Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet bende geçen aynı hatayı yaptım. Ankara-Çankaya yerine Adana-Aladağ yazmışım. Hatayı fark edince önce ptt ile çözebilir miyim diye aradım. Fakat Yurtdışından gelen kargolara müdahale edemediklerini, yazan adrese gidip sonrasında iade olacağını söylediler. Daha sonrasında satıcıya mesaj attım fakat cevap vermedi. Bu arada paket kargoya verilmişti 25 şubatta, ben 26 şubatta iletişime geçmeye çalıştım. Satıcı cevap vermeyince, müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim. Müşteri hizmetleri satıcıyla iletişime geçti adresi değiştirmesini sağladı. Bu işlemi yaptığında kargo hareketinde"[China]Shipment ready for dispatch" yazıyordu.

• 2 sinde gelen 2 ürünğm için vergiler çıkmış. USB belleğe 17 RGB ampule 16 TL çıkmış
  • bugrafs kullanıcısına yanıt

kahve değirmeninin linkini atabilir misiniz?

• srg_n S kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrafs -- 5 Mart 2021; 10:25:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt
    durum ne hocam
    Süpürgenin çekişi nasıl hocam güçlü mü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaşlar "ptt iş yerinde bekliyor" ne demek, kargo sıkıntıda mı yoksa rutin işleyiş mi

• Gurul kullanıcısına yanıt
    Çok yüksek çıkmış, 100 liraya 56 TL vergi almışlar oha ..

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Hocam sipariş geçeli bayağı oldu ama henüz elime ulaşmadı
  • Thema kullanıcısına yanıt
    Sakin ol,sıkıntı yok demek..

Hocam biraz araştırdım da, gümrükte takılmış gidip almanız gerekiyor falan yazmışlar, inşallah sıkıntı yoktur.
    Her okuduğunuza inanmayın..gümrükte takılan ürün için bildirim yapılır,yapılmayanların da ekranda takibi yapılır,anlarsın gümrükte takıldığını..Bizim millet evrensel posta gümrük tabirlerini bilmiyor daha..adam ekranda zimmet edildi yazısını okuyunca aha diyor, benim ürün takılmış..yok halbu ki alakası

Eyvallah hocam, sağolasın

hocam bir kargom istanbul pim’den istanbul kim’e yönlendirildi gümrüğe girdi çıktı ve sonra bulunduğum şehirdeki gümrük müdürlüğüne geldi ama hala gümrük ücreti sıfırdı.Ptt işyerinde bekliyor yazdı ve ertesi gün eve ihbarname geldi. Ürün gümrüğe takılmış gidip aldım. Kargonuz ne durumda bilmiyorum ama gümrüğe takılan üründe böyle bir süreç oluyor

Hocam şimdi, gümrükten çıktı yazdı ve sonra depodan gönderi çıkarıldı yazdı normal gidiyor heralde, hayırlısı bakalım

• bay_gri kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam bakalim benimki ne alemde olacak. Grafik tablet almistim dersler icin. Ama ne yazikki gelmedi uzun suredir. Ptt guzel islese sikinti olmayacak ama o da karambole calisiyor.

• Double King Chicken kullanıcısına yanıt

Havit in kulaklik tutucusunu aldim. Cok hisuma gitti kalitrli bisi geldi. Kutusu pakrtlemesi kullanim kilavuzu vs. Sasirtici dedim. Kulakligina baktim. Turkiyeye gondetim yok. İspanya dan gonderim vardi o daturkiyeye degil. :/

Dediginiz modeli inceleyim gonderim var mi diye

• E1000 e baktiydim ben de hemen bakayim ona da. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Radical Brain -- 5 Mart 2021; 11:36:9 >
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.