Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu •

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
35.737
Cevap
1.506
Favori
2.361.157
Tıklama
Giriş
    1117 Mesaj

Kargoda böyle bir ifade var ne olduğunu bilen var mı ? Koleksiyon için filmde olan maskeyi almıştım prop replica. Ürün normal gayet niye böyle bir ifade oldu anlamadım. Zaten 11 hazirandan beri gelişme olmamış. Yanwen ile yollanmıştı 1 Haziranda.

İfadeyi bilen var mı ?

Hocam satıcı bölgesi ile alakalı olabilir şans işide olabilir. Artık kargolarda hareketlenme olur. Bana Shanghai üzerinden geldi. Resimde kaç gün geçtiğini görebilirsiniz. Hatta şuan dağıtıcıya verilmiş.

|
    |
    Mr.Governor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Jokerberg

kaçıncı günde iade talebi açtınız hocam ?

Alıntıları Göster
    Ben talep açmadım. Siparişte hata vardı iptal talebi yolladım satıcı direk onayladı. Dispute açmama gerek kalmadı yani.
    |
    |
    | Play Station 4 <> Fifa 20 |
    | PSN ID: TurgayBJK |
  • Yarbay
    8345 Mesaj
    Dağıtıma çıkardı PTT Kargo.

Şov yaptılar resmen ya acaip şaşkınım.

17 Haziranda geçmiştim siparişi bugün teslim olacak. 12 günde gelmiş olması bi rekor kendi adıma.
    |
    |
  • Binbaşı
    1401 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    KanGörünce Bayılan Vampir

Aynı satıcıdan 2 ürün siparişi verip adamdan cevap alamayınca iptal etmiştim. 1 tanesinde "Seller agreed to order cancellation" yazıyor. Bunun geri ödemesi birkaç gün içinde olacak mı? Diğeri de ben ellemediğim halde tekrar aktifleştirilmiş ve "The seller is processing your order" yazıyor. Asıl almak istediğim ürün buydu da ben iptal ettiğim halde nasıl aktifleştiriliyor onu anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam AZ kodu geldikten sonra 17 gün içinde kargoları teslim aldım.https://www.ship24.com/ adresinden AZ kodu geldi ise buradan sorgulatın.

Taşıyıcı firma "CLEVY LİNKS" https://clevylinks.com/ ise (Yanwen tesisinde süreç bitince genellikle bu firmaya teslim ediliyor Azerbaycan üzerinden gelince bu firma taşıyor hatta kargonun üstünde firmanın adreside yazıyor.)
    inquiry@clevylinks.com

Buda firmanın mail adresi bunlara ingilizce derdinizi anlatın kargo hakkında bilgi veriyor. Bir ara Yanwen kargo durumunu 10 gün boyunca güncellemedi bende bu firmaya mail attım. Böyle bir dönüş aldım. Kolay gelsin.

|
    |
    Fr.BJK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    8345 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: falcon_X1

Hocam AZ kodu geldikten sonra 17 gün içinde kargoları teslim aldım.https://www.ship24.com/ adresinden AZ kodu geldi ise buradan sorgulatın.

Taşıyıcı firma "CLEVY LİNKS" https://clevylinks.com/ ise (Yanwen tesisinde süreç bitince genellikle bu firmaya teslim ediliyor Azerbaycan üzerinden gelince bu firma taşıyor hatta kargonun üstünde firmanın adreside yazıyor.)
    inquiry@clevylinks.com

Buda firmanın mail adresi bunlara ingilizce derdinizi anlatın kargo hakkında bilgi veriyor. Bir ara Yanwen kargo durumunu 10 gün boyunca güncellemedi bende bu firmaya mail attım. Böyle bir dönüş aldım. Kolay gelsin.

Şu an ki durum.

• Onbaşı
    34 Mesaj

Hocam kargonuz Azerbaycan'a gelmiş. Bundan sonra galiba kara yolu ile gelecek. 4-5 gün bekleyin bir hareketlilik olmazsa firmaya mail atarsınız. Ama kargonun geleceğinden eminim. "Turkey accepted by destination Post" bu yazıyı gördükten sonra ürün PTT tarafından kabul edilmiş olacak ve Türkiye macerası başlayacak.
    |
    |

Orijinalden alıntı: falcon_X1

Hocam kargonuz Azerbaycan'a gelmiş. Bundan sonra galiba kara yolu ile gelecek. 4-5 gün bekleyin bir hareketlilik olmazsa firmaya mail atarsınız. Ama kargonun geleceğinden eminim. "Turkey accepted by destination Post" bu yazıyı gördükten sonra ürün PTT tarafından kabul edilmiş olacak ve Türkiye macerası başlayacak.
    Azerbaycan ne alaka hala anlam veremiyorum :D İlk defa böyle bi durumla karşılaştım. Yıllardır aliexpressten ürün alırım ama bu ilk :)

Bekleyelim bakalım.
  • Yüzbaşı
    589 Mesaj
    merhabalar special line yanwen ile gönderen bir satıcı buldum ve aradığım birkaç küçük ürün kendisinde var hepsine ayrı ayrı kargo ödemek istemiyorum malumunuz her pakete ayrı ayrı vergi de ödemek istemiyorum bunları bir arada alma şansımız var mı?

Hocam onu bende bilmiyorum. Yanwen>Clevy Links firmasına teslim ediyor. Firmada Azerbaycan, Gürcistan ve Letonya üzerinden gönderiyor. Herhalde firmanın depoları o ülkelerde.

Yada farklı Uluslararası PİM gümrük bölümleri bakabilir örnek olarak Çinden gelen kargolar başka bir bölüm bakıyordur çok kalabalıktır. Ürünün gelmesi gecikebilir. Ama Azerbaycan, Gürcistan ve Letonya'dan gelen kargolara başka bölüm bakıyordur yoğunluk azdır hemen geçer ürün.
    |
    |
    Arkadaşlar size bir sorum olacak. Aşağıda linkini bıraktığım tableti(Xp-Pen Deco 03 M) 7-8 ay önce aliexpress'den 500 tl ye aldım 50 tl ptt benden para aldı. 2 ay önce aynı tableti bir arkadaşım 623 tl ye aldı. 233 tl ptt para aldı. Bu iş ile bilgili arkadaşlarımızdan ricam bize bir yol gösterebilir mi? Neden acaba böyle oldu.

https://tr.aliexpress.com/item/32856173105.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.641d48c5fErRVm&s=p&ad_pvid=202006290445245728080524073600014309714_1&algo_pvid=51638261-da68-4cf5-b95a-1dc969c52fde&algo_expid=51638261-da68-4cf5-b95a-1dc969c52fde-0&btsid=0ab6fab215934311242692600ef882&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

• Onbaşı
    17 Mesaj
    Merhaba aliexpressten 25 mayısta alışveriş yaptım ama ptt kargodan takip edemiyorum barkod hatalı diyor. 17track gibi sitelerde 2 haziranda hava yoluna teslim edildi yazıyor. Satıcıya Türkiye' ye paketin ulaşmadığını söylediğimde bu mesajı yazmış. hello.need waiting. it has arrived your country. Taşıyıcı firma Singapur Post

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurleo -- 29 Haziran 2020; 15:29:5 >
    |
    |
    HatersGonnaHate

Selam arkadaşlar şu maskelerden alıp kullanan var mı?

İlk sorum virüse karşı mı üretilmiş yoksa hava kirliliği, toz moz vs bunlardan korunmaya mı yarıyor sadece?

Diğer sorum tek kullanımlık olup olmadığı. Muhtemelen tek kullanımlık değildir ama o zaman kendi sterilizasyonunu falan mı sağlıyor nasıl oluyor bu hijyen işi?

Son sorum da sıcak havalarda normal maskeden daha çok terletir gibi geldi gerçekten öyle mi? Bir de gözlükl kişilerde buğu yapma durumu nedir acaba?

#Aliexpress TRY 34.89 7%OFF | Xiaomi SmartMi PM2.5 Haze Mask Purely Anti-haze Face Mask Adjustable Ear Hanging Fashion 3D Design Light Breathing Mask
    https://tr.aliexpress.com/item/4000789558838.html?mb=RXlW80mvjZ8Wr7q&srcSns=Copy&tid=white_backgroup_101&tt=sns_Copy&image=U1f79f49f7c534434bc25f7cee2fd46f7n.jpg&aff_request_id=b4f814babfd24fcf9570d36f0439d7c6-1593437353906-08977-_BOheWl&spreadType=socialShare&aff_platform=default&sk=_BOheWl&aff_trace_key=b4f814babfd24fcf9570d36f0439d7c6-1593437353906-08977-_BOheWl&businessType=ProductDetail&templateId=white_backgroup_101&title=TRY+34.89++7%25OFF+%7C+Xiaomi+SmartMi+PM2.5+Haze+Mask+Purely+Anti-haze+Face+Mask+Adjustable+Ear+Hanging+Fashion+3D+Design+Light+Breathing+Mask&platform=AE&terminal_id=3b7d1607888c4a818cc6597b4f62ca15

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Çavuş
    52 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar

Singapur post ve yanwen'i biliyoruz, e-packet ne durumda düzeldi mi acaba ? Yoksa halen daha belli illerde dönüp duruyor mu ?
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ltgdby

merhabalar special line yanwen ile gönderen bir satıcı buldum ve aradığım birkaç küçük ürün kendisinde var hepsine ayrı ayrı kargo ödemek istemiyorum malumunuz her pakete ayrı ayrı vergi de ödemek istemiyorum bunları bir arada alma şansımız var mı?
    Ürünlerin tamamını tek satıcıdan alırsan tek pakette yollar. Ayrı ayrı yollamaz. Sen yinede satıcıya yazabilirsin.
  • Yarbay
    2389 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    HatersGonnaHate

quote:

Orijinalden alıntı: Di Zetemeno

Selam arkadaşlar şu maskelerden alıp kullanan var mı?

İlk sorum virüse karşı mı üretilmiş yoksa hava kirliliği, toz moz vs bunlardan korunmaya mı yarıyor sadece?

Diğer sorum tek kullanımlık olup olmadığı. Muhtemelen tek kullanımlık değildir ama o zaman kendi sterilizasyonunu falan mı sağlıyor nasıl oluyor bu hijyen işi?

Son sorum da sıcak havalarda normal maskeden daha çok terletir gibi geldi gerçekten öyle mi? Bir de gözlükl kişilerde buğu yapma durumu nedir acaba?

#Aliexpress TRY 34.89 7%OFF | Xiaomi SmartMi PM2.5 Haze Mask Purely Anti-haze Face Mask Adjustable Ear Hanging Fashion 3D Design Light Breathing Mask
    https://tr.aliexpress.com/item/4000789558838.html?mb=RXlW80mvjZ8Wr7q&srcSns=Copy&tid=white_backgroup_101&tt=sns_Copy&image=U1f79f49f7c534434bc25f7cee2fd46f7n.jpg&aff_request_id=b4f814babfd24fcf9570d36f0439d7c6-1593437353906-08977-_BOheWl&spreadType=socialShare&aff_platform=default&sk=_BOheWl&aff_trace_key=b4f814babfd24fcf9570d36f0439d7c6-1593437353906-08977-_BOheWl&businessType=ProductDetail&templateId=white_backgroup_101&title=TRY+34.89++7%25OFF+%7C+Xiaomi+SmartMi+PM2.5+Haze+Mask+Purely+Anti-haze+Face+Mask+Adjustable+Ear+Hanging+Fashion+3D+Design+Light+Breathing+Mask&platform=AE&terminal_id=3b7d1607888c4a818cc6597b4f62ca15
    Bu konuda sadece kargo, satın alma süreci vs gibi konular mı konuşuluyor arkadaşlar yanlış yere mi yazdım? Ürün yorumları için nereye yazmam gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Onbaşı
    31 Mesaj

Uluslararası taşımacılık bekleyen öğe diye yazıyor muydu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BonibonN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkürler peki her ürüne ayrı ayrı kargo parası mı vereceğim kargolar çok pahalı...
    |
    |
Sohbet
Media Sözlük
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.