Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pep iki iademi 1 hafta aradan sonra bu sabah yatırdı.

• Double King Chicken kullanıcısına yanıt

2 gün sonra bu fiyat sanırım hocam. simdi 29 dolar.

• https://tr.aliexpress.com/item/32821133481.html

Mifa A10 sepete ekleyin. 3 gün sonra 21 dolardan alabilirsiniz.

2 Adet aldım 1 tane daha alabilirim bu fiyattan...

• Radical Brain kullanıcısına yanıt

Haklısınız. Yurtdışından gelen paketlere müdahale edemiyorlarmış. Yurtiçine girdikten sonra, paketin üstünde isim ve tc yazıyorsa adres değişikliği yapmaları lazım. Sanırım bu kargo olayında çok şey bekliyorum PTT'den.

• Güzel fırsat hocam. Hoparlör gayet kaliteli sesi etkili.

Ufak bir sorunu var işte. Müzik çalmıyorken ince bir cızırtı çıkarıyor sadece. A10lar gelince dönüş bekliyorum ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xtcx

https://tr.aliexpress.com/item/32821133481.html

Mifa A10 sepete ekleyin. 3 gün sonra 21 dolardan alabilirsiniz.

2 Adet aldım 1 tane daha alabilirim bu fiyattan...

Kablolu baglati oluyormu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CJ11

durum ne hocam

Adamlara birşey yazıyoruuz 10 saat sonra dönüyorlar kanser olacağım :) Sonuçlandırdığımda bilgi vereceğim. İki hesabın birini 21 dolar olarak ayarlamış diğerini unutmuş. Tekrar yazdım onu da 21 dolara çek diye. İkisi de 21 olsun ödeme yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrafs

Hocam kendi adıma söyleyim tv’ye air kumanda,tv box, tv arkasına ambient light, ssd, şarjlı diş fırçası ve başlıkları, araç süpürgesi, saat kordonları, bluetooth kulaklık, ssd kutusu, mouse, iptv, araba için ufak tefek şeyler, hamak, elektrikli kahve değirmeni, çadır için şişme yatak.. şimdilik bunlar :)

Airkumanda lazım hocam linki verirsen onun üzerinden alayım.

• [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt
    Satıcı ürünü kapatmış hocam başka satıcılarda bulabilirsin satan çok, kumandada güzel memnunum. Ama klavye yoksa tvde, tavsiyem bunların arkasında klavyesi olanlar var onlar daha kullanışlı olur, klavyen varsa ürün güzel tavsiye ederim. 16₺ vergisi çıkıyor

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ
    bizden 5 saat ilerdeler belki geceye denk gelmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: CJ11

bizden 5 saat ilerdeler belki geceye denk gelmiştir

Gerçekten kanser oldum. Sorunsuzca şunu bir alayım bir daha uğraşmam böyle. Aynı hesaptan farklı kupon olsa hiç sorun değil. Ama işin içine farklı hesap girince anlaşmakta çok zorlanıyoruz.

• barut78 kullanıcısına yanıt

Oluyor

• Gurul kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç ya ben 75 dolarlık multimedya aldım bugun elime ulaştı. Benim talebim olmadığı halde üzerine 20 dolar yazmış satıcı. Ve 38 tl vergi ödedim
    Hocam çok küçük satıcılar hariç hicbir satici bunu kabul etmez bence. Hiç uğraşmayın olan aldığınız kuponlara olur
  • -BES- kullanıcısına yanıt

araç multimedyası mı? link alablirmiyiz

Hocam senin taktiği honor band 6 almak için yapabilirmiyiz acaba :D ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ
  • bayramcinar B kullanıcısına yanıt

geç kaldınız, ramciler kendi aralarında anlaştı +60 70 tl fiyat artırdı, şuan pek değmiyor yaklaşık 200 tlye falan geliyor kaliteli ramler zaten 280e amazon satıyor çok daha güzel ram. tabii ki takip edin ama şuan yığılma dolayısıyla fiyat artırdıklarını düşünüyorum malum çin tatili mevzusu, siparişlere yetişemiyorlar muhtemelen, sakinleşince ortalık tekrar indirim yapacaklardır.

bu arada önceki sayfalarda ram beklediğim kargomun iptal edildiğini söylemiştim, satıcıya mesaj attım iptal edilmediğini sadece o uçağın kalkışının iptal olduğunu, çok yığılma olduğu için bu sıralar bazı uçakların bekletildiğini bir sorun olmadığını söyledi, "shipment cancelled" diyorsa benim gibi hemen korkmanıza gerek yok biraz bekleyin derim genel olarak söylüyorum bunu ram için değil.al satçı hariç herkese iyi alışverişler, al satçıların üzerine de lanet yağsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Vagrant -- 5 Mart 2021; 15:58:4 >
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.