da kupon satıştaki milleti silkeleyemeyen satıcılar konu paylaşımı yapanlara saldırıyor. hoşşşştt demek istiyorum onlara sadece. %100 karla milleti silkelerken iyiydi karınız yüzde %20-30a düşünce hemen ağlamaya başladınız. inşaAllah böyle konular hep açılır da milleti silkeleyemezsiniz.
  • PowerNowa kullanıcısına yanıt
    50 tlye satamayinca 10 siparisi tek gunde vermis bazi kupon saticilari ondan bu aglamalari.Ustune hepsi iptal olunca saldiracak biyer aramalari cok normal..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkkusGandalf

10luk çalışmıyor Türkiye seçiliyken kullanılamaz gözüküyor.
    Teşekkürler. 8 dolarlık kupon varmış onu kullandım artık.
  • Hocam buradan alalım almasına fakat daha önceden kullanılmış kartlar ile ödeme yapılmıyor çözüm var mı buna peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 38 sipariş verdim. 1 i ulaştı.

dağıtımda olanlarda var :D excel tablosundan takip ediyorum başka türlü olmuyor.
  • arkadaşlar 20 dolarlık kuponlar tam olarak hangi tarihte başladı bilen var mı ? geçtiğimiz yıllarda da oluyor muydu böyle kuponlar.
  • dolcia kullanıcısına yanıt
    Özür dileriz senden 60 tl'ye almadığımız için. Gerçi benim forumdaki satıcıdan 45 tl'ye aldığım gün (28 Aralık) 50 tl'ye kadar inmişsiniz. :)

(29 Aralık'ta bu konuyu görüp plati'ye baktığımda hesaplar 35 tl'ydi. Sonrasında 20 tl'ye kadar düştü zaten)

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceylan1922 -- 12 Ocak 2021; 23:52:10 >

• Bir kaç kişi almaktansa herkes aldı ihtiyacını karşıladı ve bitti. Bu kadar.
    Kupon satanlara birşey diyenem . Onlar sayesinde öğrendim ve birkaç alışveriş yaptım ve zannetmiyorum karları çok olsun. 45tl aldığım zamanlarda bu konu açıldı ve plati ye baktığımda kuponlar 4 5€ idi oda gösteriyor ki 5 10tl belki kar ile satıyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.