Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: resdemx

önceki hafta gelen kargolarımı ptt gönderiden sorguladığımda hepsinde isim ve adres yazıyordu ama şuan gümrükten geçen 3 kargom var hiçbirinde isim ve adres yazmıyor. sadece nokta koymuşlar bu ne anlama geliyor ?

RH kodludur yanwen getiriyor normaldir İ*** Y** ( isim yok yazıyorlar ) veya nokta koyuyorlar

sadece paketin üstünde isim adres oluyor, ptt uğraşmamak için böyle yapıyor zaman kaybı vs sanırım

daha önceki kargolarınızı singapur getirmiştir onların sistemi aliexpres'e entegreli adresi direkt ptt sistemine yansıtıyor

• 3.25 e inmiş ne zamlanması. Benim çoğu siparişim zamlıyken alındı zaten bana koymaz daha :) 50 TL ye yakın fiyattan aldım ben 2-3 kere. Şimdi indi 20-25 tl ye vay be.

• Hesap doğrulama istiyor ne yapmak lazım dostlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekstra kupon varda ben mi. Kaçırdım?

Az önce aldım 20 dolarlık kuponu kullandım başka kupon görünmüyor

AnderWezar dan alıyorum sadece, yalnız adamın buraya kadar gelmesi beni çok şaşırttı, nasıl bir teşkilatsa
    Trendyoldan pirinç alıyoruz 5kg eksik geliyor keko. beğenmiyorsan geri yolla boş laf yapma diyor,

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ

• Arkadaşlar diş fırçası aldım 2 adet verginin düşük çıkması için fiyatı düşük göstermek dışında ne yapabilirim?

Ürünü ne olarak yazmalı paketin üzerine satıcı?
    @topkapısarayı hocam siz extra bir şey dediniz mi satıcıya fiyat ve ürün ile ilgili?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duren -- 3 Mart 2021; 21:38:0 >
  • maicole kullanıcısına yanıt

Aynı durumdayım annemin babamın numarasını girip denemekte tereddüt ettim aldığım iki hesap bu durumda .bayadır alıyordum ilk defa böyle oldu.benden kaynaklı bi hatamı yoksa hesaptan kaynaklımı anlayamadım

• duren kullanıcısına yanıt

Nerde hocam o güvenli mi?

• soldier_x kullanıcısına yanıt
    Evet hocam güvenilir. Konunun linkini burada
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/148081164
  • duren kullanıcısına yanıt

Hocam bugün 2 tane şarjlı diş fırçası geldi tek paket, satıcı diş fırçası yazmış ve 8$ yazmış. 16₺ vergi çıktı. Gümrük beyan ücretimi azaltın diyebilirsiniz başka bişeye gerek yok

• Tamamdır teşekkürler hocam
  • Kupon kodu varmı aktif veya nasıl alırım cabuk
  • ysf1808 Y kullanıcısına yanıt
    Forumdan 20 dolarlık kupon alabilirsiniz veya 10 dolarlık kuponu kendiniz konunun en başında yazan şekilde alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

3.25 e inmiş ne zamlanması. Benim çoğu siparişim zamlıyken alındı zaten bana koymaz daha :) 50 TL ye yakın fiyattan aldım ben 2-3 kere. Şimdi indi 20-25 tl ye vay be.

Zaten zam hikayesini ortaya atan kisiler kupon saticilari. Millet sabredip bir sure daha almasa fiyatlar gittikce ucuzlayacak ama yok o yüzden suanda bile sürekli 5tl 5tl fazla dan vererek alıniyor halbuki beklense topluca düşecek fiyatlar. Ben alacağımı cinliler bayram tatilindeyken bayagi aldim birde 3 gun once aldim daha alacak pek birsey zaten kalmadi. Birde vergiler ne oluyor ne bitiyor birikti her birine en kötü 16tl verilecek ciddi para yapıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 dakikadır  Payment being verified bekliyor. Hiç bu kadar bekletmemişti.  

• cek birlestirerek anlastiginiz bir satici varmi arkadaslar.. eger varsa nasil teklif ediyosunuz direk yazsak aliexpres kontol flan ediyormudur acaba..
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.