Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1783. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sattackus Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
42.516
Cevap
1.504
Favori
2.881.084
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin ürünü hangi kargo ile yolladılar hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    yanwen'di sonra china post oldu sanırım. LZ ile başlıyo CN ile bitiyo
  • evetkendisi E kullanıcısına yanıt
    Yanwen'in sonu YP ile mi bitiyor hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Atahan2626 kullanıcısına yanıt
    Şubeyi aradım, hanımefendiye sinirden kötü bir şey dememek için kendimi zor tuttum. Büyük saçmalık yani.
    China Post a geçmiş hocam en kısa zamanda gelir umarım daha önceki siparişlerim tr post ile 2 haftada gelmişti special line yanwen de hızlı diyorlar

• SheKilLll kullanıcısına yanıt
    kaç gündür bekliyorsunuz

• sroplaz33 S kullanıcısına yanıt
    Tr ye giriş yapalı 20 günü geçti ordan kargoya verileli de toplam 34 gün oldu sanırım

• valley4891_sony kullanıcısına yanıt
    orası öyle de TR'ye gelmiş artık, hangi posta olduğunun ne önemi var.

Aliexpress Ana Konu •
  • vjdrsjejv kullanıcısına yanıt
    LZ-CN fakat TR'ye gelmiş, ne önemi var ki?
    Aliexpress Ana Konu •

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evetkendisi -- 13 Temmuz 2020; 22:4:13 >
    Konudışıydı aslında

• https://tr.aliexpress.com/item/32794474515.html
    Şu ürün Türkiye'ye yollanır mı arkadaşlar? Toplam maliyeti ne olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01Mrt

Riga Letonya, sanırım takip kodunuz LV ile bitiyor. Letonya (Latvia) post oluyor kendisi ve takipsiz.
    Benimde bir paketim var bekliyorum, 2 temmuzdan bu yana Riga görünüyor ama maalesef gerçek değil.
    Gerçek olsa da bundan sonra takipte herhangi bir değişiklik olacağını sanmıyorum, çünkü takipsiz.
    Bugün ali expresten mesaj geldi siparişi vereli 78 gün doldugundan siparişin kapatılacagı ve 15 gün içinde itiraz hakkımı kullanabilecegimi belirtiler, bende dispute açarak ürünün bana ulaşmadığını belirtip ücret iadesi talebinde bulundum sonuç ne olur bilmiyorum.
  • AlleinMann A kullanıcısına yanıt
    11 dolar ücreti ödedikten sonra yollamaması için bir sebep yok aslında.
    Ama yine de belli olmaz bazıları var sırf kargo maliyetinden dolayı vazgeçebiliyor bu aralar tabi seni de süründürüyor.
    Toplam maliyeti kimse bilemez ama yüzde 20 vergi ilave edilecek kur artarsa artacak tabi birçok faktör var.
    Şuan için 40 dolarlık ürün alırsanız yaklaşık olarak 60 lira da vergi ödersiniz ama sürpriz olarak 15 lira da ödeyebilirsiniz.
  • Aliexpresse urun iade eden var mı? İade ucretine kullandigim aliexpress kuponunu da dahil etmiş.O şekil de mi iade ediyor yoksa kuponu kupon olarak verip kalan miktari mı veriyor

• Merhaba 29 Mayısta verdiğim sipariş hala havada gözüküyor. PTT kargo takip kısmında hep hatalı barkod yazıyor. 17 track sitesinde ünlem işareti çıkıyor. Sizce open dispute açmalımıyım?Aliexpress Ana Konu •
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnLocke.

Aliexpresse urun iade eden var mı? İade ucretine kullandigim aliexpress kuponunu da dahil etmiş.O şekil de mi iade ediyor yoksa kuponu kupon olarak verip kalan miktari mı veriyor
    Ben sipariş iptal ettiğimde kupon tekrar aktif olmuştu.
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Aslında derdim kupon değil.Dispute kararinda iade olarak belirttigi miktar kupon dahil miktar.Yani odedigim paradan yuksek.Eger oyle iade ederse kargo param cikar yollarim ama diger turlu zararli oluyorum.O yuzden sormustum

• Arkadaşlar acil yardım lazim aliexpress den TV box aldım çin den İstanbula geldi gümrüge girdi 105 TL vergi cikti sonra bulunduğum şehirde geldi oradan ilceme geldi torba açıldı ama cihaz evime gelmedi ben gittim orada bulamadılar bir hafta oldu üç kez gittim kargom yok .Bu durumda PTT parayı ödeyecek değil mi peki nasıl işliyor süreç ben ne yapacağım tazminat alacak mı ben çek ile almistim ürünü sadece kredi kartı ekstresindeki paramı mı alacağım ?
    Birde artık TV boxlara yüzde 40+ 7 euro + gümrüğe sunma parası almaya başladılar önceden yoktu böyle birşey ben bunu bilmediğimden başka cihaz da almıştım şuan geliyorlar misal 300 TL vergi cikti cihazı teslim almasam cihaz geriye gitse paramı alabilir miyim aliexpress den ?

• JohnLocke. kullanıcısına yanıt
    Kupon hariç tutarı iade ederler muhtemelen.

• ugur1706 U kullanıcısına yanıt
    Parani alirsin da vergiyi alamazsin.Artik donuşu yok onun.Urun gelir vergi kesildim mi odeyeceksiniz.Teslim
    Almamak cozum degil iade yatmaz bu sefer

• 
Sayfa: önceki 17811782178317841785
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.