Şimdi Ara

ALİEXPRESS KUPONLARI KENDİNİZ ALIN EN UCUZ SATIŞ SİTESİ (274. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.031
Cevap
356
Favori
524.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Yurt Dışı Alışveriş #Aliexpress
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süper,kaça satıyo ki kendi sitesinde..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redali

Olması gereken vergi çıktığında sanki fazla ödüyormuş gibi oluyor aşırı absürt durum olmadığı sürece sesinizi çıkarmayın. 16 tl ödedikleriniz aslında vergisinin o olmadı çok belli ölücüğün bir sınırı var mantık çerçevesinde hareket edelim  

Bu konuda katılmıyorum sana..bu Aliexpress vergisi baştan sona yanlıştır,damadın hediyesidir bizlere..

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Bu vergi elbette baştan yanlış buna demedim şuan çıkan vergilere dedim artık geçen geçmiş giren giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raydr1c

20/20.01 satan varsa mesaj atabilir mi?

@AliCoupons_bot

telegramm

• redali kullanıcısına yanıt
    Ha tamam şimdi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Alex Denver

@AliCoupons_bot

telegramm

Alıntıları Göster
    Şöyle foruma özel fiyat versen de 20 lik kupon alsak.. Sample,20 dollar coupon 150 rub? What do you say

• quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Şöyle foruma özel fiyat versen de 20 lik kupon alsak.. Sample,20 dollar coupon 150 rub? What do you say

Alıntıları Göster

Maalesef bunu kabul edemiyoruz.

Onaylıyorum, yeni kupon edinme ile ilgili sorunlar hakkında şimdiye kadar verdikleri, ancak endişe verici birçok rapor var.

• Aha Anderwazer'de de sıkıntı varmış fiyatlar her an uçuşa geçebilir alacaklar alsın fiyatlar yükselmeden.
  • Arkadaşlar "closed" olan bir siparişinizin geri ödemesini alabildiniz mi? Ödemeyi geri aldıysanız ne zaman aldınız? Bende geri alınacak ödemeler baya birikti de  

• geçmiş olsun kısa süre içinde zam geliyor fiyatlara

• dolcia kullanıcısına yanıt
    Hocam gelse ne yazar geçen geldi de noldu kimse almayınca düşürdüler, yine düşecek..gidip 5 doları kupona vermez herkes..

• kizilperi kullanıcısına yanıt
    Alıntıladım. Sonradan bakacam. Teşekkürler
  • önceki hafta gelen kargolarımı ptt gönderiden sorguladığımda hepsinde isim ve adres yazıyordu ama şuan gümrükten geçen 3 kargom var hiçbirinde isim ve adres yazmıyor. sadece nokta koymuşlar bu ne anlama geliyor ?

• forumda bir arkadaş akıllı saat bandında uygun ve güzel ozelligi olan su saati paylasmisti? 2 tane almayi düşünüyoruz. Önerir misiniz, alan var mı? veya alternatifi olan?

TRY 261.07 33%OFF | KOSPET probu IP68 su geçirmez SmartWatch erkekler tam dokunmatik yuvarlak ekran kalp hızı izleme akıllı saat erkekler kadınlar spor bilezik
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001592174383.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=20087048060&aff_fcid=5e8d90bbb7cb4280a08c7c3f53b1ab53-1614797152451-02716-_mKH7E3D&tt=MG&aff_fsk=_mKH7E3D&aff_platform=default&sk=_mKH7E3D&aff_trace_key=5e8d90bbb7cb4280a08c7c3f53b1ab53-1614797152451-02716-_mKH7E3D&shareId=20087048060&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=0f8b0f4f041347e5b1cc278710552fe3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ömürlük talebe kullanıcısına yanıt

Bana kalırsa bu tür elektronik saatlerde öncelik yazılım o da fitbit gibi markalar çok pahalı olduğu için ben mi band 5 kullanıyorum. Xiaomi artık yazılım konusunda kendini geliştirdi mi band serisi ile. Veya amazfit saatlere bakılabilir xiaomi saatlerinin üreticisi üretiyor.

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt

hocam kupon üreticileri üretimde bir değişiklik olduğunu bu sebeple daha az kupon üretebildiklerini söylüyorlar. fiyatın düşmesinin sebebi insanların almaması değil kuponların bolluğuydu. kupon üretimi düşerse fiyat düşmez maalesef

• Mar4cA kullanıcısına yanıt
    Vakıf sanalla odemistim. Bir siparisim aninda closed olmustu, bir siparisimi de ben iptal etmistim ikisi de 8 gun sonra hesabima gecti.
  • 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.