Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
523.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kodu aktif etmenize gerek yok. Hesabın içinde kupon olması lazım. Almak istediğiniz şeyi sepete ekleyin 8 usd zaten düşecektir.aldiginiz hesapta kuponlarım kısmında 8 usd kuponu kontrol edebilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SezZzaR S kullanıcısına yanıt
    Kod aktif olması gerekiyor zaten kuponlarım yazan yere tıkla görürsün
  • redali kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın ilk Çin siparişi sanırım. Türkiye'ye varınca bile kaç gün gümrükte beklettiklerini görünce ne yapacak acaba?

• 8.80 dolarlık kupon ile ben de ilk siparişimi vermiş bulunmaktayım kargolanması bekleniyor. ödeme onaylandı yanı sorun yok şimdilik
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Benim siparişler 12-13 günde ulaştı, hatta 1 tanesi 7 günde ulaştı. Sanıldığı kadar geç gelmiyor.
  • androidmakaleniz kullanıcısına yanıt
    Ona bakarsan şuan ki beklediğim sipariş, 8 günde Çin'den Türkiye'ye oradan ilçeye geldi. Ama bu 8 günün 4 günü İstanbul gümrükte bekledi. Belli olmuyor hiç, bir önceki siparişimin gelmesi de 1 ayı buldu mesela. Çok siparişim oluyor aliexpress'ten ve hepsi de takipli kargo üstelik, değişiyor süre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

Kodu aktif etmenize gerek yok. Hesabın içinde kupon olması lazım. Almak istediğiniz şeyi sepete ekleyin 8 usd zaten düşecektir.aldiginiz hesapta kuponlarım kısmında 8 usd kuponu kontrol edebilirsiniz
    İşte ben hiç beceremedim ilk başta. Yanlış anlamışım. Meğer orada çıkan mail ve şifre ile üyelik alıyormuşum. Aralarında virgül falan olduğu için ne olduğuna anlam verememiştim deneye yanıla çözdüm. Çok teşekkürler :) İlk siparişimi verdim, 118 TL'lik sipariş 50 TL tuttu. Ödemeyi aldı hayırlısı bakalım :) Önceden sipariş verdiğim bir satıcıdan aldım.
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Ben o kodun bulunduğu hesaba girememiştim çözdüm çok teşekkürler ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Ona bakarsan şuan ki beklediğim sipariş, 8 günde Çin'den Türkiye'ye oradan ilçeye geldi. Ama bu 8 günün 4 günü İstanbul gümrükte bekledi. Belli olmuyor hiç, bir önceki siparişimin gelmesi de 1 ayı buldu mesela. Çok siparişim oluyor aliexpress'ten ve hepsi de takipli kargo üstelik, değişiyor süre.
    Hocam selamlar, Ben de yeni yeni siparişler vermeye başladım aliexpress'ten. Anladığım kadarıyla minimum bir bedel/vergi çıkıyor (16,25 TL) gönderilere değil mi?
    Mesela paketin üzerinde 1 dolar ve 3 dolar yazan 2 adet gönerime 16,25 TL vergi çıktı ancak 12 dolar yazan bir gönderime 26,42 TL vergi çıktı. Bunun detayını tam olarak biliyor musun?
    Gelen siparişi minimum 5$ olarak sayıyorlar, normalde gümrük vergisi ne alırsan al AB ülkelerinden geliyorsa %18 diğer ülkeler için %20 (Bazı istisnai ürünler hariç, kitap vs.) Onun için o gün ki kurla 1$ vergi + gümrüğe sunma ücreti ödüyorsun.

Paketin üstünde 5$ üzeri bir değer yazıyorsa ona göre vergi veriyorsun.
    Misal; 10$ ise paket üstünde yazan ücret. 2$ + 8.0TL(Gümrüğe Sunma Ücreti) + 0.8 TL(Damga Vergisi) = 2*7.5TL+8.0TL+0.8TL = 23,8 TL vergi çıkar. Normalde sipariş için ödediğin kargo parasına vergi ödemezsin tabi, satıcı bunu düşüp yazıyorsa paket üstüne.
    Kısaca en az 16.5TL civarı bir vergi ödüyorsun ne alırsan al.

Birde TV, radyo, uydu alıcısı gibi bandrol alınmasını gerektiren ürünler var, onlara da ayrıca vergi ödüyorsun ama tam detaylarını bilmiyorum şuan için.
    https://www.ticaret.gov.tr/gumruk-islemleri/sikca-sorulan-sorular/bireysel/posta-ve-hizli-kargo-muafiyeti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 14 Ocak 2021; 1:7:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Gelen siparişi minimum 5$ olarak sayıyorlar, normalde gümrük vergisi ne alırsan al AB ülkelerinden geliyorsa %18 diğer ülkeler için %20 (Bazı istisnai ürünler hariç, kitap vs.) Onun için o gün ki kurla 1$ vergi + gümrüğe sunma ücreti ödüyorsun.

Paketin üstünde 5$ üzeri bir değer yazıyorsa ona göre vergi veriyorsun.
    Misal; 10$ ise paket üstünde yazan ücret. 2$ + 8.0TL(Gümrüğe Sunma Ücreti) + 0.8 TL(Damga Vergisi) = 2*7.5TL+8.0TL+0.8TL = 23,8 TL vergi çıkar. Normalde sipariş için ödediğin kargo parasına vergi ödemezsin tabi, satıcı bunu düşüp yazıyorsa paket üstüne.
    Kısaca en az 16.5TL civarı bir vergi ödüyorsun ne alırsan al.

Birde TV, radyo, uydu alıcısı gibi bandrol alınmasını gerektiren ürünler var, onlara da ayrıca vergi ödüyorsun ama tam detaylarını bilmiyorum şuan için.
    https://www.ticaret.gov.tr/gumruk-islemleri/sikca-sorulan-sorular/bireysel/posta-ve-hizli-kargo-muafiyeti
    Gayet aydınlatıcı oldu teşekkürler.
    Bir de şunu sorcam; Aliexpress'te aynı anda hem kupondan hem de ücretsiz teslimattan (belli bir bedel üzerinde ücretsiz olanlar) faydalanabiliyor muyuz? Muhtemelen cevap hayır ama yine de sorayım dedim :)

Ücretsiz teslimat olanlarda kuponu kullanabiliyorsun.
    Elinde 80TL'lik alt limitli kupon varsa
    Aynı ürün 50TL+30TL kargo olanda kullanamazken,
    80TL Ürün + ücretsiz kargo ise kullanabilirsin.
    Belirli miktardan sonra ücretsiz olanlarda yine geçiyor olması lazım ama denemedim tam olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xnes

Aliexpress hesabının şifresini değiştirin. Kendi mail adresinizi girin. Aynı zamanda güvenlik soruları ekleyin. Kupon satıcısı alamaz hesabı geri.
    Hocam bunu nasıl yapıcaz. Şifre ya da email değiştirmek istediğimde ya şuanki maile bir şey gönderelim ya da bizimle iletişime geçin diye bir şey çıkıyor bende.
    ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ

• illanois kullanıcısına yanıt
    Hocam aynısı bende de oldu bugün. telefon numaramı girerek doğruladım
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 15 Ocak 2021; 15:24:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolcia kullanıcısına yanıt
    Sizin sayenizde araştırarak öğrendik. Size çok teşekkür ederiz hocam. Fahiş fiyata vermeseydiniz araştırma işine girmeyip koyun gibi sizden alacaktık
  • 8. 80 ve 12.8 dolarlık hesaplar denendi. Çalışıyor arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meddah58

8. 80 ve 12.8 dolarlık hesaplar denendi. Çalışıyor arkadaşlar
    12.8 olanda 25,6$'a mı tamamlamak gerekiyor?
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.