Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bluetooh hoporlere baya vergi çıkıyor hem saat hem hoporler 10 TL sadece kes onuda 10 tl fazla bir şey değil ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr_Otis

Arkadaşlar çok ilginç bir şey daha başıma geldi,
    Geçenlerde yanlış havya kalemi gelmişti aliexress iade etti parayı.
    Şimdi de Bluetooth kulaklık beklerken paketin içinden diş parlatma aparatları çıktı. 23 lira vergi ödedim gittim ptt den kendim aldım.
    1.sizce çinden mi böylece geldi ?
    2.gümrük memuru ürünü mü değiştirdi?
    İnanın şaşkınlık içindeyim. Daba gelen siparişlerden yüzüm gülmedi.sizce ne yapayım başına böyle bir şey gelen oldu mu?

Sendeki bu şanssızlık kimsede yok ya. PTT'ciler bunu değiştirmekle uğraşmaz. Yanlış gönderilmiştir.

• integer kullanıcısına yanıt
    Router modem hocam. Peki şimdi ne olacak ne yapmam gerekiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt
    Sorma üstad, senin incelemen sonrası akıllı saatten de aldım ondan da hıyar çıkacak diye ödüm kopuyor bakalım ne olacak
  • Bence ara ver biraz hocam

• Bu singapur post neden yavaş 25inde çıkan kargo türkiyeye gelemiyor mu ya

• DarkLegionn kullanıcısına yanıt
    Yavaş değil şu an yanwen dahil hepsi yığılmış durumda..Çin tatilden çıkıp birden satıcılar kargolamaya başlayınca koptu film..

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Yanwen ülkeye giriş yaptı Singapur hala gelmedi.
  • Kaliteli iptv önerisi olan var mı.

• duren kullanıcısına yanıt
    Çıkmış olanlarda sorun yok zaten,Çin'den çıkamayanlar da sorun benim hepsi bekliyor..

• Önemli kupon üreticilerinden biri kupon üretiminin 2 kat zorlaştırıldığını ve artık daha az kupon üretebildiklerini söyledi. Muhtemelen fiyatlarda kalıcı şekilde artış olacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -BES- kullanıcısına yanıt

ben de vw polo icin bakiyorum ucretsiz kargo 122 dolardan asagi bulamadim. :/

• Arkadaşlar platiden aldığım kupon ile temiz bir pc den gizli sekme üzerinden alışveriş yaptım temiz bir kredi kartı ile. Ancak güvenlik nedeniyle ödeme alınamadı temyiz seçeneği çıkıyor bunu aşma yöntemi var mı kupon yanacak mı bu durumda ? Hata kodu csc_7200026
  • ghostranger61 G kullanıcısına yanıt
  • [C_a_N_e_R] kullanıcısına yanıt
    Hocam sen alabildin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

şahsa bağlı benimkisi ulaşamadığında beni telefonla arıyor, nakitim yoksa ibanıma atarsın yeğenim deyip gidiyor, her zaman 50 kuruş altı küsüratı almıyor, param eksikse sana zaten 2 3 günde bir geliyom diğer geldiğimde ödersin diyor,

iş yükünden dolayı taşeron elemanlar takviye olarak çalışıyor ptt kargoda, onlarda böyle küçük hesaplar yapıyor. yoksa yaşını başını almış gerçek ptt çalışanları bu şekilde yapmaz herhalde.

• dolcia kullanıcısına yanıt
    ee satışlarda durdu ama..eskisi gibi değil

• Alex Denver A kullanıcısına yanıt
    kupon fiyatlarına zam bekliyor musunuz ? ve bu kuponlar yavaşça bitiyor deniyor doğru mu ?
  • yanwen tarafından gelen kargolar yıgıldı tarih sırasına göre gidiyorlar bugun 2sinde ve daha önceki gelen yanwenler geçti gümrükten yarına sanırım 3 üne gelenler geçicek

• Kuponlu hesaplar ile ödeme yaptıktan bir kaç gün sonra sipariş iptal olmakta, nedeninde ürün hesap güvenliği... tekrar deneyin yada kupon kullanmayın demekte. Bu hesaplar cöp mü oldu, sebebi nedir?

Sondan 100 sayfa yorum okudum, pek cevap bulamadım.

Bu kuponlarla alabileceğimiz iyi bir dron tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

Dron dışında neler önerebilirsiniz?

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.