Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim 20 dolarlık kuponla geçersiz ödeme yaptığım ürün var limit açana kadar süresi dolabilir iptal etsem kupon patlar mı geri gelirmi yada kuponu başka bir ürünle değiştirebilir miyim
  • west kullanıcısına yanıt
    hocam ne aldn çok merak ediyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: janessery

Arkadaşlar benim 20 dolarlık kuponla geçersiz ödeme yaptığım ürün var limit açana kadar süresi dolabilir iptal etsem kupon patlar mı geri gelirmi yada kuponu başka bir ürünle değiştirebilir miyim
    Bunun cevabını kimse bilemez. Bir an evvel ödemeyi tamamlayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 günü var ödemenin inşallah ödemeye çalışacağım
  • PowerNowa kullanıcısına yanıt
    %90 alıp sattığım ürünlerle alakalı ticaret.
    %10 u keyfi aldıklarım

arabaya ön böbrek bmw e90
    Havalansırma panjuru kırıktı
    Şeffaf start stop buton bmw e90 için
    90x50 keyboard altına suni deri pad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi west -- 13 Ocak 2021; 2:48:58 >
  • 8.80 / 8.81 gelmiş bence oranı da güzel hazır indirimler de başlayacak 59 cent'e satılıyor...
    https://plati.market/itm/8-80-8-81-aliexpress-for-tr-pl-alg-and-more/3068540

ama son kullanma tarihi belli değilmiş sanırım 2 günde olabilirmiş 7 günde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 13 Ocak 2021; 1:10:12 >
  • Gonderi yurtdisina sevk edildi Send item abroad (EDI-received)
    Kargom kaç 4 gündür bu şekilde :(
    Ölücüler doldurdu tabii kargo'yu bize sıra gelmiyor.
  • xnes X kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var 3-5 kargo mu doldurcak yazanı anlayın önce gönderiniz yola çıkmış artık uluslararası ışınlancak hali yok demi.
  • Dostum 3-5 kişi'yi sen forumdakilerden ibaret zannetmeye devam et.
    Forumdakiler kupon alsa satıcının elindeki kuponlar stok yenilemesine rağmen 1-2 saat içinde biter mi?
    Onuda geçtim satıcılar artık Türkiye de geçerli değildir yazmaya başladı. (Bizimkiler satıcıları da bıktırdı.)
    Özellikle Türkiye yazıyorlar en çok alım bizim Ülke den oldu.
    Anlayacağın sen ölücüleri sadece forumdan ibaret zannetmeye devam et.
    Hadi hayırlı günler.
    Saçma saçma düşüncelere girmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrylmztt

https://tr.aliexpress.com/item/1005001631330689.html?spm=a2g0o.cart.0.0.13cd3c00KUv8PS&mp=1https://tr.aliexpress.com/item/4000539506338.html?spm=a2g0o.cart.0.0.13cd3c00KUv8PS&mp=1

İki ürünü satın aldım,20 doları aştığı için 28 TL aliexpress'e 38 TL kupona ödedim,muhtemelen de 40 lira gümrük gelicek.70+40 110 TL
    Kulaklık geldi,toplamda 23.5TL ödedim.

• Türkiye aliexpress için CIS ile aynı kampanyaları sağlıyor . Türkiyede geçmez veya satılmaz denip cis 'de geçiyorsa bilin ki kullanabilirsiniz ama siz yine de TR için ürünler alın yoksa bir şey olduğundan "Türkiye'ye satılmaz / kullanılmaz yazıyor almasaydın" gibi bir yanıt alırsınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 13 Ocak 2021; 14:23:32 >
    o iş öyle değil bence çoğu kişi alıp sipariş verip,, bankaya harcama itirazı açmıştır,, şimdi aynı şekilde aliexpres ten ürünü teslim alıp ya bozuk çıktı derler ya kırık çıktı derler bi kulp bulurlar hırsıza kilit tutmazmış,,, amazon ve aliexpres ten birçok satıcı bu sebeplerle Turkiye ye satışı bile kapatmıştır geçmiş yıllarda

hırsız ve dolandırıcı arkadaşlar sagolsunlar dünyada adımızı çıkartmış, kabul etsekte etmesekte bu gerçek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Beyin yerine ne kullanıyorsun anlamıyorum yazıdğına cevap atıyorum ne diyorsun istersen 1m gönderi olsun sanırsın arka mahalle kargocusu bunlar. Ya sabır...
  • Bi ürün aldım ödeme onaylandı dedi sonra anında closed oldu.Sonra başka ürün alıp kuponu kullandım.Ama ilk alışverişin parası provizyonda bekliyor hala ne yapmam gerek.
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    Geri iade edilir merak etme
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    6 gün geçti hocam normalde gelmesi gerekmezmiydi?Çok ta şey aldım takipte zorlanıyorum kart hareketlerini.
  • nirvanha kullanıcısına yanıt
    Normal şu ana kadar, paparada 1 ay sonra aldığımı hatırlıyorum iadeyi. Bu arada öneri ürünü olan var mı? Kablo bakıyorum da ugreen kargo ücreti çıkarıyor çıkarmıyordu noldu böyle?
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Ugreen 20 doları geçmeden kargoyu ücretsiz yapmıyor sanırım. Hatta aynı sepette Ugreen official store'dan ücretsiz kargo seçili bir ürün olmasına rağmen diğer üründe kargo fiyatı oluyor. Garip bir stratejileri var bayadır. 3 usd sanırım bir de kargo fiyatı.
  • aceylan1922 kullanıcısına yanıt
    Hocam açıklama kısmı değişmemiş 5 usd altı için takipsiz kargo gözüküyor 5usd üstü siparişler için takipli kargo(ücretsiz) gözüküyor, bu tamamen türkiye'ye yönelik negatif ayrımcılık bu da sağ olsun dolandırıcı tayfa yüzünden. Sıkıldım halkımın cahilliği, hırsızlığı, unutkanlığından.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.