Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1471. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
42.515
Cevap
1.503
Favori
2.881.035
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aliexpressten daha önce hiç bu fiyatlarda ürün almadım sizce alsam gelir mi herhangi bir problem yaşarmıyım satın aldığımda vergi vs olmaması için satıcıya ne yazmam gerekir?
    https://tr.aliexpress.com/store/product/LEMFO-L5-Smart-Watch-Men-IP68-Waterproof-Standby-100-Days-Multiple-Sports-Mode-Heart-Rate-Monitoring/1095026_32956893551.html?spm=a2g1y.12024536.productList_7175994.pic_0

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk_murat

Arkadaşlar 1 nisana kadar kullanım süresi verdikleri kuponu kullanarak farklı iki mağazada iki ayrı ürün almaya çalışırken hata veriyor ödeme kısmında. Kupon açıklamasında farklı mağazadan ürün alınabilir yazıyor halbuki. Deneyen var mı bu kuponu?
    Çözüm bulabildiniz mi? Aynı hatayı alıyorum olmuyor bir türlü.
  • Arkadaslar ürün aldim bozuk çıktı ürünü geri gonder dediler Peki ürünü geri gonderirken nasıl olacak kac para ödeyeceğim nasil olacak bilgisi olan varsa acil yazarmisiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Nasıl alınıyor bu hocam?
    Ben de tesadüfen gördüm. Perşembe ya da cuma 5-6 ürünün sepete eklemiştim, toplamda 70-80 dolar civarında ürünlerdi. Cumartesi sabah uygulamadan sepeti kontrol ederken üstte 25/5 kuponlar belirdi. Tıklayıp aldım. Kuponları jeton karşılığı ya da bir kupon-promosyon sayfasını tıklayarak almadım, sepette kendiliğinden belirdi. Sizde ürün ekleyip ara sıra sepeti kontrol edin.
  • neslihanyaman kullanıcısına yanıt
    Ürün boyut ve ağırlığına göre ptt ya da göndereceğiniz kargo şirketi belirliyor, önceden tam olarak kestiremezsiniz.

Linkten bir deneyin tahmini bir ücret öğrenebilirsiniz belki
    https://www.ptt.gov.tr/Sayfalar/Gonderi/Gonderi.aspx
  • Yirt ici diyor hesaplama

• Bir usb aldım şubatın 13 ünde 23 ünde uçak havalandı 15 gündür tr ye inmedi halen havada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birsey sormak istiyorum. Diyelim kucuk takipsiz paketimiz geldi uzerinde 5.20 tl vergi kagidi var. fakat postaci bizi evde bulamadi. ne olacak?? ben mesela o 1 tl lik urunu bu vergi yuzunden almaktan vazgectim. geri mi gidecek? cope mi atilacak?? eskiden apartman girisine birakirlardi. simdi nasil olacak?? ismimize vergi borcu mu cikacak urunu almasak ta??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slowrabbit -- 10 Mart 2019; 13:22:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspento

Çözüm bulabildiniz mi? Aynı hatayı alıyorum olmuyor bir türlü.

Alıntıları Göster
    Olmuyor malesef alamadım bir türlü.
    3 farklı mağazadan ürün ekledim gene olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk_murat -- 10 Mart 2019; 13:25:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_murat

Olmuyor malesef alamadım bir türlü.
    3 farklı mağazadan ürün ekledim gene olmadı

Alıntıları Göster
    Evdeki diğer kişinin hesabından 1 taneyi kullanmıştık acaba böyle bir tespit yapıp ondan dolayımı kullandırmıyor farklı hesapta olsa, sizde hiç kullandınız mı bu kuponu başka bir hesapta ? Araştırıyorum çözüm bulursam sizle de paylaşırım.
  • 5/25 kuponlarda 25 usd yi geçen alışverişlerde kullanabilirsiniz diyor..tek ürünmü 25 usd yi geçecek..sepet toplamımı acaba...? ama yorumlara bakınca sepet toplamının 25 usd yi geçmesi yeterli gibi...bazı arkadaşlar 2-3 farklı mağazadan alıp kuponu kullandığına göre....???
  • 5,2 den yırttık mı acaba?
    Aliexpress Ana Konu •
  • Merhaba , ilk defa deneyimim oldu aliexpresten alışverişe.

2 ayrı ürün aldım farklı satıcılardan.

02.09.2019 da aldım ikisiinide , iki satıcıda kendi bayramlarımı ne varmıs o ara o yüzden 15-02-2019 da yola cıktı ürünler.

1. Ürün suan gönderi havayolu tarafından kabul edildi diyor.
    2. Ürün suan mensei ülkesinden yola çıktı diyor.

Bunlar 15 - 16 sından beri böyle , bu ne zaman gelir norma bir süreçmi .

Ben şimdiye çine yürüyerek gider gelirdim halen gelmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dragon3781

Merhaba , ilk defa deneyimim oldu aliexpresten alışverişe.

2 ayrı ürün aldım farklı satıcılardan.

02.09.2019 da aldım ikisiinide , iki satıcıda kendi bayramlarımı ne varmıs o ara o yüzden 15-02-2019 da yola cıktı ürünler.

1. Ürün suan gönderi havayolu tarafından kabul edildi diyor.
    2. Ürün suan mensei ülkesinden yola çıktı diyor.

Bunlar 15 - 16 sından beri böyle , bu ne zaman gelir norma bir süreçmi .

Ben şimdiye çine yürüyerek gider gelirdim halen gelmedi.
    Hocam ürünlerin 60 gün teslim garantisi var, gelmez ise anlaşmazlık aç ve paranı al aliexpresten. Eğer gelirse istersen konuşursun çinliyle alım yaparsın göndermemesini söylersin. Ama açık anlaşmazlık aç ürünüm gelmedi diye, süren geçince hak iddia edemezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caspento -- 10 Mart 2019; 20:29:11 >

• hacı. H kullanıcısına yanıt
    UKİM e girmeden geçmiş, evet yırtmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okanhh -- 10 Mart 2019; 20:58:23 >
  • hacı. H kullanıcısına yanıt
    Bu kismi nereden takip ediyorsunuz normal ptt yurtdisi kargo bolumunden mi

• Viserion87 kullanıcısına yanıt
    Bu ptt sayfası yalnız sadece takıpli olanları görürsünüz ptt ile track17 tavsiye ederim takıp için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    Valla hocam trackda hala cinden cikmis gozukuyor sonrasinda kayit yok ama mal benim elime geleli cok oldu . Ayni sekilde olup hic ulasmayanda var malesef .takipsiz ise cok sorun oluyor.
    Siz bunlari alirken takipli mi takipsiz mi olacagini secebiliyormusunuz hocam

• Bana güzel bir kulaklık önerseniz (kulakiçi) 20-5$ kupon aldım aliexpresten 2 adet... 25-30$ civarı ürün bakıyorum.

Blitzwolf BW-VOX1 nasıldır mesela iphone6 da kullanacağım. Kullanım amacı müzik aşırı kaliteli bişey dinleyemem tabi Cks99 dan sonra ama çok kötü olmayacak bir ürün bakıyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takipsiz ürün olup da vergi çıkan oldu mu acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 14691470147114721473
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.