Şimdi Ara

Aliexpress Ana Konu • (1470. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
42.499
Cevap
1.501
Favori
2.879.895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
189 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14681469147014711472
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelen her ürüne 5.2 ödeyeceksek iyi, en azından kargolar kaybolmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kargocu da kapıya atıp gitmez diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

Kargocu da kapıya atıp gitmez diye düşünüyorum.
    Bu açıdan bakınca çok mantıklı
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    aşağı yukarı o meblaya zaten takipli ürün alabiliyorsun. hem daha hızlı geliyor hemde kaybolmuyor. 1 dolarlık ürüne 1 dolar kitlemeleri sorun. 24 parça siparişim vardı hepsini iptal ettim.
    asıl sorun şu her pakete aynı 5,2 yi mi alacaklar yoksa 50tl olan pakete farklı tarife mi uygulayacaklar? benim için asıl mesele bu malesef. şimdiye kadar gördüğüm hep 5,2 daha farklı ödeyen varsa yeşillendirsin lütfen
  • hacı. H kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam size. Artık her şeyi Ali den alamayacağız o zaman, 10 kalem ürün sipariş etsek, 25 lira ücret edecek ek olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: hacı.

aşağı yukarı o meblaya zaten takipli ürün alabiliyorsun. hem daha hızlı geliyor hemde kaybolmuyor. 1 dolarlık ürüne 1 dolar kitlemeleri sorun. 24 parça siparişim vardı hepsini iptal ettim.
    asıl sorun şu her pakete aynı 5,2 yi mi alacaklar yoksa 50tl olan pakete farklı tarife mi uygulayacaklar? benim için asıl mesele bu malesef. şimdiye kadar gördüğüm hep 5,2 daha farklı ödeyen varsa yeşillendirsin lütfen
    ürün değeri 22eu/usd tam hatırlayamadım sınırı
    üzerindeyse gümrükte ürüne göre %20 + ötv vs çıkabilme olasılığı var

ama bu tutarın altındaysa 5,20 gümrüğe sunulma ücreti fatura edildikten sonra adresinize dağıtıma çıkar

tabi dediğim olay ürün gerçekten 22 dolar euro neyse onun altındaysa geçerli yani sizin yazdırdığınız bir rakam varsa ve ürün değeri yazdırdığınız rakamın üzerindeyse vergi ekler gümrük

eskiden bu çok olmuyordu ama şuanda uçan kuşa sen bizim ülkede uçtun vergi vereceksin yok öyle beleş uçmak diyolar malesef

• bi ara sepet üstünde 25/5 dağıttı bitti gibi herhalde, 1 nisana kadar geçerli ..ihtiyacı olan arada bir baksın yine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 8 Mart 2019; 17:16:54 >
  • flap-jack kullanıcısına yanıt
    İyide milyonlarca paketi açıp bakmazlar bakmadan yapıştırıp geçerler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakupilgaz Y kullanıcısına yanıt
    o yüzden her gelene 5.20 yi çakıp gönderecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bi ara sepet üstünde 25/5 dağıttı bitti gibi herhalde, 1 nisana kadar geçerli ..ihtiyacı olan arada bir baksın yine..
    Bitmemiş hocam. Bu sabah sepeti incelerken gördüm. 2 adet aldım. İhtiyacı olan ara sıra kontrol etsin.
  • Arkadaşlar merhaba AliExpress ten 2013 ten beri alışveriş yaparım ama ilk defa bir sorunum oldu Kilis'te offical mağazasından laptopuma ddr 4 2400 MHz 8 GB ram sipariş verdim ama adam 4 GB 2400 MHz göndermiş şimdi napayim sizce resmini gönderdim satıcıya yanlış ürün gondermissin diye. Gelecek cevaba göre mi hareket etmem lazım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: birolhan1

Arkadaşlar merhaba AliExpress ten 2013 ten beri alışveriş yaparım ama ilk defa bir sorunum oldu Kilis'te offical mağazasından laptopuma ddr 4 2400 MHz 8 GB ram sipariş verdim ama adam 4 GB 2400 MHz göndermiş şimdi napayim sizce resmini gönderdim satıcıya yanlış ürün gondermissin diye. Gelecek cevaba göre mi hareket etmem lazım ?
    arada ki fiyatı talep edin geri iade etmek maliyetli iş satıcı kabul etmezse zaten aliexpresse kanıt sundugunuz zaman aradaki farkı verecektir size ne kadarsa
    siz bilirsiniz genede

• Yanlis gondermissin diye yazdım resimlerini de gönderdim gelen cevap ne olacak bakalim. Ben aynı ürünü tekrar göndermesini isteyeceğim . Bu ürün benim işime yaramaz ki zaten tek slot var laptopta 4 u sokup yerine 8 takacaktim. Eğer dediğiniz gibi fiyat farkını verecek olursa tekrar sipariş vermem lazım geleni de satışa çıkarırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakupilgaz

İyide milyonlarca paketi açıp bakmazlar bakmadan yapıştırıp geçerler
    1. pakete falcatayi atar bakmadan ukim bantini yapistirir ve 5.20krs etiketini yapistirir gonderir.
    2. millet ödemeye alisinca daha sonrasinda kesik veya ukim bantida olmadan 5.20 krs yapıştıracaklar bu kontrol ucreti olarakta degil normal ucret hizmet bedeli olarak alinmasi diye adlandirilacak.

• Arkadaşlar tahminen kaç güne elimde olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

Arkadaşlar tahminen kaç güne elimde olur ?

bekleme olur mu olmaz mı bilmiyorum ama haftaya elinde olur. tr ye girdiğinde ptt gönderi takipten kontrol edersen daha sağlıklı bilgiye ulaşırsın, dağıtıcıya verildiği gün geliyor büyük ihtimalle.

• Bence çok tepki topladıklarını biliyorlar seçimden sonra daha kötüsü olabilir.

• Arkadaşlar 1 nisana kadar kullanım süresi verdikleri kuponu kullanarak farklı iki mağazada iki ayrı ürün almaya çalışırken hata veriyor ödeme kısmında. Kupon açıklamasında farklı mağazadan ürün alınabilir yazıyor halbuki. Deneyen var mı bu kuponu?

• Nasıl alınıyor bu hocam?
  • bjk_murat B kullanıcısına yanıt
    3 farkli magazandan aldim oldu hocam düştü

• 
Sayfa: önceki 14681469147014711472
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.